selam şubat anneleri sizin son aybaşı mayısın kaçında oldunuz

oltu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
80
0
selam arkadaşlar ben en son mayısın 11 aybaşı oldum 38 haftayı bitiriyormuyum yoksa yenimi giriyorum sizler mayısın kaçinda son adet tarihlerinizi yazarsanız sevinirim

canım ya ben 15 mayısat son adetimi oldum.şimdi 37 haftanın içindeyim

selam arkadaşlar ben en son mayısın 11 aybaşı oldum 38 haftayı bitiriyormuyum yoksa yenimi giriyorum sizler mayısın kaçinda son adet tarihlerinizi yazarsanız sevinirim

inan nerdeyse dogumrucam ama hale ay bugunmu sugunmu diye kafam karisiyo.bende en son mayisin 10 da oldum.38 bitti bugun canim

selam arkadaşlar ben en son mayısın 11 aybaşı oldum 38 haftayı bitiriyormuyum yoksa yenimi giriyorum sizler mayısın kaçinda son adet tarihlerinizi yazarsanız sevinirim[/QUOTE

senin 38+0 hafta canım. doğumun beklene tarihi 40+0 dır 15 şubatta doğum beklenir tam gününde gelirse tabi

aysimacım nerelerdesin merak ettim seni kardeşim
benim kız hasta oldu benden geçti(nezle) sen neler yapıyorsundoğurdunmu???

Arkadaşlar kormayın ben mayısın yedisinde son adetimi oldum altı şubatta doğurdum.Sizlerde inşallah önümüzdeki günlerde hatırlısıyla doğurursunuz

selamlar.. benim son adet tarihim 25 mayıs.. 33. haftadayım. 15 şubat doğum tarihimiz inşallah..

benim 9 mayıs ve şuan 34+6 oltu cum seninle aramda 2 gün var sen nasıl 38 haftalık oluyorsun anlamadım.. şimdi seninkine baktım sen 34+4 gözüküyorsun otomatik hesaplayıcıda

günay dın arkadaşlar bende 18 mayıs son sat
internetteki hesaplamalara göre 33+4 gözüküyorum

sernenaz aramızda 3 gün var senin nsl 37 haftalık anlamadım acaba benmi yanlış hesaplıyorum yani ben şimdi kaç haftalık oluyorum bana bi yardımcı olurmusun arkadaşım

bende 9 mayıs ta son adetimi gördüm.doktor sezeryan olacağı için 38. haftada alırız bebeği diyor şuan 35 .haftaya girmek üzereyim.sezeryanla doğum yapacak arakadaşlar size hangi güne verdiler doğumu?

benimde son adet tarihim 23 mayıs, şimdi 33 haftalık oldu bebeşim, doğum tarihimiz 20 şubat olacak inşallah.

arkadşım, galiba bir yanlışlık var. ben.m hesaplamama göre 34+4 günlük hamilesin. sen neye göre bu hesabı buldun anlamadım. bence doktoruna bidaha sor...

canım ya ben 15 mayısat son adetimi oldum.şimdi 37 haftanın içindeyim
arkadaşım sende doktoruna sor? sen şuan 34 haftalık hamilesin. benim kafam iyice karıştı. neye göre bu hesap çıktı anlamadım. bana yazarmısınız. sizin hesabınıza bakılırsa benim 1 yada 2 haftam var doğumuma... açıklarsanız seviniriz..

benim son adet tarihim 1 mayıs 36+0 dayım oltucuğum sen nasıl 38. haftada oluyorsun anlamadım canım...

:KK70: bende diyorumki 2.bebeği yeni olmustu aysımanın
3.suu ne zaman oldu

X