Seni komalık yaparım

NUR-SEL-PIN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2007
46
0
arkadaslar, uzun süre oldu buraya yazmadim...

suan cok doluyum ve fikirlerinize ihtiyacim var... aslinda kararimi verdim ama birde disardan naturel kisilerin bakis acilarini ögrenmek istiyorum, yani sizin ....

Birkac konu acmistim zamaninda buraya... bazi arkadaslar bilir... cok zorlu bir hayatim vardi simdiye kadar, aslinda hala var...

esimle aram son zamanlar iyi degil, ona karsi iyice sogudum, hatta sevgim kalmadi...

bugün ise bana sunu dedi: yumrugunu sikarak seni komalik yaparim simdi:1shok:
ALLAh askina bu ne demek ya? kim oldugunu saniyorki?

zaten 2 gün önce ondan olmayan kizima cok kaba davranip itti... o günden beri hic konusmuyordum...

ben ayrilcam arkadaslar... yakinda komalik hale gelmeden yollari ayirmak en mantiklisi sanirim... sevgimde bitti zaten...

sizin fikirleriniz ne bu konuda...

cok tesekkür ederim okudugunuz icin ve yazacaginiz yorumlar icin

saygi ve sevgilerle

canım öncelikle çok üzülümmm
kendin zaten cevaplamışsın canım komalık olmadan yolları ayırmalı diye ......
sewgide bitmiş zaten bööle bi insana sewgi duyulmazda
allah yolunu açık etsin canım

bencede arkadaşım ayrılmak sanırım en iyisi...tabi artık çözülemeyecek kadar kötüyse durum....zaten sevgi bitince olay bitmiştir bence.....bide eşinin şiddete eğilimi varsa iş dahada kötü...daha önce neler yaşadığını bilemiyorum ama baya problem var sanırım.....hemşiresin sanırım....ekonomik özgürlüğünde var.....

hiç bir canlı şiddeti haketmiyor...kimsenin kmseye vurmaya hakkı yok.....bu erkekler fiziksel üstünlükleri var diye kendilerini ne zannediyorlar ya...ne demek seni komaya sokarım.....bence eşininde sana sevgisi kalmamış.....umarım doğru bi karar verirsin ve şiddete maruz kalmazsın...bence kızınlada çok yanlız bırakma o adamı.....

bu durumda dha iyi başka birseçenek yok sanırım :nazar:

dilerim çok mutlu olursun canım benim, kolay değil yuvayı dağıtmak

tesekkür ederim arkadaslar...
ya evet icim rahat degil kizimi eline birakirken... aslinda hic ama asla hic ummazdim bunlari ondan, ama kendisinede dedigim gibi, senin ic yüzün bu demekki ama 5 yildir cok iyi sakladin tebrik ederim dedim...

ben sabah 6 da is aliyorum yani 5.15 de yola cikiyorum aksam saat 5 e kadar calisiyorum sonra bes bucukta eve gelmeden ek isime gidiyorum aksam eve gelmem 6 oluyor.. yani 13 saat yokum evde..
zaten maddi yük hep üzerimde... maneviyat desen solda sifir...

yiprandim ya cok yiprandim... halim kalmadi...

Betty'e katılıyorum. Bence de kızınızla fazla yalnız bırakmayın. Bu arada çocuğunuza da onu çok çok sevecek bir baba lazım, şiddet gösterecek biri değil... Baba kavramını şiddet görmeyle eşdeğer tutacağına hiç baba kavramı olmasın daha iyi. Tabii en başta sizin sevilmeye ve değer görmeye ihtiyacınız var. Size değer vermeyen ve aksine şiddet gösteren birinin yanında bence sizin de çocuğunuzun da işi olmamalı.

kolay gelsin cnm sana üzüldüm durumuna ama bi kızın varmış onu düşün.....onun için iyi olman lazım....gereken neyse yap bence......

merhaba canim
esinin bu kadar kabalasmasi komalik yapmak gibi mesela bugun sozle soyleyen yarin sozunu gerceklestirir..
Kendin icin bilemesemde kizin icin en azindan iliskinizi tekrar degerlendirmelisin
bu arada sen bu kadar calisiyorsun esin ne yapiyor oda sen kadar calisiyormu ...

ekonomik özgürlüğün varken,
sevgini tüketecek kadar seni üzmüş zaten,
böyle tehditler de başladıysa durum daha kötü olmadan sana zarar vermesine izin vermeden yolunu ayır bence
sen zaten kararını vermişin doğru olan kararı
Allah yardımcın olsun en doğru kararı yine sen vereceksin

canım kendini bir yana bırak kızının böyle agresif bir adamla böyle huzursuz bir ortamda yetişmesine izin verme.
ya aile terapistine gidin yada boşanın gitsin.

kolay gelsin cnm sana üzüldüm durumuna ama bi kızın varmış onu düşün.....onun için iyi olman lazım....gereken neyse yap bence......

sagol canim, ama sadece 1 kizim yok... bir kizimda bu esimden var... kendi kizini felaket simartti, birde onun kavgasi... sonrada fatura bana cikiyor

oraya gelirsem ben senin eşini şimdi bi komalık yaparım..gücüne gösterip karısnı şiddetle korkutmaya çalışan erkeklerden nefret ediyorum..hele seni bi komalık etsin bak bakalım başına neler gelir..hak var adalet var..sakın kızınla eşinide yanlız bırakma..evliliğiniz çıkmaza girdiyse yapıcak bi şey yok..allah hakkında hayırlısını versin...

Son düzenleme:
canım sana davranışını bırak kızına bile kötü davranmı maddiyat benim sırtımda diyosun ne diye duruyosun ki evet ben bekarım anlamam tecrübeli değilim ama bu evliliği sürdür demek için evlilik geçirmem gerekmiyo diye düşünüyorum kzınla gül gibi geçinir gidersin böle giderse kzında kapanmıcak yaralar açabilirsin hakkında hayırlısı...

merhaba canim
esinin bu kadar kabalasmasi komalik yapmak gibi mesela bugun sozle soyleyen yarin sozunu gerceklestirir..
Kendin icin bilemesemde kizin icin en azindan iliskinizi tekrar degerlendirmelisin
bu arada sen bu kadar calisiyorsun esin ne yapiyor oda sen kadar calisiyormu ...

kendisi calismiyor... rahatsizligi var... sonbahardan beri ilkbahara kadar evde yani.

bencede eger bir insan bunu söylicek kapasitede ise, zamani gelir hic göz kirpmadan uygular tehditini..

kızını nasıl itti yazık yavrucak çok korkmuştur,
ya bu erkekler kendilerini,
ali kıran baş kesen zannediyorlar herhalde:kızgın:
komalık yaparmış o biraz zorrr iştee:nazar:
arkadaşım saten kararını vermişsin dışardan biri olarakda,
yorumum ayrıl evet,şimdi bunu söyleyen yarın ne yapar düşünemiyorum,
inşallahh bu devre kolay geçer ve mutluluğa ulaşırsın:teselli:

oraya gelirsem ben senin eşini şimdi bi komalık yaparım..gücüne gösterip karşını şiddetle korkutmaya çalışan erkeklerden nefret ediyorum..hele seni bi komalık etsin bak bakalım başına neler gelir..hak var adalet var..sakın kızınla eşinide yanlız bırakma..evliliğiniz çıkmaza girdiyse yapıcak bi şey yok..allah hakkında hayırlısını versin...

ya canim ya... bu halimle beni güldürdünya allah da seni daim güldürsün... helal ya sana... merak etmeyin arkadaslar ben öyle bir karektere sahibimki kendime hele hele yavrularima el kaldirtmam.. kalkan elide kirarim evel allah...

kızını nasıl itti yazık yavrucak çok korkmuştur,
ya bu erkekler kendilerini,
ali kıran baş kesen zannediyorlar herhalde:kızgın:
komalık yaparmış o biraz zorrr iştee:nazar:
arkadaşım saten kararını vermişsin dışardan biri olarakda,
yorumum ayrıl evet,şimdi bunu söyleyen yarın ne yapar düşünemiyorum,
inşallahh bu devre kolay geçer ve mutluluğa ulaşırsın:teselli:

ya korkmayi birak felaket agladi... bende sandimki kücük kardesi acitti bir yerini... gidip ne oldu diye sordugumda, baba canimi yakti dedi... tabi hesaba cektim ve kendine sahip ol dedim... yavrularima kalkan eli yakarim dedim... o günden beride yüzüne bakmadim zaten

En önemlisi senin guvenin gitmis kizinla esini yanliz birakmamayi dusunuyorsun..
Umarim esin biran once guvenini kazanir ve evliligin devam eder..
bu konuda esinle konusmalisin guvenini kaybettigini falan
..

ya korkmayi birak felaket agladi... bende sandimki kücük kardesi acitti bir yerini... gidip ne oldu diye sordugumda, baba canimi yakti dedi... tabi hesaba cektim ve kendine sahip ol dedim... yavrularima kalkan eli yakarim dedim... o günden beride yüzüne bakmadim zaten

iyi yapmışsın arkadaşım....
bakma saten ne demek küçücük yavrucağızın canını acıtmak yaa:kızgın:

En önemlisi senin guvenin gitmis kizinla esini yanliz birakmamayi dusunuyorsun..
Umarim esin biran once guvenini kazanir ve evliligin devam eder..
bu konuda esinle konusmalisin guvenini kaybettigini falan
..

canim, benim icin hersey bitti... ne ona güvenmek nede yüzünü görmek istiyorum... bana o lafi kizlarimin yaninda söyledi... cocuklarda salak degil herhalde herseyi anlar... bugün yanlarinda söyler, yarin yanlarinda uygular

X