Senin burcun ve sevgilinin burcu ne ? Sizde ilişkiye başlamadan önce Yıldız haritasina bakanlardan misiniz yoksa normal misiniz ?

Ben başak o terazi ancak benim de aynı zamanda yükselenim terazi bilemiyorum her şey çok güzel gidiyor yıllardır umarım bi sorun da çıkmaz. Siz doğum haritası bakıyor musunuz ? Çok merak ediyorum ancak hiç bakan birine denk gelmedim.

Ben başak o terazi ancak benim de aynı zamanda yükselenim terazi bilemiyorum her şey çok güzel gidiyor yıllardır umarım bi sorun da çıkmaz. Siz doğum haritası bakıyor musunuz ? Çok merak ediyorum ancak hiç bakan birine denk gelmedim.
Vaaow yükselen terazi olup partnerde terazi bu çok ortak özelliğiniz olduğu güçlü bir bağ kurabildiginiz anlamına gelir.Ben bakıyordum önceden şimdi anksiyetem nedeniyle ara verdim fal Tarot doğum haritası hala ilgilendigim konular

Benim burcum yengeç sevgilimin burcu aslan.Su ateş zıt kutuplariz aslında .Zıt kutuplar birbirini çekiyor o yüzden anlasabiliyoruz.Venusumde aslan olduğu için sevgilim bana çekici geliyor.Arada tartismalar toksiklikler olsada orta yolu buluyoruz.Sizin burçlarının ne uyumlu musunuz ?
Ben başak eşim kova çokta iyi anlaşıyoruz böyle şeylerden pek anlamam araştırmamda.Önemli olan bizim uyuşmamız burçlar uyuşmasada olur.🤪

Aynen öyle eglenceli olmasina eglenceli ama hic güvenebilecegim insan tipleri degillerdi yalan, sinsilik is cevirme
3 gün gülsem 4. Gün kavga ediyorum ben ikizlerle sadece aşk ilişkisi de degil arkadaslik, akrabalik iliskilerinde bile ikizlerle mutlaka sorun yaşamişimdir. Uzak olursa anlaşirim ama herhangi bi iliski kuramiyorum bu arkadaslarla. 😄
Evet çok haklısın benimde akrabalarimdan var ikizler mesafeli davranıyorum Ama kadın ikizlerden böyle bişey yaşamadım 😸

Ben Boğa’yım eşim Kova. Astrolojiye göre bu ilişki pek olmaz, ama çok da güzel oldu. Zaten böyle şeylere pek inanmam. Buna göre hayatımı, ilişkilerimi ve çevremi şekillendirmem.
İkinizde sabit burçsunuz inatlasmalar olabilir ama ilişki rayına oturdugunda anlayışla bu durum çözülebilir .aslında sadece güneş burcuna bakılmaz diğer gezegenlerin uyusuyor olabilir 😸Valla çok bela bı şey bu astroloji ben bayağı hayatımı ona göre şekillendiriyorum .Ve doğruda çıkıyor genelde

Eğlenceliyiz ama sabit fikirli, dik başlı, inatçı vs vs yönlerimiz çok🙄 theblackswan theblackswan Orangegreysky Orangegreysky dimi?
Tabi sabit burç olduğunuz için dik basli inatçı olmanız normal benimde ay burcumla alcalanim marsim boğa valla boğa burclariyla çok iyi anlasiyorum insana ilham veren düşünceleri var deli dolular her insanın hayatında bir boğa olmalı 😸🥳

Ben yengeçe yengeç tam bir yengeç kadınıyım🦀 eşim akrep 🦂 aslında çok iyiydik ben hep alttan aldığım için iyiymişiz😂
malesef boşanma aşamasındayız ona çok büyük bir ders verdim. Çok pişman ama bende bitti 😌

Doğum haritası insanların başarılarını parasını sağlığını bile gösteriyor diyorlar siz ne düşünüyorsunuz ? Bana bir kanıt olmadan ben inanamam sanırım. Eskiden eğlencesine arkadaşlara fal baktırırdık o konuda çok bi düşüncem yok enerji ve frekans konusuna inanıyorum. Ancak doğum haritasının gerçekliğine şahit olmadan inanmam :)

X