Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Serbetci otu bir mucize

ben bir haftadır falan sürüyordum kremi geceleri uyumadan önce, ama malesef henüz bir gelişme olmadı bende canım:KK14: ben bebekler için kremler var ya zararsız olsun diye onlardan aldım (nivea baby alın derim, ben johnson's baby aldım ama sonradan kremi açtıktan sonra geldi aklıma içeriğine baktım paraben türevleri var yani kanserojen kimyasallar, sözde bebekler için olacak bi de, pislikler çok kızdırdılar beni:KK47:). Ama göğüslerimin ölçüsü ilk başladığımda da göğüs altı 75, göğüs üstü 84'tü hâlâ daha aynı omuzlarım da geniş yani çok küçük görünüyorlar, hani şu şekilde daha anlaşılır olacaktır sanırım, biri uludağ olsun dersek diğeri ağrı dağı olur ikisinin arasındaki uzaklık canlanmıştır heralde kafanızda:KK59: ancak şu faktörlerin etkisi de olabilir bende, polikistik over hastasıyım belki göğsümü büyütecek hormonların uyarılması daha zorlu oluyordur bende,bir de bu bir haftada 1 kilo daha zayıfladım ondan da olabilir.. umudunuzu kırmak istemem yani, herkeste aynı etkiyi yaratmıyor sonuçta. Siz yine bir deneyin bu kremi yapıp, belki size fayda sağlar çünkü epeyce kişide işe yaramış:KK34:

canım acıklaman için cok sağol benim göğüs ölcülerimde seninkinden farksız değil ve omuz yapımda geniş anlayabiliyorum seni cok iyi hemde.. denemk istiyorum umarım bi faydası olur

Ben rezene ya da adaçayı içiyordum akşamları, ama o çemen yağı, çörek otu yağı falan almadım çünkü zaten vücudumda tüylenme sorunu var iyiden iyiye azman olup çıkmayayım dedim:KK1:Nane yağı için de yakıcı diyorlar, tek kullanılmıyor galiba ama emin değilim.. Ben nivea baby bebek yağıyla masaj yapıyordum sabahları, hani şerbetçi otu ve o pis koku üzerimden çıksın diye şampuanla bir güzeel yıkayıp, kurulayıp, bebek yağıyla masaj yapıyordum üzerine. Ama bi işe yaramadılar malesef:KK43: 2 gün ara verdim çünkü cildim hassas, otlar biraz sert geldi tahriş oldu cildim biraz. Yine de devam edeceğim bir süre, sizi haberdar ederim. Bugün tekrar başlarım heralde:KK15:bu ay inşallah doğum kontrol hapı kullanma sürecim bitiyor, sonrasında ben de hayıt tohumu çayı kullanmayı düşünüyorum. hepsini karıştırma bence sen de, sırayla dene hepsini, aralıkkarla. Çünkü bunların içeriğindeki maddeler de birbirini nötrleyebilir ya da yan etki falan meydana getirebilir, tabii en iyisini sen bilirsin yine de:KK34:bu arada telkini deneyeyim dedim, göğsüm biraz acıdı karıncalandı sanki ama o müziğe dayanamadım, bir sesi sürekli dinleyince beynimi oyuyorlar gibi geliyor da bana:KK1:

inan okadar zor ki... psikolojim sinir sistemim alt üst oldu resmen. çevremi bırak ben kendime tahammül edemez oldum düşün! ama şimdilerde daha iyi, keyif alarak dinlemeye çalışıyorum. hatta çoğu zaman onu duymuyorum bile çalıyor orda kendi kendine:KK1: valla herkes dinlediğinde öyle sonuçlar almış ama bende daha tık yok 8.günüm benimde bugun. Denemeye değer umarım sonuç alırım ümidi ile dinliyorum bakalım neler olacak. bu arada hayıt tohumu ve çörek otu yağına başladım bende. Fazlasıyla korkmuyo eğilim göğüsüm tüğlenir mi diye ama risk almadan göremiycez sanırım:44: dün gece başladım sabah aç karına hayıt tohumu ve akşam yatarken aç içiyorum yine sabah akşam masaj yapıyorum. bugün sızlama var göğüslerimde ama bir şey demek için erken tabi.
tarifin ve detaylı anlatımın içinde çok teşekkür ederim:KK71: -nane yağını bir arkadaşım kullanıyodu dudaklarına, kalınlaşsın, dolgun dursun diye de bilemiyorum tai ben kullanmadım:KK64: telkin için biraz daha zorla derim çünkü iyi sonuçlar alanlar var gerçekten. ama psikolojine dikkat et :KK1:

$erbetci otu i$e yarayabilir bence ... bende almanyada yasiyorum burdaki alman kizlari $erbetci otunun haplarini kullaniyor gögüs büyütmek icin, bende dü$ünüyorum kullanmayi... birde kirmizi yonca diye bir bitki var oda i$e yariyormu$ onuda kullanan cok bende cayini aldim deniyorum bakalim...kaydirigubbakcemile2

almancasi hopfbluten miydi ve nerde bulabilirim?.tsk :KK66:

arkadaşlar her yolu denemiş biri olarak söylüyorum gerçekten bu süreçler çok zorlu vakit isteyen bir süreç ve sonu hayal kırıklığı..
Biraz meme dokusu olanlarda nasıl bir etki gösterir bilemiyorum ama ben hiç meme dokusu olmayan biri olarak;
2008 senesinde 4ay göğüs büyütücü haplardan kullandım milim değişiklik olmadı.
2009 senesi çörekotu yağıyla 3 ay masaj yaptım sadece cildimde sivilcelenmeler oldu.
2010 senesi şerbetçi otu kremi tam bir ay yaptım resmen göğsüm otun teması yüzünden vıcık yara oldu sadece geçici süreyle şişer gibi oldu ve sonra gene fısss..

çok üzülerek ve sizi anlayarak yazıyorum ki gerçekten zorlu bir süreçtesiniz umarım hayal kırıklığı yaşamazsınız

Kizlar ben kesinlikle serbetci otunu mutlaka bir sekilde kullanmanizi tavsiye ediyorum cünki gercekten etkili.
kendimden anlatayim, yabanci bir sitede okudum bayanin biri serbetci otu kozalakekstresi kullanmis yagsiz bir kremle yari yariya karistirmis bu ekstre koyu surup gibi yapiskan koyu yesil bisey bira imalatinda kullaniliyor. Bitter Serbetci otunun kozalagindan eldeediliyor,netten arastirabilirsiniz.
neyse 6 gün kullanimda 3-4 santimden bahsediyo daha sonra 7-8cm ekadar cikmis, bu bayan 44 yasinda. bu alti günde günde üc kere sürüp strec folyo ile sarip 4-5 saat bekletiyormus.
Bu serbetci otu extresinin Alfa asit orani önemli . Bu bayanin aldigi surup gibi olan en yüksek asite sahip yani 50% diger sitede okuyan bayanlar degisik versiyonlarini bulmuslar 6% yine extre ama daha sulu gibi 15% buda kurutulmus kapsül seklinde preslenmis vs bunlar kurutulmus haliyle alip islatip robottan gecirip cremle karistirmislar onlarda etki görmüsler.
sonucta bende aldim o surup gibi olandan cremle yari yariya karistirdim yapiskan bisey vse igrenc kokuyor ama neyapcaksin sabir :)
5ay öncesine kadar bebegimi emziriyordum suan 85b takmama ragmen tabi icin bosaldi.
Ve, ve 5 gün kullandim günde 1 kere 4-5 saat birakiyorum. Daha ücüncü gününde dolgunluk hissettim bes gün sonunda ise iyice dolgunluk artti cm olarak belki yarim cm var yok emin degilim ama dolgunlasti hatlar yuvarlandi. Devam edicem insallah kullanmaya .
Sizler türkiyede bunu nereden bulursunuz bilemiyorum netten bakica sizlerde bakin bence. Süper etkili bisey.
Biliyorsunuz gögüs büyütücü haplarin hepsinde serbetci otu var zatenvar, bu anlattigim sekilde direkt ve daha konsantre .

Insallah faydali olmusumdur ve sizlerde ulasirsiniz bu suruba ve etkisini görürsünüz. paylasmak istedim sizlerle cünki esekten düsenin halinden esekten düsen anlarmis :)

Merhaba moonshine76. Ben şerbetçiotu ekstresini hangi siteden aldığını ve birde markasını soracaktım. Paylaşımın için çok teşekkür

bende yaptım bu karışımı ancak acayip kaşıntı oldu böle göğsümde kızarıklıklar bi türlüde geçmiyo şimdi themra yı kullnıyorm umrım işe yarar

ARKADAŞLAR .....şerbetçi otu+melek otu+çemen otunu demleyip kullandım tarifteki gibi 10 gün sonra sağ göğsümde 2 tane kitle farkettim....biri nohut kadar ele geliyor ve çok ağrı yapıyordu ...doktor birinin fibrokist olduğunu diğerinin ne olduğunu anlayamadıklarını ultrasonda net görünmediğini söyledi ve tekrar gel bakalım ayrıntılı dedi ...bu karışımı kullandığımı 10 gün sonra göğsümdeki ağrıdan kitleyi farkettiğimi söyledim .....çok kızdı bana vücudunun dengesiyle nasıl böyle oynarsın kaş yapayım derken göz çıkarmamışsındır inşallah dedi ....o kadar pişman oldum ki ....belki tesadüftür bilemem ama daha önce kontrol ederdim ve 1 ay öncesinde dr 'a kontrol ettirmiştim birşey yoktu...ben çok korktum açıkçası varsın küçük olsunlar dikkat edin derim....:KK14:

Kizlar ben kesinlikle serbetci otunu mutlaka bir sekilde kullanmanizi tavsiye ediyorum cünki gercekten etkili.
kendimden anlatayim, yabanci bir sitede okudum bayanin biri serbetci otu kozalakekstresi kullanmis yagsiz bir kremle yari yariya karistirmis bu ekstre koyu surup gibi yapiskan koyu yesil bisey bira imalatinda kullaniliyor. Bitter Serbetci otunun kozalagindan eldeediliyor,netten arastirabilirsiniz.
neyse 6 gün kullanimda 3-4 santimden bahsediyo daha sonra 7-8cm ekadar cikmis, bu bayan 44 yasinda. bu alti günde günde üc kere sürüp strec folyo ile sarip 4-5 saat bekletiyormus.
Bu serbetci otu extresinin Alfa asit orani önemli . Bu bayanin aldigi surup gibi olan en yüksek asite sahip yani 50% diger sitede okuyan bayanlar degisik versiyonlarini bulmuslar 6% yine extre ama daha sulu gibi 15% buda kurutulmus kapsül seklinde preslenmis vs bunlar kurutulmus haliyle alip islatip robottan gecirip cremle karistirmislar onlarda etki görmüsler.
sonucta bende aldim o surup gibi olandan cremle yari yariya karistirdim yapiskan bisey ve igrenc kokuyor ama neyapcaksin sabir :)
5ay öncesine kadar bebegimi emziriyordum suan 85b takmama ragmen tabi icin bosaldi.
Ve, ve 5 gün kullandim günde 1 kere 4-5 saat birakiyorum. Daha ücüncü gününde dolgunluk hissettim bes gün sonunda ise iyice dolgunluk artti cm olarak belki yarim cm var yok emin degilim ama dolgunlasti hatlar yuvarlandi. Devam edicem insallah kullanmaya .
Sizler türkiyede bunu nereden bulursunuz bilemiyorum netten bakica sizlerde bakin bence. Süper etkili bisey.
Biliyorsunuz gögüs büyütücü haplarin hepsinde serbetci otu var zatenvar, bu anlattigim sekilde direkt ve daha konsantre .

Insallah faydali olmusumdur ve sizlerde ulasirsiniz bu suruba ve etkisini görürsünüz. paylasmak istedim sizlerle cünki esekten düsenin halinden esekten düsen anlarmis :)

Canım aradan baya zaman geçmiş lütfen yardım et sonuçlar ne oldu ? Kaç cm büyüme oldu ?

Merhaba moonshine 76. Öncelikle böyle bir konu açtığın icin teşekkürler. Bu ekstreyi aldığın sitenin adını verebilir misin?
evet netten aldim, burada okadar cok bira üretimyeri varki sorun olmuyor.
hatta isin ilginci bunu ilk yapan bayandan sonra bitane biraciya okuyanlar bi sürü siparis vermis adam sonunda merak edip alanlara emaille sormus bu satislardaki patlamanin sebebini ve satis sayfasina bayanlara özel diye ek yapmis orada sunuyor pelet seklindekini ve hafif etkili extreyi, bu bendeki yesil surubu da toplu siparislerde getirtiyiormus.

ben bir süre denemiştim fakat sonuç alamadım.bünyeden bünyeye değişkenlik gösteriyor olabilir.uzun süreli ve fazla kullanımdan kaçınmak lazım bence.:KK20:

sonucta bende aldim o surup gibi olandan cremle yari yariya karistirdim yapiskan bisey ve igrenc kokuyor ama neyapcaksin sabir :)

kremin adini rica edebilirmiyim?

sevgili moonshine76 öncelikle paylaşım için teşekkütler, bu ekstrenin satıldığı internet sitesinin adresini biliyor musun, ben internette bazı yerler buldum ama bu siteler ticari amaçlı, yüklü miktarlarda satış yapıyorlar.

7 ay kullandım bende işe yaramadı 70b'ydi halâ 70b, tavsiye etmiyorum, şerbetçiotu üreticileri otları satamadıkları bir dönem uydurmuş olabilirler bunu.

X