Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Serbetci otu bir mucize

7 ay kullandım bende işe yaramadı 70b'ydi halâ 70b, tavsiye etmiyorum, şerbetçiotu üreticileri otları satamadıkları bir dönem uydurmuş olabilirler bunu.

yedi ay nasıl hiçbir gelişme görmeden sabırla kullandın? şerbetçi otu östrojen içeren bir bitki etki ederdi az çok, bişeyleri yanlış yapmış olabilirsin.

Kizlar ben kesinlikle serbetci otunu mutlaka bir sekilde kullanmanizi tavsiye ediyorum cünki gercekten etkili.
kendimden anlatayim, yabanci bir sitede okudum bayanin biri serbetci otu kozalakekstresi kullanmis yagsiz bir kremle yari yariya karistirmis bu ekstre koyu surup gibi yapiskan koyu yesil bisey bira imalatinda kullaniliyor. Bitter Serbetci otunun kozalagindan eldeediliyor,netten arastirabilirsiniz.
neyse 6 gün kullanimda 3-4 santimden bahsediyo daha sonra 7-8cm ekadar cikmis, bu bayan 44 yasinda. bu alti günde günde üc kere sürüp strec folyo ile sarip 4-5 saat bekletiyormus.
Bu serbetci otu extresinin Alfa asit orani önemli . Bu bayanin aldigi surup gibi olan en yüksek asite sahip yani 50% diger sitede okuyan bayanlar degisik versiyonlarini bulmuslar 6% yine extre ama daha sulu gibi 15% buda kurutulmus kapsül seklinde preslenmis vs bunlar kurutulmus haliyle alip islatip robottan gecirip cremle karistirmislar onlarda etki görmüsler.
sonucta bende aldim o surup gibi olandan cremle yari yariya karistirdim yapiskan bisey ve igrenc kokuyor ama neyapcaksin sabir :)
5ay öncesine kadar bebegimi emziriyordum suan 85b takmama ragmen tabi icin bosaldi.
Ve, ve 5 gün kullandim günde 1 kere 4-5 saat birakiyorum. Daha ücüncü gününde dolgunluk hissettim bes gün sonunda ise iyice dolgunluk artti cm olarak belki yarim cm var yok emin degilim ama dolgunlasti hatlar yuvarlandi. Devam edicem insallah kullanmaya .
Sizler türkiyede bunu nereden bulursunuz bilemiyorum netten bakica sizlerde bakin bence. Süper etkili bisey.
Biliyorsunuz gögüs büyütücü haplarin hepsinde serbetci otu var zatenvar, bu anlattigim sekilde direkt ve daha konsantre .

Insallah faydali olmusumdur ve sizlerde ulasirsiniz bu suruba ve etkisini görürsünüz. paylasmak istedim sizlerle cünki esekten düsenin halinden esekten düsen anlarmis :)

merhabalar şerbetçi otu ile ilgili yazdıklarınız çok eski amagerçekten etkisini gördüm demişsiniz devamında nasıl oldu emeklerinize değdimi ben ist dayım heryerde sizin dediğiniz yeşil şurup gibi olan halini arıyorum ama bulamadım alman bir sitede buldum o mu değilmi tam emin olamadım almancamda olmadığı için bana onu alabileceğim bir sitenin linkini falan atmanız mümkünmü acaba ne olur damdan düşenin halinden damdan düşen anlar beni ancak siz anlarsınız ben o ot halini kullanmak istemiyorum emek vermişken sizin kullandığınızdan bulayım diyorum yardım ederseniz çoook sevinirim şimdiden teşekkürler

Kizlar ben kesinlikle serbetci otunu mutlaka bir sekilde kullanmanizi tavsiye ediyorum cünki gercekten etkili.
kendimden anlatayim, yabanci bir sitede okudum bayanin biri serbetci otu kozalakekstresi kullanmis yagsiz bir kremle yari yariya karistirmis bu ekstre koyu surup gibi yapiskan koyu yesil bisey bira imalatinda kullaniliyor. Bitter Serbetci otunun kozalagindan eldeediliyor,netten arastirabilirsiniz.
neyse 6 gün kullanimda 3-4 santimden bahsediyo daha sonra 7-8cm ekadar cikmis, bu bayan 44 yasinda. bu alti günde günde üc kere sürüp strec folyo ile sarip 4-5 saat bekletiyormus.
Bu serbetci otu extresinin Alfa asit orani önemli . Bu bayanin aldigi surup gibi olan en yüksek asite sahip yani 50% diger sitede okuyan bayanlar degisik versiyonlarini bulmuslar 6% yine extre ama daha sulu gibi 15% buda kurutulmus kapsül seklinde preslenmis vs bunlar kurutulmus haliyle alip islatip robottan gecirip cremle karistirmislar onlarda etki görmüsler.
sonucta bende aldim o surup gibi olandan cremle yari yariya karistirdim yapiskan bisey ve igrenc kokuyor ama neyapcaksin sabir :)
5ay öncesine kadar bebegimi emziriyordum suan 85b takmama ragmen tabi icin bosaldi.
Ve, ve 5 gün kullandim günde 1 kere 4-5 saat birakiyorum. Daha ücüncü gününde dolgunluk hissettim bes gün sonunda ise iyice dolgunluk artti cm olarak belki yarim cm var yok emin degilim ama dolgunlasti hatlar yuvarlandi. Devam edicem insallah kullanmaya .
Sizler türkiyede bunu nereden bulursunuz bilemiyorum netten bakica sizlerde bakin bence. Süper etkili bisey.
Biliyorsunuz gögüs büyütücü haplarin hepsinde serbetci otu var zatenvar, bu anlattigim sekilde direkt ve daha konsantre .

Insallah faydali olmusumdur ve sizlerde ulasirsiniz bu suruba ve etkisini görürsünüz. paylasmak istedim sizlerle cünki esekten düsenin halinden esekten düsen anlarmis :)

merhabalar şerbetçi otu ile ilgili yazdıklarınız çok eski ama gerçekten etkisini gördüm demişsiniz devamında nasıl oldu emeklerinize değdimi ben ist dayım her
yerde sizin dediğiniz yeşil şurup gibi olan halini arıyorum ama bulamadım alman bir sitede buldum o mu değilmi tam emin olamadım almancam da olmadığı için bana onu alabileceğim bir sitenin linkini falan atmanız mümkün mü acaba ne olur damdan düşenin halinden damdan düşen anlar beni ancak siz anlarsınız ben o ot halini kullanmak istemiyorum emek vermişken sizin kullandığınızdan bulayım diyorum yardım ederseniz çoook sevinirim şimdiden teşekkürler

Kızlar bende kullanıyorum ama kaşıntı yapıyor sürdükten sonra küçük sivilceler çıktı sizce bırakmalimiyim yoksa kremden dolayımı böyle oldu.s

Ben şerbetci otunu TV’den sipariş ettim geldi ama yanında sarı renkli krem de var bu kremi otla karıştıracakmıyım nasıl olacak lütfen yardımcı olurmusunuz

serbetciotundaki östrojen fitoöstrojen yani bitkisel östrojen. Bira cok icen erkeklerde zararlari varmis uzun vadede, en cok bira icen almanlar oldugu icin cinsellikte sorunlari oluyormus bir arastirmaya göre. . üzüm cekirdeginde ,rezene ve diger gögüs büyüten bitkilerlede var. Kanseri önledigi söyleniyor nekadar dogru arastirmak lazim. Ve elbette herseyin fazlasi zarar
Benim ottan 30 gr var ne kadarini kaynatmam lazim lütfen yardimci olurmusunuz

merhaba bu muazzam bilgi için öncelikle teşekkür ediyorum :) birkac sorum olucam benim. ben herzaman alısveriş yaptıgım aktardan serbetci otunu aldım. zor bulunuyor demişsiniz. neyse ben yagsız bir kremi kavanoza koydum içine demlediğim şerbetci otunu yeterli oldugunu düşündüğüm miktarda ekledim. ama eklemeden önce yapraklarıyla birlikte blenderdan geçirip pure gibi yapıp öyle koydum kavanoza. gögüslerimi biraz kaşındırıyor acıkcası yapraklar ilkkez denediğim için kıvamdan da emin değilim kıvamını fotoğ ile gösterebilirmisiniz

Insallah faydali olmusumdur ve sizlerde ulasirsiniz bu suruba ve etkisini görürsünüz. paylasmak istedim sizlerle cünki esekten düsenin halinden esekten düsen anlarmis :) bende şerbetci otu kullanıyorum her akşam bir bardak içiyorum gündüz içince uykum geliyor bu yüzden gece içiyorum ve yarım çay bardağı suya iki yemek kaşığı kadar şerbetci otunu kâtip kaynattim biraz yağsız kremle karıştırdım yaklaşık 6 haftadır kullanıyorum tabi bazı günler unutuyorum yada vaktim olmuyordu. Benim Göğüsler 85 beden sütyeni doldurmuyordu şimdi ise eskiye göre dolgunlasti bunu kullanmaya devam edicem

Folyolamak nasıl bişi? Sadece meme kısmınımı yoksa sırtını dolaştırarak mı?

Kızlar ben şerbetçiotu ve rezene karıştırıp içtim fakat bende kötü bir etki olarak bulantı ve aşırı kusma yaptı o yüzden bir daha içmemeyi düşünüyorum:olamaz::olamaz:

Bol miktarda şerbetci otunu yarım bardak suyla kaynattim bir miktar yağsız kremle karıştırdım bunu her gün kullandım ve her gece bir bardak şerbetci otu içtim gerçekten faydasını gördüm kullanmaya devam ediyorum kızlar

Bende öyle deneyim. Kız doğru söyle büyüyor mu ? O çileyi çekmeye deyiyormu
Bol miktarda şerbetci otunu yarım bardak suyla kaynattim bir miktar yağsız kremle karıştırdım bunu her gün kullandım ve her gece bir bardak şerbetci otu içtim gerçekten faydasını gördüm kullanmaya devam ediyorum kızlar

X