Serophene ile hamile kalanlar ve tedavi grenlerin paylam alan..

raebzeh canım benim tarih 17 mayıs o yüzden beklemedeyim.birde bişey sorucam kızlar şimdi dr çatlamadan sonra ilişki dediya.çatlama 3,4 gün falanmı sürüyor yani sonrasındaki ilişkinin ehemmiyeti varmı acaba....birde benim sanırım 1 yumurtam oluştu :çok üzgünüm: 30 nisanda iğne oldum.hala çatlamanın etkisi devam edermi :uhm:

slm kızlar bende bu ay serophoneyi kullandım salı günü bitti hap çarşamba günü yani adetimin 10.günü kontorolüm vardı 3 tane sağda 9 10 10 2 tane solda 9 10 mm lik yumurtalarım oluşmuş doktor adetin 10.günü 10 ve üzeri olması gerekiyo dedi yumurta boyutunun ve pazartesi günü çatlatma ignem vurulcak inşallah tuttururuz bu ay

slm kızlar bende bu ay serophoneyi kullandım salı günü bitti hap çarşamba günü yani adetimin 10.günü kontorolüm vardı 3 tane sağda 9 10 10 2 tane solda 9 10 mm lik yumurtalarım oluşmuş doktor adetin 10.günü 10 ve üzeri olması gerekiyo dedi yumurta boyutunun ve pazartesi günü çatlatma ignem vurulcak inşallah tuttururuz bu ay

canım sen günde kaç tane içmiştin.

canım ben günde iki tane içtim sabah ve akşam olmak üzere 5 gün boyunca

Hımm şimdi anladım canım ben günde bir tane içmiştim.11.gün baktığımızda 2 yumurtam oluşmuştu.sağdaki 16mm soldaki 14mm di.Ay inşallah işe yarar bu haplar

Canım bana iğne vermedi doktor doğal olsun dedi. Gün aşırı ilişki önerdi. ınşallah tutar bakalım.

canım ne güzel işte yan etkisi olmamış ilacın.bende de hiç bi yan etkisi olmadı.Herhalde günde bi tane içtiğimizden.İnşallah hamiş kalırız bu ilaç sayesinde:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::

ben günde iki içiyorum canım .
bi sabah bi akşam 9gün oldu biteli 11.gün kntrol demişti .
cumartesi gitcem bakalımyerimseniben

ben günde iki içiyorum canım .
bi sabah bi akşam 9gün oldu biteli 11.gün kntrol demişti .
cumartesi gitcem bakalımyerimseniben

yok canım ağrı felan olmadı herhangi bi yan etkiside olmadı yalnız anlayamadım ben hap bitelimi 9 gün oldu yoksa hapın adetin 9.günümü bitti o kısmı pek anlayamadım

hap biteli 9gün oldu canım .

benim hapım bitti ben ertesi gün hemen kontrole gittim hapa adetin 5.günü başlamıştım 9.günü bitirmiştim sabah akşam alarak sonra 10.gün gittim doktor yumurtalarda bi hareketlilik var mı bakalım dedi baktık 10 ve üzeri olmalıymış bu tarihte simdide pazartesi gitcem ignemi vuruncam yani adetin 15.günü yani hapın bitiminden 6 gün sonra senin tedavi seklini pek anlayamadım tatlım

benim hapım bitti ben ertesi gün hemen kontrole gittim hapa adetin 5.günü başlamıştım 9.günü bitirmiştim sabah akşam alarak sonra 10.gün gittim doktor yumurtalarda bi hareketlilik var mı bakalım dedi baktık 10 ve üzeri olmalıymış bu tarihte simdide pazartesi gitcem ignemi vuruncam yani adetin 15.günü yani hapın bitiminden 6 gün sonra senin tedavi seklini pek anlayamadım tatlım

canım doktor bana dediki hap bitince 11.gün kontrol yapıcaz dedi.yani hap bittikten sonra .
şimdi bugün 9.gün bitti ve cumartesi günü 11.gün.
belki her doktor aynı bakmıyordur .bak şimdi benim kafamda kariştikafamçokkarıştı

Son düzenleme:
acaba benmi yanliş anladım ya .
ama hap bitince dedi.
bu işte bi karişiklik var gerçekten dimi yaa
cumartesi görücez artık

bende adetin 18.günü gidiyorum ozaman .
ya julyet walla şimdi kötü oldum ya.ben mi,yanliş anladım acaba
ya bu ayımda boşunami geçti şimdi
haziranami kaldım şimdisenağlama
:a015::a015::a015:

kızlar bu tedaviyi siz nası biliyosunuz
ya evet kesin ben yanliş anladım şimdiye
yumurta oluştuysa bile çatlamişdır
ama eşimde benim gibi anlamiş
gece gece walla artık cumartesiye kadar bunu düşünürüm
bana dua edin de herşey yolunda olsun kızlar
ben bu ay bebişim gelsin istiyorumsenağlama

maksimen canım neden tedavin yanlış olsun ki...benim hapım dün bitti c.tesi kontrolüm var..bu da adetten sonra benimde 10.uncu gün gitmiş olucam..sana dr un nasıl anlattı..tedavin yanlış diye düşünme canım..pozitif düşün ki hormunların ve yumoşlar etkilenmesin..benimde hapı kullanırken ilk günler ağrım çoktu ama son iki gün ağrım olmadı..pek umutlu değilim yumoşlardan ..bakalım yarın kontrolde görücez..julyetcim maşallah canım benim..senin yumoşlar baya çokmuş..inşallah hayırlısıyla tutarlar canım..iğneden sonra bol bol çalışın...öptüm canlarıımm.ŞenizŞeniz.

yok canım olumsuz düşünme belkide senin doktorun o şekilde yürütüyo tedaviyi genelde hap bitimi kontrol olunup ortalarındada çatlatma ignesi vuruluyo ama sen igne vuruncakmıydın belki senin kini adetin 18.günü vurur o şekilde planlamıştır benim doktorum bana çizelge hazırladı ben o çizelgeye göre takip ediyorum günlerimi

X