Serkilaj sonrası bebeği kaybetme ihtimalimiz var mi?

Ben de profesöre gidiyorum umarım faydasını görürüm hiçbir doktora güvenemiyorum artık 🤨 profesörün eli alışmıştır bilgilidir diye güvenicem mecbur
Yani mesele doçent profesörde değil de uzmanlaştığı alanın buna yönelik olması. Hocamın bu alanın en iyisi olduğunu söylediler. İlk defa böyle bir işlem duymuştum, bu kadar kolay olduğunu bilmiyordum ve işlem için sadece 2-3 günüm kalmıştı. Allah kimseyi çaresiz bırakmasın, kimseyi canla sınamasın🙏🏽

Yani mesele doçent profesörde değil de uzmanlaştığı alanın buna yönelik olması. Hocamın bu alanın en iyisi olduğunu söylediler. İlk defa böyle bir işlem duymuştum, bu kadar kolay olduğunu bilmiyordum ve işlem için sadece 2-3 günüm kalmıştı. Allah kimseyi çaresiz bırakmasın, kimseyi canla sınamasın🙏🏽
Evet alanı çok önemli riskli gebelik alanında uzmanmış hatta normal takiplerimi yapan doktorun hocasıymış. Kayıp yaşamak çok zor Allah kimseye yaşatmasın Aminn

Açıkçası ben de endişeliyim 36. Haftadayım atılırken anestezi vardı da alınırken acır mı diye😔 Bir de dikişi doğum başlayınca mı aldılar yoksa 37. Haftada alıp beklendi mi?
Yok canım doğumun başlamasını beklemiyorlar 37. Haftada alıp bekliyorlar. Zaten 37-40 arası normal miadını doldurmuş oluyor canın acımaz dikiş alınırken strese girme sağlıkla gelsin minik kuş 😘

Arkadaşlar benim de aynı haftalarda tekrarlayan düşüklerim oluyordu, septumdan ötürü olduğunu gördüler. Histeroskopi oldum şuan hamileyim, düşüklerim 14-16 haftalarda oluyordu. Serklaja şuan gerek görülmesi rahim ağzı uzunmuş inşallah bu defa sağlıkla kucağıma alırım, inşallah hepimiz alırız

Çok geçmiş olsun.

Sağlıkla bebeğinize kavuşmanızı diliyorum.

Doktorunuzun önerilerini birebir uygulayın.

Büyük bir çoğunlukta tuvalet harici kalkış yasaklanıyor ancak sizin durumunuz farklı olabilir.

Valla ben de çok memnunum 😍tatlı dilli ve bilgili bir insan cumartesi dikiş atacak inşallah herşey güzel olur.önce Allah sonra ona güveniyorum
Merak etme canım ebru hanım benim bütün gebeliklerimde kontrol ve müdahalelerimi yaptı bir sorun olmayacak inşallah. Serklajı Medline da mı yapacak? Ne kadar ödeyeceksin acaba? Sen daha önce hep septumdan ötürü mü düşük yaptın

Merak etme canım ebru hanım benim bütün gebeliklerimde kontrol ve müdahalelerimi yaptı bir sorun olmayacak inşallah. Serklajı Medline da mı yapacak? Ne kadar ödeyeceksin acaba? Sen daha önce hep septumdan ötürü mü düşük yaptın
Günaydın canım bende septum yok rahim ağzı yetmezliği var 18 haftalık kayıplarım. Rahim ağzım bir anda kısalıyor ağrısız açılma oluyor bu yüzden dikiş atılacak. Ameliyat yarın medlineda yapılacak 4850 tl genel anestezi altında şuan 14 haftalık hamileyim. Sendeki septumu aldılar mı? Hayırlısıyla şu haftalar geçseydi bi 30-35leri görseydik

Günaydın canım bende septum yok rahim ağzı yetmezliği var 18 haftalık kayıplarım. Rahim ağzım bir anda kısalıyor ağrısız açılma oluyor bu yüzden dikiş atılacak. Ameliyat yarın medlineda yapılacak 4850 tl genel anestezi altında şuan 14 haftalık hamileyim. Sendeki septumu aldılar mı? Hayırlısıyla şu haftalar geçseydi bi 30-35leri görseydik
Çok geçmiş olsun canım. Evet ebru hanım , Bülent haydardedeoğlu na yönlendirdi septumu aldılar. Benim rahim ağzım uzun, kısalma hiç olmadı ,perdeden dolayı aniden suyum geliyordu ve doğum yapıyordum. Ben de 13+5 im şuan. Bir önceki gebeliğim 14+3 gibi sonlanmış, gece baktım. İnşallah bu defa sağlıkla kucağımıza alırız.

Çok geçmiş olsun canım. Evet ebru hanım , Bülent haydardedeoğlu na yönlendirdi septumu aldılar. Benim rahim ağzım uzun, kısalma hiç olmadı ,perdeden dolayı aniden suyum geliyordu ve doğum yapıyordum. Ben de 13+5 im şuan. Bir önceki gebeliğim 14+3 gibi sonlanmış, gece baktım. İnşallah bu defa sağlıkla kucağımıza alırız.
Aminn.Bu sefer atlatırsın inşallah çok geçmiş olsun canım bülent beyi de tanıyorum en iyi doktorlara gidiyoruz tedbir bizden,takdir Allahtan. Kaç düşüğün var 2 mi 14 haftayı atlatmana az kalmış bende bi 18 i atlatsam önce

Aminn.Bu sefer atlatırsın inşallah çok geçmiş olsun canım bülent beyi de tanıyorum en iyi doktorlara gidiyoruz tedbir bizden,takdir Allahtan. Kaç düşüğün var 2 mi 14 haftayı atlatmana az kalmış bende bi 18 i atlatsam önce
Canım 3 düşüğüm var. Son gebeliğim 14 küsürde , öncesindeki ikizdi 15+6 gibi sonlandı.. ben henüz 16 yı hiç görmedim 😔 inşallah arrık doğumu görürüz, sağlıkla kucağımıza alırız canım. Dediğin gibi bölgedeki en iyiler bu dr lar.. Rabbim nasip etsin inşallah 🤗

X