Selülit Selulit icin öneri

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

Yildiztozu93

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2021
274
109
31
Merhabalar suan 29 yaşındayım. Zayıf olmama rağmen selülit var 22 den beri başladı. Çok su içip egzersiz de yapıyorum ama geçmiyor nalet genetikten dolayı belkide. Kullanıp memnun kaldığınız selülit ve çatlak kremi önerileriniz varsa sevinirim.

Merhabalar suan 29 yaşındayım. Zayıf olmama rağmen selülit var 22 den beri başladı. Çok su içip egzersiz de yapıyorum ama geçmiyor nalet genetikten dolayı belkide. Kullanıp memnun kaldığınız selülit ve çatlak kremi önerileriniz varsa sevinirim.
At kılı fırça bana muhteşem iyi geldi bende 57 kilo 170 boyun var. Bence zayıflıkla alakalı değil🤷🏻‍♀️ %100 geçmedi benim ama yine de çok işe yaradı bi de görseldekini kullanıyorum ikisi etkili oldu hergün kullanmaya özen gösteriyorum. Yazda geliyor unutmamaya çalışıyorum

Eklentiler

• 732F4E22-A679-4113-B7EC-F6B81B125429.png
    732F4E22-A679-4113-B7EC-F6B81B125429.png
    388,6 KB · Görüntüleme: 89
Aaa bende de var at kili ise yaramaz diye üşendim köşede duruyor oyle kullanayim bari teşekkür ederim önerileriniz için 😊

benimde 22 de başladı 27 yim suan geçmiyor.
47 kiloykende vardı şimdide var
kahve çok tüketiyorum ona bağladım artık

Benim de 22 de başladı 29 um ve 52 kiloyum bende cok kahve seviyorum bırakamam valla. Genetik ve kahve belki de en büyük sebebi
bencede öyle çünkü egzersiz yapıyorum uzun yürüyüşler yapıyorum yine var yine var :) barışık kalalım en iyisi

X