Serenay'ın Bayrama Kadar En Az 5 kilo Verme Günlüğü

fatasa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2008
787
22
Merhaba.:KK71:
Bugün itibariyle kilom 65.4.:KK69:
bayrama kadar en az 5 kilo vermek istiyorum.
belli bir diyet listem yok,zaten asla listeye uyamam.:KK45:sıkıcı geliyor bana.
ben özgürce her istediğimden dikkat ederek azda olsa yemeliyim.:86:
hergün ne yediğimi ve kilomu günlük olarak paylaşıcam.spor yapamıyorum zamanım yok malesef.:KK50:
benimle beraber varmısınız bayanlar:KK16:

ben varım benimde 6 7 kilo vermem gerek malesef özellikle göbek bölümünden ne yapaam yaa :KK43:

1,60 boy kilomu tartılmaya korkuyorum 58 sanırsam 8 kilo vermem gerek bu akşam bende mekiğe başlıyım bari .. sabah çorba içerim 2 dilim ekmek öğlende ekmek yemem az yağlısından yemek akşamlarıda yemem aklımdaki diyet şekli böyle off off

ben varım canım!!:KK19:

ben de bayramda sevgilimle tatile gidicem o zamana kadar 3-4 kilo vermeyi hedefliyorum.geçen seferlerde kalori sayım yönetemi 2-3 kg için işe yaramıştı yine aynı yöntemi denemeyi düşünüyorum:44:

Tam kilomu yarın sabah tartılınca yazıcam

hepimize kolay gelsin şimdidennnn:79:

ben varım canım!!:KK19:

ben de bayramda sevgilimle tatile gidicem o zamana kadar 3-4 kilo vermeyi hedefliyorum.geçen seferlerde kalori sayım yönetemi 2-3 kg için işe yaramıştı yine aynı yöntemi denemeyi düşünüyorum:44:

Tam kilomu yarın sabah tartılınca yazıcam

hepimize kolay gelsin şimdidennnn:79:

bende bayramda eşimle tatile gidecem.onun yanında çıtır olmak istiyorum.
evet kalori sayımı işe yarıyor.ben 10 kilomu bu şekilde verdim.:118:bazen sayıyorum yine.
devam et bence kolay gelsin.

1,60 boy kilomu tartılmaya korkuyorum 58 sanırsam 8 kilo vermem gerek bu akşam bende mekiğe başlıyım bari .. sabah çorba içerim 2 dilim ekmek öğlende ekmek yemem az yağlısından yemek akşamlarıda yemem aklımdaki diyet şekli böyle off off

akşamları yemem dediğin ekmekmi,yoksa hiçbirşeymi.
meyve felan yemezmisin akşam canım.
bende akşamları ekmek,pilav makarna yemiyorum.
bazen akşam sadece meyve veya 3-4 kaşıkyemek,yoğurt.
öğlen fazla yediysem akşam sadece meyve yerim.

Son düzenleme:
merhaba bende varım
ben 1.60 boyunda 60 kiloyum şuan ramazan sonunda bi 5 kilo vermeyi planlıyorum çünkü okullar açılıyor kurtulmam lazım şu kilolardan

25 temmuz pazartesi bugün yediklerim

sabah : 1 dlm çavdar ekmeği - 1 tabak karpuz
öğlen : 2 dlm çavdar ekmeği - 1 tabak taze börülce yemeği - 3 kaşık yoğurt - 2 tane yeşil biber
ara : 1 tabak karpuz
akşam : öğle yemeğinin aynısı oldu (bugün akşam fazla kaçırdım ekmek yememem lazımdı ama dayanamadım)

şimdide tarçınlı ballı suyumu içiyorum

herkese iyi geceler.

Son düzenleme:
akşamları yemem dediğin ekmekmi,yoksa hiçbirşeymi.
meyve felan yemezmisin akşam canım.
bende akşamları ekmek,pilav makarna yemiyorum.
bazen akşam sadece meyve veya 3-4 kaşıkyemek,yoğurt.
öğlen fazla yediysem akşam sadece meyve yerim.

akşamları hiç bişey yemiyorum arada meyve yerim dün akşam nektar yedim sadece ama mekik çekemedim bu akşam kesin başlıcam .. ama ramazanda ne yapıcaz iftar neredeyse akşam 9 :26:

herkese günaydın.:KK71:inşallah güzel bir gün geçiririz.:KK8:
dünden beri bir şişkinlik var karnımda,regliyim ondanmıdır bilmem,çok şişim çoook.:KK50:
göbeğim kötü duruyor bugün.:KK50:

sabah tarçınlı ballı suyumu içtim. az öncede 1 tabakta karpuz yedim.:78:

dün fazla kaçtı ,bugün bari az yiyeyim yaaa.:79:

akşamları hiç bişey yemiyorum arada meyve yerim dün akşam nektar yedim sadece ama mekik çekemedim bu akşam kesin başlıcam .. ama ramazanda ne yapıcaz iftar neredeyse akşam 9 :26:

bende genelde akşamları meyveyle geçiştirmeye çalışıyorum,fakat dün akşam ekmek ve yemek yedim.:KK57:
ramazanda ben midemdeki rahatsızlık yüzünden oruç tutamıyorum canım,:KK50:birde tansiyon problemim var malesef.:KK50:
ramazan için diyetler filan var ama , nasılolur bilmiyorum canım.:96:

herkese selam

benim bugün sabah kahvaltı bi simit vardı beyaz peynir filan derken fazla kaçtı akşama bişey yememeyi düşünüyorum:KK14::KK14:

herkese selam

benim bugün sabah kahvaltı bi simit vardı beyaz peynir filan derken fazla kaçtı akşama bişey yememeyi düşünüyorum:KK14::KK14:

selam canım. kız 1 simit peynir yedim diye üzülürmü insan. akşama dengelersin.:13:

bende öğleyin abarttım yine.akşam yemezsem dengelenir.:KK30:

ben de diyet yapamayanlardandım. taki kalori sayma diyetini bulana kadar. bu siteye çok teşekkür ederim. yeni başladım ama gayet memnunum. kaloriyi hesaplayıp yiyorum. :KK70: hemde canımın istediğini. akşama krep yiyeceğim. kafaya koydum. ama az :KK70:

ramazanda ben midemdeki rahatsızlık yüzünden oruç tutamıyorum canım,:KK50:birde tansiyon problemim var malesef

ayy bende de var. tansiyon problemi. yaklaşık 7-8 yıldır hiç tutamıyorum. daha öncesinde en azından bir gün tutup bir gün tutmayıp ynede tutuyordum birazcık.

bu sene de tutamazmışım geçen hafta doktorum öyle dedi. kısmet napalım.

X