Piercing, Hızma SEPTUM PIERCING DELDIRDIM ACİLLL

Berfinnbnnnnnnnnnnnnnnnn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2015
1
0
34
Selam arkadaşlar ben 16 yasinda bir erkegim bundan 26 gun once akşam vakti arkadaşım kendi delim malzemeleriyle burnumdaki septum yerini deldi ve kendi kullanmış olduğu bir piercingi taktı daha sonra ben piercingi sabahına çıkardım ama o sabah burnumun alt kısmında kızarıklık meydana geldi yani burnumun içinden septum yerini deldirmiştim ama alt kısmı ağzımın üst tarafı yani kızardı morardı sonrasinda penaten sürdüm hafif etki eder gibi oldu ama geçmedi.. şimdi 26. Günü ve o kızarıklığın olduğu yerde hafif bir morluk kaldı sadece çok hafif bi morluk ama 1 haftadır hatta 10 gündür böyle hafif bi morluk sadece hiç bir şekilde geçmiyo yani ve çok moralim bozuldu hayattan tad ve keyif almıyorum size yalvarırım nolursunuz bana yardim edin bu iz kalırmı burda? Agzimin ustunde ki bu hafif morluk beni çok rahatsiz ediyor

Öncelikle KK'da erkek üyeliği kabul edilmiyor. Muhtemelen konunuz kapatılacak. Ayrıca morluktan ziyade başka birinin kullandığı piercingi takmak çok sakıncalı. AIDS de dahil birçok hastalık riski olabilir. Mutlaka bir uzmana gidin derim.

X