Serkan öztaş

pehlonun annesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2017
1
0
43
Yaklaşık 3 yıl önce kardeşimin düğün fotoğrafları için anlaştık,ancak teslimat tarihinde sorun yaşadık.sorun geçte olsa çözüldü.

Son düzenleme:
Zaten bastan neden pesin verdiniz ki ? Yarisini onden yarisini is bitince alirlar. Cok gecmis olsun diyeyim. Bir insanin hayatinin en onemli gunu dugun gunudur...umarim sozunde durup yollar

Benim anlamadığım da şu burası sözlük veya tüketici mahkemesi mi? İki gündür insanlar karalamıyor burada. Nereden bilelim doğru söylediğinizi? Varsa şikayetiniz tüketici heyetine başvurun.

Valla ben biraz farklı bakıyorum olaya.
Bu internet fotoğrafçılığı başladı başlayalı tanıdığım ve gördüğüm çoğu esnaf iş yapamamaya başladı. Ki istenildiği zaman dış çekimde yapıyorlar, ama biz sosyal medyada allı pullu düğün resimlerini görüp onları tercih ediyoruz. Adamlar vesikalık çekmeyle dükkanı döndürüyor neredeyse üzülüyorum ...
mahallenizin fotoğrafçısı size bunu yapmaz.

Benim anlamadığım da şu burası sözlük veya tüketici mahkemesi mi? İki gündür insanlar karalamıyor burada. Nereden bilelim doğru söylediğinizi? Varsa şikayetiniz tüketici heyetine başvurun.

Katılıyorum. Dün bir konuda çalıştığım sektör hakkında yanlış bilgi verildiğinden dolayı insanlar atıp tuttular. Konu kapandı ama yanlışlık insanların beyinlerinde yer etti.
Bu tür konular için tüketici hakem heyetleri var veya şikayet siteleri var. Lütfen oralara başvurunuz.

ben hiç te öyle düşünmüyorum. Bir şikayetiniz varsa heryere yazın bence de.. Devir internet devri.. Yaz kız her yere.. lakin burdan ne kadar etkili olur bilemiyorum. başka platformlara da yaz.
Ben de internetten buldum, ismini vermeyeyim ama fotoğrafları efsane yanii.. Herşeyi de zamanında yaptı teslim etti. Ama iyi araştırmak lazım.

X