Selülit Selülitlerinden Kurtulmayı Başaranların Paylaşım Alanı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Arkadaşlar bende selülitlerimden çok fazla şikayetçiydim aynı zamanda kilom da var o yüzden spora başladım ve spora gittiğim yer de selülit masajı yapılıyordu ve ben de yaptırmaya başladım 5. seansta falan acaip düzeldiğini gördüm ve vücut süper toparlanıyor.karnınıza dahi masaj yapılıyor.ben memnun kaldğm için size de burda öneriyim dedim izmir/buca da oturuyorum.eğer merak edilen bir soru olursa bana sorabilirsiniz.ayrıca şunu da söliyim.Bir bayanda geliyor du selülit masajına o 12 seans geldi hem selülitleri geçti hemde 1 beden inceldi bayan

slm arkadaşlar. selülite kesin çözüm, skleroterapi yöntemi diyor doktorlar. üstelik bir daha da oluşmuyormuş. varis için kullanılandan biraz farklıymış. skleroterapi deneyimi olanlar paylaşsın lütfeeennnnn :KK64: :KK74: En Büyük TÜRKİYE

Selam hanimlar,yaklasik bir aydir Niveanin L-carnitine iceren selulit kremini masaj,bol su ve haftada 3 gun 45 dakikalik sporla kullanarak selulitlerimden neredeyse tamamen kurtuldum.Nivea bende ise yaradi umarim size de yarar.Bu arada ben hala dogum kontrol hapi kullaniyorum ve bol bol seker tuketiyorum buna ragmen cok ciddi azalma oldu.Bence duzenli uygulamak az ya da cok mutlaka bir sonuc veriyor.Hepinize kolay gelsin.

selülitlerin kaçıncı dereceydi.Mesela ayakta ciddi belirgin oluyormuydu?

slm arkadaşlar. selülite kesin çözüm, skleroterapi yöntemi diyor doktorlar. üstelik bir daha da oluşmuyormuş. varis için kullanılandan biraz farklıymış. skleroterapi deneyimi olanlar paylaşsın lütfeeennnnn :KK64: :KK74: En Büyük TÜRKİYE

Evet doğru duydum bende..Hatta görüşmeye bile gideceğim..Bende Venöz var..Dolaşım bozukluğu yapıyır.Artık bacaklarıma dokununca ağrı yapıyor selülit...Öyle abartılacak gibi değil fakat oturduğumdada ağrı yapıyor...Şu sıralar gidersem deneyimlerimi paylaşacağım.

Kızlar merhaba, ben bugün bir güzellik salonundan randevu aldım.

6'şar Seans Kavitasyon, Radyofrekans, Lenf Drenaj ve Vakum uygulayacaklar. haftada 1 kez gideceğim İlk seans haftaya Perşembe başlayacak. Selülit için bu yöntemlerin işe yaradığı söyleniyor bakalım 6 seansın sonundaki değişimi merak ediyorum :KK31:

selam güzellikler:)
benim nerden baksanız 3 4 yıl önce oluşmuş selülitlerim vardı,şuan %95 azaldı şuan ayakta belli olmuyor ama inat ettim yok edicem)peki neler mi yaptım?
selülit kremlerine,sabunlarına,bantlarına,losyonlarına dünyanın parasını döktüm.hiçbir etkisini görmedim çünkü değiştirmediğim bi yaşam biçimim vardı.sonra adam gibi bi düşündüm güzelliğim için biraz değişmek hakkım değil mi dedim,dedim de noldu: şunlar yaptım:)
-tuzu,şekeri bıraktım.
-sigarayı-alkolu oldukça azalttım.
-deli gibi kahve içerdim şimdi nadiren içiyorum(yıllardır kahve selülit konusunda çok suçlanmış bilimadamlarının verilerine göre,çok aşırıya kaçılmadıkça ve şekersiz olduğu müddetçe kahveyi düşmanımız ilan etmeyelim:)kaldı ki selülit kremlerinin büyük bi kısmında kafein bulunmakta!şeker düşmanımız asıl!)
-coladırişekerli asitli içeceklerdir kesinlikle tüketmiyorum.
-kendimi yeşilçaya verdim,mutlaka hayatınıza alın,dostunuz belleyin.
-öğrenciyim ve çalışıyorum bu koşuşturmalu halimle spor yapmaya vakit ayırdım,nasıl mı? koşu bandı aldım taksitle.baktım çevremde doğru düzgün spor salonu yok,parklar serseri yuvası olmuş e uzak bi yere gitmeye de vaktim yok,en iyi çözüm olarak bunu buldum.
-termal sauna şortu ve himalaya tuzunu öneririm kesinlikle,yukarda yaptıklarıma ilaveten sauna şortumu,tuzumu bacağıma uyguladıktan sonra giyip yarım saatlik kısa bi tur yaptım koşu bandımda:)
-su çok önemli,en az 2 litre su tüketmeye çalışıyorum,çok çiş getiriyo ama olsun:KK69:
-banyoda sıcak-soğuk şok da çok etkili,kan dolaşımını hızlandırdıktan sonra krem uygulaması yapabilirsiniz.ben şuanda hiçbir krem vs desteği almıyorum örneğin.
-şort ya da başka şeylerle ilgili firma vs sormak isteyenler pm atabilir.
-şimdilik hoşçakalın,güzel kalın dostlarım !

Bi yerde okumuştum doğru olmasına ihtimal verdim.Selülit tıpkı zona hastalığı gibi stres ve takıntılarla artıyormuş.
Eğer selülitinizle barışırsanız yok olmaları daha da hızlanıyomuş.

Birde;benim selülitlerim hadsafhada....Azdı (başına gelicek var:)))))o derecemiydi selülitlerin...Yani 5.derece olsa o dereceye girerim.Elimi bastırdığımda içirde sertlikler var ve feci ağrı yapıyorlar...Yani anlıyacağınız durumum vahim..Krem falan fayda etmez bana.....Çok mağdurum bu konuda...

Ben daha önce yazmıştım nasıl kurtulduğumu .. bişey daha eklemek istedim aklıma geldi..

Çimdik..
Bu da çok etkili diye düşünüyorum.. öyle morartacak kadar değilse de her banyodan sonra bacaklarımın arkasına ve popoma doğru yaptığım değişik yönlerdeki çimdik hareketlerinin de yağların yerleşmemesi açısından etkili olduğunu düşünüyorum..

üstüne de kremimi sürüyorum zaten masaj aletimle de masajlıyorum..
kurtuldum ya,Allaha şükür..
Gerçi Allah başka dert keder vermesin bi derdimiz bu olsun desek de yine de kötü görünüyor bu şeyler,bir bayana hiç yakışmıyo:/

Ben daha önce yazmıştım nasıl kurtulduğumu .. bişey daha eklemek istedim aklıma geldi..

Çimdik..
Bu da çok etkili diye düşünüyorum.. öyle morartacak kadar değilse de her banyodan sonra bacaklarımın arkasına ve popoma doğru yaptığım değişik yönlerdeki çimdik hareketlerinin de yağların yerleşmemesi açısından etkili olduğunu düşünüyorum..

üstüne de kremimi sürüyorum zaten masaj aletimle de masajlıyorum..
kurtuldum ya,Allaha şükür..
Gerçi Allah başka dert keder vermesin bi derdimiz bu olsun desek de yine de kötü görünüyor bu şeyler,bir bayana hiç yakışmıyo:/

merhaba ,

hangi masaj aletini kullanıyorsun acaba?

Masaj aleti kullanırken lütfen dikkat edin. Damarlarınıza zarar vermeyin özelliklede kılcal damarlar daha çabuk tahrip olur. Yüksek ayarda ve uzun süre uygulamayın.:92:

Masaj aleti kullanırken lütfen dikkat edin. Damarlarınıza zarar vermeyin özelliklede kılcal damarlar daha çabuk tahrip olur. Yüksek ayarda ve uzun süre uygulamayın.:92:

çok önemli doğru bilgi.
bu konuda ben zarar gördüm az olan kılcal damarlarım buz kırığı gibi dağıldı.

İlerlemiş derecedeki selülitler kremle masaj aletiyle geçmez...Mutlaka tıbbi destek lazım.Malesef bu destekte ciddi maddiyat gerektiriyor.Selülitle ayrı mağduruz,geçmesini sağlamak için ayrıca mağdur oluyoruz.Genetik ise eğer ve tıbbi hastalık olarak sayılıyorsa SGK duy sesimizi:)))))Açıkcası ben damar dr.na gitmeye karar verdim.Güya selülitlerimiz anılarımızda kalacakmış...Deneyelim bakalım bunuda..Bir de yeni konu açtım.Subsicion yöntemi diye onuda denemek istiyorum....Selülitle ilgili ilaçlar ve kremlerde ciddi sektör oluştu.Binlerce insan para kazanıyor.Mantıken kesin çözümüde varsa açıklanmaz:)))

Arkadaşlar merhaba, ben de 4 yıldır selülitten muzdaribim. Çok su içmediğim ve hareketsiz oldugum için selülitlerim çıktı, özellikle diz üstü,arka bacak ve basen bölgesinde. dünden beri su içmeye, yediklerime dikkat etmeye, az çok pilates yapmaya basladım. Bir de dermobakım diye bir siteden ELANCYL marka cellu reverse adlı kremi satın aldım, 94 tl bayıldm :KK43: ama galenic elancyl çok iyi bir fransız markası, açıkçası markaya güvenerek aldım. toplam 200 ml lik ik şişe, bana tek şişe fiyatına geldi :) bakalım deneyeym size yazacağım, inşalaah işe yarar:) sadece kremle bişi olmaz, krem destekler ama asıl iş vucudu içerden beslemekte ve dikkat etmekte unutmayalım :KK66:) siteye yazan arkadaslardan bazıları da elancyl kullanıp memnun kalmıs umarm bende kalırım da size tavsiye edebilirm. bu arada inneov un selülit içecegine kaç sne önce 135 tl para bayılmıstım bi işe de yaramamıstı bilginize :KK14::KK14::KK14:

X