Serophene ile hamile kalanlar ve tedavi grenlerin paylam alan..

Gecn ay kullandım bnde serophene olmadı gecn ay buayda gıtmedm doktora,dokotrumzla ılĞılı bı sorun oldu muayeneye gıtmen aradık doktoru.muayene ucretını bkıaÇ gun sonra versek dedıkolmazdedı yan Çızdı buay mola verelım dınlensın eŞınız demıŞ eŞıme.Öle olunca yenı bıdoktor aramdık bızde baklım artık

bende aynı tedaviyı gordum suan 2aylık oldu bebesım:CüvCüv:insallah sızlerde bu ay sevınclı haberlerı verırsınız demı kız bacımm:nazar:masallah yumuslarına progestanı bende kullandım hala kullanıyorum

bende bugün vurundum ikimizde aynı gün vurunmuşuz inşallah iyi sonuçlanır canım ya bana doktor gün aşırı ilişki önerdi bugün çarşamba ve cuma olmak üzere senin planın ne doğrultuda canım sanada bakcak mı çatlamış mı diye bana çarşamba günü bakıcak

canım bizede hergün ilişki önerdi..slıdan perşembeye kadar..bana kontrole gel demedi.:sm_confused:.eğer adet olursan gel dedi tekrar tedavi için..bakalım hayırlısı ..sana ne zaman gel dedi canım..kaçıncı gün yani?öptüm julyetiimm..Şeniz
Gecn ay kullandım bnde serophene olmadı gecn ay buayda gıtmedm doktora,dokotrumzla İlĞİlİ bİ sorun oldu muayeneye gıtmen aradık doktoru.muayene ucretını bkıaÇ gun sonra versek dedıkolmazdedİ yan Çızdı buay mola verelım dınlensın eŞİnİz demİŞ eŞİme.Öle olunca yenı bıdoktor aramdık bızde baklım artık

kadriyecim hoşgeldincanım..a.s.şu dr ların para hırsına çok kızıyorum:eek:klava:tabi bazılarının hakkını yememek laım gerçekten çok yardım ediyolar.a.sdr u değiştirmekle iyi etmişsin canını sıkma.:1hug:inşallah bu dr uğurlu gelirhayırlısıyla bu ay gelir bebişin inşallah amiiiinn..:Saruboceq:öptüm canım benim..Şeniz
bende aynı tedaviyı gordum suan 2aylık oldu bebesım:CüvCüv:insallah sızlerde bu ay sevınclı haberlerı verırsınız demı kız bacımm:nazar:masallah yumuslarına progestanı bende kullandım hala kullanıyorum

aliyeemm hoşgeldin bacııımm tescilli serophen kullanıcısı:roflol::roflol:sen bize umut oldun canım bu seropheni kullanmamızda..inşallah arkandan gelicez hayırlısıyla..oo maşallah büyüyo bebişin..:nazar::nazar:Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin bitaneemm..öptüm bacııımm...Şeniz

canım bizede hergün ilişki önerdi..slıdan perşembeye kadar..bana kontrole gel demedi.:sm_confused:.eğer adet olursan gel dedi tekrar tedavi için..bakalım hayırlısı ..sana ne zaman gel dedi canım..kaçıncı gün yani?öptüm julyetiimm..Şeniz

kadriyecim hoşgeldincanım..a.s.şu dr ların para hırsına çok kızıyorum:eek:klava:tabi bazılarının hakkını yememek laım gerçekten çok yardım ediyolar.a.sdr u değiştirmekle iyi etmişsin canını sıkma.:1hug:inşallah bu dr uğurlu gelirhayırlısıyla bu ay gelir bebişin inşallah amiiiinn..:Saruboceq:öptüm canım benim..Şeniz

aliyeemm hoşgeldin bacııımm tescilli serophen kullanıcısı:roflol::roflol:sen bize umut oldun canım bu seropheni kullanmamızda..inşallah arkandan gelicez hayırlısıyla..oo maşallah büyüyo bebişin..:nazar::nazar:Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin bitaneemm..öptüm bacııımm...Şeniz

canımcım bana günaşırı ilişki önerdi bi gün var bi gün yok ben yarın gidicem şimdi bakcak çatlamış mı diye sonra birde pazartesi günü progesteron testi yaptırcam ondada bakcak oluşan yumurtalar kalitelimi yoksa içi boş yumurtalar mı ona göre başka bi ilac vericek eger ki bu ay hamilelik gercekleşmesse adet tarihimde ayın 25 i bakalım hayırlısı inşallah hepimiz için

Kızlar bir haftadır yoktum, memleketimdeyim.Geçmişi okudum inşallah hepimiz hamile kalıcaz canlarım moralinizi bozmayın

[/B][/FONT]
ınşallah bu ay hamile kalırsın canım tedavin hatırlı olsun

kadusum canım ben serophene içmiştim bugün adetimin 10 günü kontrolüm bugündü..yumurtam 15 mm olmuş kızlaaarr.hihoyyythihoyyytkaydirigubbakcemile5.dr um p.tesi tekrar çağırdı..o zamana kadar yumurta 18mm olur dedi..belki dr a iğneyi vurdururum..çok sevindim canlarııımm..ne demek kadusum merak ettiklerini sorabilirsin..herzaman yardımcı olurum..öptüm canım benim...Şeniz

kızlar ben hiçte iyi haberler almadım senağlama
doktorun karşısında ağlamamak için çok zor tuttum kendimi..senağlama
okadar çok umutla gitmiştim ki .yumoşlar hiç hiç hiç gelişmemişsenağlama
eşim takma kafana dedi ama ben muayeneden çıktığım gibi başladım ağlamaya
moralim çok bozk anlatamam.bea deseydiki gelişmiş ama yeterli değil ..
bukadar dokunmazdı asla.ama hiç bi gelişme yokmuş.:1no2:
şimdi dozu arttırdı günde 3kez serophene alicam reglimin 3.günü başlıcam ve hap bitince 4gün sonra tekrar kntrol var.

Canımmoralini bozma ne olur 3 tane içtiğinde daha iyi gelişecektir yumurtaların.Eğer o da olmazsa daha güçlü iğne şeklinde ilçlar verir merak etme sen
kızlar benim bugün kontrolüm vardı iki tane yumurtam gelişmiş biri sağda biri solda biri 18mm biri 19mm doktor bugün çatlatma ignemi vurdu çarşamba günü bakıcaz çatlamış mı pazartesi günüde progesterona bakılcak yumurta kalitelimi kalitesiz mi onu anlamak için bakalım inşallah bu ay hamile kalırım

Canım inşallah hadi hayırlısı

Gecn ay kullandım bnde serophene olmadı gecn ay buayda gıtmedm doktora,dokotrumzla ılĞılı bı sorun oldu muayeneye gıtmen aradık doktoru.muayene ucretını bkıaÇ gun sonra versek dedıkolmazdedı yan Çızdı buay mola verelım dınlensın eŞınız demıŞ eŞıme.Öle olunca yenı bıdoktor aramdık bızde baklım artık
Ne sinir doktormuş yaa:eek:klava::eek:klava: boşver onu canım başka doktor mu yok.
Ayy ne güzel ya inşallah bizde senin gibi hamile kalırız.

nergiscim aramıza hoşgeldin tekrardan canım..inşallah bu ay hamiş kalırız..yaa ben liste yapcam ama yapamıyorum..şöyle süslü püslü..yapabilen var mı aramızda..maksimen canım ben bu ay günde iki içtim eğer olmazsa diğer ay herhalde bende günde 3 içerim..hayırlısı olsun..öptüm canım benim..

nergiscim aramıza hoşgeldin tekrardan canım..inşallah bu ay hamiş kalırız..yaa ben liste yapcam ama yapamıyorum..şöyle süslü püslü..yapabilen var mı aramızda..maksimen canım ben bu ay günde iki içtim eğer olmazsa diğer ay herhalde bende günde 3 içerim..hayırlısı olsun..öptüm canım benim..

canım sen yine 5 günmü içtin günde 2 tane.ben şimdi reglimin3.gün başlıcam.
yine 5 gün kullanmam gerekir değilmi.ya eşim şimdi eczadan serophene almiş bi kutu
ama 3tane alınca yetmiyor 5gün.acaba doktormu yanliş yazdı

Son düzenleme:
canım sen yine 5 günmü içtin günde 2 tane.ben şimdi reglimin 3.gün başlıcam.
yine 5 gün kullanmam gerekir değilmi.ya eşim şimdi eczadan serophene almiş bi kutu
yoksa karneyemii yazılamıyor 2tane.birin paraylamı almamız gerekr
çok karişik bi soru oldu ama hakkını halal et ya kafam karıştı-tatlicadiarzu-

canım sen yine 5 günmü içtin günde 2 tane.ben şimdi reglimin3.gün başlıcam.

evet canım..adetimin 5.günü başladım..günde 2 tane içtim..işin ilginç yanı ne biliyo musun:sm_confused:evde geçen aydan kalan serophene vardı yarım tablet onu 2 gün içtim 3.günü sabah ta içtim akşama hap kalmadı eşim eczanede bulamamış klomen almış gelmiş.eczacı onu vermiş..son iki gün klomen içtim..kafam karıştı iyice:roflol:

hapı adetimin 5.günü günde 2 tane 5 gün içtim..canım dr belki unutmuştur 2 tane yazmayı..sn bi dr unu ara o sana söyler ne yapacağını..aslında hesaplayıp iki kutu yazması gerekirdi:uhm:öptüm canım benim..Şeniz

ya doktora ulaşamiyorum ki.sekreteri çıkıyor oda anlamıyor galiba
2kutu al dedi ama doktorun ağzından duysam iyi olacaktı

ben yine 5gün kullanayım bari ya .3gün kullanmakta mantıklı değil
bana bide duphaston yazmiş.sizde serophene öncesi kullandınızmı onu
ben geçen ayda kulllamiştım

herkese merhaba.bende bu ay serephone kullanmıştım ama sanırım bi işe yaramadı.test yaptım kocaman bir kırmızı çıktı.silik milik hiç bişi yok :kızgın: çok canım sıkıldı.başka dr a gideceğim bu ay.ama çok moralim bozuldu çok umutluydum :çok üzgünüm:

herkese merhaba.bende bu ay serephone kullanmıştım ama sanırım bi işe yaramadı.test yaptım kocaman bir kırmızı çıktı.silik milik hiç bişi yok :kızgın: çok canım sıkıldı.başka dr a gideceğim bu ay.ama çok moralim bozuldu çok umutluydum :çok üzgünüm:

benim olmadı ilk ayımda ama şimdi bu ayı bekliyorum dozu arttırdı dktr.
bu ay inş. olur ya.sende dene birazdaha bence.benim bu ayda olmazsa.
iğne olmayı düşünüyorum

Kızlar ben memlekketten geldim ama biraz üzgün geldim çünkü adet oldum.Yarın veya öbürgün doktora gidiceğim bakalım.ınşallah bu ay olur.

aynen canım ya bende adet oldum...insanın morali çok bozuluyor :çok üzgünüm:

Canım ben süslü bi liste yapmaya çalışıcağım bakalım yapabilecekmiyim.
:eek::eek::eek:

Canım ben süslü bi liste yapmaya çalışıcağım bakalım yapabilecekmiyim.
:eek::eek::eek:

canım benim canın sağ olsun üzülme..inşallah gelecek ay müjdeli haberlerini alıcaz:Saruboceq:..evet canım ya bi zahmet şöyle güzel bi liste yapalım.a.s.olmazsa düz bi liste yaparız..neden bizimde bi listemiz olmasınyerimsenibenöptüm canım benim..

nezihem canım sende moralini bozma..inşallah hepimiz en kısa zamanda hayırlısıyla güzel haberler vericez..:Saruboceq::Saruboceq:öptüm canım benim..Şeniz

benimde belim bi kaç gündür ağrıyo..hayırlısı bakalım..bu ay tutacak mı?:uhm:

X