Senin sevdiğin mi seni seven mi?

Sadece bir şans ve yeter diyenler, genelde sonuç olumsuz olunca niye bana ümit verdin o zaman diyorlar. Asıl sonuçta tanırsınız karşınızdakini. İyiyken herkes iyi zaten. Sevemeyeceğinize eminseniz karşılıklı sevgiyi arayın derim.
Eminim yıllardır eminim

İkisi de değil. Hem sevip hem sevildiğin.

Yengenizin kardeşi ile bir an önce net bir şekilde bitirmelisiniz, süreç uzadıkça suçlu konumuna düşeceksiniz.

Avukat ile aranız da bi şey var mı anlamadım zaten.
Şu an yok nisanda instagram dan ekleştik bir kaç kere farklı mevzularda yazmıştık. En son yazdığımda kuzeni genç yaşta vefat etmişti çok uygun bir zaman değildi konuşma kısa sürdü. Avukatla karakterleri iz çok uyuyor gibi duruyor ama somut adım atmam gerekiyor benim artık🍀

Yakın arkadaşlarınız iğrenç.

Adamla görüşmeyi kesin ama bunu onun için yapın gereksiz yere umut vermemek için.

Kimsenin yedeğiniz olması hoş değil.
Yedeğim değil bu konuda 1.5 haftadır görüşüyoruz oda sevgili değiliz zaten. Ben emin olmak istedim net durabilmek için

Benden sana abla tavsiyesi nacizane;hemen kestirip atma biraz vakit gecirin,tanimaya calis,belki hoslanacagin yonlerini fark edeceksin...
Bunu çok kişi söylüyor tanı falan diye ama dikkatimi çeken bir şey var. Konuştuğumuz gün ben evliliğe hazır değilim dediğimde süre sıkıntı değil ben seni bu kadar yıl bekledim demişti beklerim yine falan 2 gün önce telefonda konuşurken sorduğunda daha erken bir şey demek için dedim. Ben uzun flört dönemi bekleyemem dedi. Aklıma bu kadar sevsede hemen evlenip yuva kurmak istiyor sanırım benim önemi yok gibi bir durum geldi🤷‍♀️

Siz avukatın statüsünden etkilenmiş olabilir misiniz? Bence kimseyi sevmiyor gibisiniz. Hep mantığınız devrede.
O benim hep devrededir çok aşık olduğumda bile biraz mantıkcı gitmek gibi bir huyum vardır her konuda. Avukat olması avantaj elbette ama sırf bunun için değil ben takip ettiğimde bana çok benzediğini fark ettim yapmayı sevdiğimiz yönler var. Benim tek çekicem işimi hala oturtturamamamdı. Baktığım zaman ikiside benim memleketim ama ben avukat olanla buralara gelmek istiyorum. Bu hayalleri daha çok kuruyorum.

Seni seveni al sen mutlu olursunda sen mutlu edebilcek misin? Evlilik denilen seyin anlasma olmadiginda sonunda bosanmanin oldugununn eger devam.edeceksede bir omur ayni evde yasamak ayni yatakta uyanmak oldugunun farkina varim bence.Siz sarilamam.diyorsunuz ama biliyorsunuz ki daha fazlasida olucak. Erkekler genelde ne kadar iyi olurlarsa olsunlar en baslarda fazladan bir pozitif ve sen ol yeter evimiz olsun yeter cumleleri kuruyorlar.Bu adamla yeri geldiginde zit dusceksiniz ne kadar iyi olursa olsun.O zamanda onunla evli kalabilcekmisiniz? Kim olursa olsun su an akliniz baska birinde.Hayat birine fazladan vakti vermek ve surekli beklemek icin cok kisa.Avukat sizinle olmak istese bu sekilde mi davranirdi? Bi insanla olmak isteyen bir kisi yazmazmiydi? Aramaz miydi ? Kendi akliniza bahaneler sunarak onu beklemeyin he acilcaksanizda acilin madem en azindan yillarinizi heba etmeyin. Bu sekilde senelerdir olan bu kisiyi degil kimseyi sevemezsiniz.
Haklısınız avukatın araması konusunda gördüğüm kadarıyla öyle şıp sevdi biri değil. Ben yıllarca kendimi göstermedim aslında çünkü iş düzenimi kurmamak beni korkutan şeydi. Önce işim sonra eşim derim hep. Sanırım adım atmam en iyisi çünkü içimde kalsın istemiyorum. O reddederse olmaz en fazla

Sevmek 😍 Platonik olayım, acı çekeyim bayılırdım ben ya 😂 3 yıl aşkından ölüp dirildiğim adamla evlendim ama sonunda 😂 Ona da kendimi çok çok sevdirdim 😍
Bende platoniğim şu an tanışmak için neler yaptınız bana da tavsiye verin. Ben bu konularda iyi değilim malesef🙈

Ben adama şans verilmesi taraftarıyım. Bi bakın, biraz gezip tozun, ilgi alanlarını, hayat gayelerini, diğer insanlara davranışını görün. Belki adama başka gözle bakarsanız, hoşunuza gidecek.

Hoşunuza gitmezse, olmuyor dersiniz.

Hiç tanımadığınız birine yanıp, tutulmak da hiç mantıklı değil. Sadece fiziksel çekimdir o ve kısa zamanda biter, gider.
Şu an dediğinizi yapıyorum bir şans veriyorum. Ama hala kararım değişmiş değil. Sadece 1.5 hafta oldu bu yeter mi bilemiyorum.

Avukat sizin açılmanızı mı bekliyor? 2018 de görüp bunca zaman iletişime geçmeden mi sevdiniz?
Evet çünkü ben ilk nişanda gördüm bana baktı nişan boyunca ilk orada hissettim. Sonra babamın face sinden ark oldular güzelce stalklar yaptım🤭 düğünde ablası ile gelmişti. Bende Googledan artınca davetiyesi i gördüm 2012 yılına ait evli sanıp bir yıl kadar hiç bakmadım. Bir gün babam bir şey isteyince anasayfada görüp baktım ya eşiyle neden hiç fotosu yok derken araştırdım boşanmıştı. Ben adımı yeni attım sürekli aklımda önce işim sonra eşim vardı. Bir çok kişiye bu yüzden hayır dedim. Ama hala ilgimi çekiyor hayallerimde yer alıyor adım atmam gerekiyor artık sanırım. Şu an bir tanıdığımıza söyledim onun yakın arkadaşını tanıyor onunla görüşüp sorucak bu hafta bende merakla bekliyorum🙂

Amcanizin seysi olmaz sevdiyseniz yapamazsiniz. Hic kimse umutlanmasin gorusmeyin kapatin iyice ortaya cikmadan.
somrasinda isterseniz avukati deyin isterseniz yeni birilerine bakin. Kalp atmazsa gordukce sarilip opmek istemezse insan sohbeti sarmazsa bir omur gecer mi? Yas is bilmem ne baski da coktur uzerinizde belki ama degmez. Bir omur sevmedigin adamla hapis gibi. Cocuklariniz filan olucak dusunsene. Boyle bir omur gecer mi ? Askim pesinden gidin yada aski arayin.

Amcanizin seysi olmaz sevdiyseniz yapamazsiniz. Hic kimse umutlanmasin gorusmeyin kapatin iyice ortaya cikmadan.
somrasinda isterseniz avukati deyin isterseniz yeni birilerine bakin. Kalp atmazsa gordukce sarilip opmek istemezse insan sohbeti sarmazsa bir omur gecer mi? Yas is bilmem ne baski da coktur uzerinizde belki ama degmez. Bir omur sevmedigin adamla hapis gibi. Cocuklariniz filan olucak dusunsene. Boyle bir omur gecer mi ? Askim pesinden gidin yada aski arayin.
Umuyorum beni bulur iyi insanlar çıkar karşıma🙏

en basından için atmıyorsa, sevmıyorsan sevemiyorsun olmuyor zorlamanın bı anlamı yokki..
Etraf konuşur, çünkü onlara gore bırsey yok
Seven seviyorda ıste sevemeyen napsın ya??
Karsındakı istediği kadar 10 numara bi insan olsun yinede yeterli gelmiyor işte. Sırf o senı seviyor deger veriyor diye evlenırsen de bu biraz bencilliğe girer.. ayrıca aynı evde yasamaya, aynı odada kalmaya tahammül edebilecek misin? Her hareketi gozune batar kusursuz bıle olsa hep kusurlarını gorursun
Bence acele etme karsılıklı anlastığın, içinin attıgı biri ile yola gireceksen gir.
Cok cokk sevmene gerek yok, ama ınsanın kalbınde bi kıpırtı olmalı, hitap etmeli en azından
Dahaönce sevmediği ile evlenmiş mesela halam kocasından ayrı tatil yapıyor aylarca yurtdışından geliyor insanlar laf söylüyor. Ben bunlarında göz önünde tutuyorum elbette umarım karşılıklı sevgi beni bulur🙂

Bende platoniğim şu an tanışmak için neler yaptınız bana da tavsiye verin. Ben bu konularda iyi değilim malesef🙈
Ben şanslıydım, ortak tanıdığımız çıktı karşılıklı olarak birbirimizi beğendik ama ayrıl barış 3 yıl çok çetrefilli geçti, yazsam roman olur 😂 Ama şimdi dağlara taşlara çok mutluyuz 😍

Herkese merhaba,
Kararsız kaldığım bir konu var bu konuda fikir ihtiyacım var. Amcamın eşinin kardeşi çocukluğumdan beri tanıyorum ve benden hoşlandığını farkındayım. Bana adım attığında yolunu kendim kesinti istemediğim için. Geçenlerde halam durumdan haberdar oldu istememe rağmen evine davet edip 31 yaşındasın bir görüş en azından falan dedi. Görüşmeye geldiğinde hayır demek aklımda vardı. Konuşurken 17 yıldır beni sevdiğini ve bu anın en büyük hayali olduğundan bahsetti ve amacının benimle evlenip çocuk yapmak değil, evlenip benim mutlu olmamı sağlamak olduğunu söyledi. İşte benim için 2 adak adamış evet dediğimde kurban kesicekmiş. Benden tek ricası olabilir mi diye bakmam ve hemen reddetmemem kendisini bende üzüldüm ve sanki kötü birşey yapmışım gibi peki dedim konuşuruz. Ama iki gün hiç uyuyamadım ne yapıyorum ben diye çünkü başka birini 2018 de görüp hoşlanmıştım ve gözgöze geldiğimizde hissettiğim şey ile yakın arkadaşıma ben bununla evleneceğim cümlesini kurmuştum. Bir kaç ay önce instagram dan ekledim bir kaç sefer konuştuk kuzenimi kaybetti bende uygun değil diye konuyu açmadım. Şu an farklı illerdeyiz avukat olduğu için adli tatilde oda bulunduğum memlekete gelir diye düşünüyorum kendisine açılma amacım var. Uyuyamadım 2 gün boyunca avukat olan geldi gözümün önüne kahve içmeye gittik orada kasada dururken iç sesim ne işin var yanında dedi. Ben çocukluğumdan beri birşey hissetmiyorum. Ailesi çok iyi kendisinde iyi biri ama benim yüreğimde ona karşı bir his yok. Ailelerimiz biliyor ve çok istiyorlar. Halam bugün kaçırırsan pişman olursun dedi karakteri mükemmel dedi. Ama bana en büyük hayalim sana sarılabilmek evde gel köşede otur benim için orası yuva kafi dedi. Ama ben sarılmak istemiyorum ve aynı evde hayal edemiyorum. İlgimi çekmiyor mesajlaşırken zorlanıyorum. Sizce ne yapmalıyım? Şu an alttan bir şekilde baskı görüyorum kaçırma gibilerinden çok iyi biri seni seveni al mutlu olursun diyorlar. Bu arada avukat ile ilgili olumsuz yönleri 38 yaşında en fazla ve daha önce tahminen 2 yıl sürmüş bir evliliği olmuş. Cevreme sorduğum kadarıyla ailesi iyi insanlar okumuş ve bizimle kültürel sosyal çok benziyorlar. Sadece yakın arkadaşlarım beni daha güzel buluyor çirkin diyorlar. Sizce ne yapmalıyım? Mantığım ve kalbim arada sıkıştı sanki.. Şimdiden teşekkür ederim.
Adak mı adamış? Bide bunu söylüyor mu? Niye siz evleneceksiniz diye iki koyun bu adam için mangal olsun. Tamam adağa karşı değilim asla ama gitsin bir yere para bağışı yapsın bari. Adağı kesse ailesi yer bu lafı eden adamın. 😬 bence evlenmek şart değil. Yani ne bileyim ısınamadım ben

Ben şanslıydım, ortak tanıdığımız çıktı karşılıklı olarak birbirimizi beğendik ama ayrıl barış 3 yıl çok çetrefilli geçti, yazsam roman olur 😂 Ama şimdi dağlara taşlara çok mutluyuz 😍
Mutluluğunuz daim olsun🍀bizimde ortak çevremiz var ama ben çekiniyorum söylemeye ablamın nişanında gördüm eniştemle aramda o kadar samimiyet olmadığı için söyleyemedim.🙈

Adak mı adamış? Bide bunu söylüyor mu? Niye siz evleneceksiniz diye iki koyun bu adam için mangal olsun. Tamam adağa karşı değilim asla ama gitsin bir yere para bağışı yapsın bari. Adağı kesse ailesi yer bu lafı eden adamın. 😬 bence evlenmek şart değil. Yani ne bileyim ısınamadım ben
Onların kurbanı vardı türbede o zaman bizde çağırmışlardı. Kendisine evet dersem 2 ayrı adam adamış öyle söyledi. Benim tuhaf karşıladığı şeyde bu aslında bana bu kadar sevgi sözcüğü tuhaf geliyor ben mi garibim bilmiyorum. Yakın ark mesajlarını atıyorum. Bulmuşsun bunu yorsun diyorlar. Gerçi ben bu konuda şanslı insanım avukata açılırsa ilk kez birinin peşinden koşmuş olucam🙈arkadaşlarımda sevgililerini evliliğe ikna etmeye çalışıyor bu sebeple aşırı tepki gösteriyorlar bana. Bu yüzden kararsız kalıyorum.

İlk görev yerimde meslektaşım iki sene peşimden koşmuştu. Daha da koşardı da tayin isteme zamanı geldi, ben de hayır deyince gitti mecburen 😊Hatta ortak tanıdğımızdan bu konu için ağladığını, çok üzüldüğünü, hastalanmasından korktuklarını falan duymuştum. Memleketime yerleşmeye hazırdı. Hocam artık yeter bunca zaman geçti dediğimde sen karşı tarafı zorlarsın hemen evet demezsin tanıyorum seni , zorlanmaya beklemeye razıyım demişti. Ama evlensek onun da benden duygusal ve cinsel anlamda beklwntileri olacaktı. Karşılık veremeyecektim ,hiç tarzım değildi. Velhasıl kabul etmedim. Sonrasında belki eşim bile bana o kadar bağlanmamıştır bilemiyorum ama pişmanlık duymadım onunla evlenmediğim için. Benim gönlüm yoktu çünkü ve o da mutsuz olacaktı benden ilgi görmeyince. İstemiyorsanız akrabanın başını yakmayın, bildiğiniz biri zaten ısınacak olsaydınız bu zamana olurdu. Ben olsam avukata açılırım, yakınınızda yaşamıyormuş nasıl olsa, hayır dese de çekip gidecek. İnşallah evet der tabi o ayrı😊

Son düzenleme:
X