Sefirin kizi

Diziyi izleme firsatim oldu , ben diziyi begendim oyunculuklar superdi karakterler iyi secilmis basrol oyuncularin uyumunuda sevdim , senaryodaki ,tecavuz , bakirelik olaylarini sevemedim bunlar islenmeden de dizi cekilebilecegini bilmiyolarmi :duduk:, madem sancar destansi asikti neden nareye sahip cikmadi , tabiki izlemeye devam:KK45:

Diziyi izleme firsatim oldu , ben diziyi begendim oyunculuklar superdi karakterler iyi secilmis basrol oyuncularin uyumunuda sevdim , senaryodaki ,tecavuz , bakirelik olaylarini sevemedim bunlar islenmeden de dizi cekilebilecegini bilmiyolarmi :duduk:, madem sancar destansi asikti neden nareye sahip cikmadi , tabiki izlemeye devam:KK45:
ben o kısmı anlamadim Nare neden tecavüze uğramiş?

ya ben izlemek istiyordum izleyemedim internete de dusmemis daha tam bölüm nasil buldunuz izlenir mi

Kucukken babasinin manevi oglu tarafindan anladigim kadariyla , bugun sakin kafayla tekrar izlicem :KK45:
evet sancar nareyi gerdek gecesinde dişariya atiyor birden ortadan kayboluyor bide bebegi oluyor.
tek gecelikten..
kızı büyüyor..
sancarin düğününde karşılaşiyor.
9 yıl geçmiş bide..
Sancar evli.
fragmanda kurdelayi saklamiş nareyi unutamamiş..
manevi oğlu akın herade biçakladiğı adam?

engin akyürekin rolu Fatmagülün suçu ne kerim rolune geri döndü herade..
üstüne yapışmış:KK70:

evet sancar nareyi gerdek gecesinde dişariya atiyor birden ortadan kayboluyor bide bebegi oluyor.
tek gecelikten..
kızı büyüyor..
sancarin düğününde karşılaşiyor.
9 yıl geçmiş bide..
Sancar evli.
fragmanda kurdelayi saklamiş nareyi unutamamiş..
manevi oğlu akın herade biçakladiğı adam?
Tam dugununde cikti geldi:halay:. Katil oldugu icin kizini babasina emanet etmek istiyordu.etti ve hayatina son vermek icin gitti. Fragmanda yuksek biyerden atticak kendini bakalim kim yakaliyacak:KK55:

Neslihan atagulun oyunculuk harika yaa sevdigim sevmedigim noktalar olsa da izleyecegim bakalim bu haftakni kacirdim ama mutlaka tekrar verilir izlemek istiyorum . Narenin babasi unlu bi adam sancar nareye noldugunu nasil bulamamista efsane olmus nare ne bileym sacma yerler yok degil...

İlk ve ikinci bölümünü izledim. Açıkçası çok da beğendim. Dizi kıtlığı olan bir dönemde kafa dağıtmak için güzel geldi. Bir de Halit Ergenç'in yeni dizi tanıtımlarına gözüm takıldı, umarım o da güzel olur izleyecek bir şeyler daha çıkar :)

X