Sensuelle benzeri koku arıyorum :(

denizill

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2016
120
57
Merhabalar,

Fikir vermesi açısından şu ana kadar beğendiğim parfümleri söyleyeyim:
1. Givenchy - Absolutely Irresistible
2. Avon - Sensuelle
3. Givenchy - Play
4. DP'de Lacoste Klasik olarak satılan bu parfüm

Bana önerilen ya da denediğim ama tam olarak istediğim koku olarak göremediğim parfümleri söyleyeyim:
1. Cacharel - Noa
2. Chloe - Love

Love ve Noa yı pudralı çiçek kokusu severim dediğinizde önerirler genellikle ve bu iki kokuyu aynı zamanda denediğim için hangisi bilemiyorum ama biri vişne çürüğü diğeri hacı yağı gibi kokuyordu.

3. Narcisso Rodrigues for Her ( kremsi, temiz ve gül kokulu hoş koku ama benim istediğim bu kokudan daha tatlı bir parfüm )
4. Calvin K. - Beauty ( farklı, hoş bir koku ama bana göre aşırı çiçeksi ve sucul bir parfüm ki ben bu kokulardan daha pudralı severim)
5. Dior- Pure Poison ( temiz, kremsi koku fakat bu kokuda bir parça çiçek ve tatlılık eksik)
6. Guerlain- Mon Guerlain ( çiçeksi yumuşak hoş bir koku ama sanırım kullananı çok olacak ki koklayınca aa biliyorum bunu dedim)
7. Bvlgari - Omnia ( odunsu baharatlı bir koku ama sanırım kullananı çok olacak ki koklayınca aa biliyorum bunu dedim)
8. Lacoste - Touch of Pink ( meyveli çiçek kokusu ama içine yakışmayan bir baharat koymuşlar, çözemedim ne olduğunu)
9. Avon- Soft Musk( pudralı kokular seviyorum deyince bunu önerirler ama buram buram musk kokuyor bu koku kesinlikle yumuşak değil çok ağır..)
10. Dior Hypnotic Poison ( çok ağır baharatlı çiçekli bir koku )
11. Lady Million Paco Rabanne ( çok meyveli ve tatlı )
12. Olympea Paco Rabanne ( notalarına bakınca sevebileceğimi düşündüm ama denediğimde hayal kırıklığı yaşadım çünkü beğendiğim parfümlerle ilgisi yoktu)

...

ve bu liste böyle uzar gider.

Son düzenleme:
Merakımdan konuyu hortlatayim dedim. Buldunuz mu aradığınız parfümü ☺️

X