Serophene ile hamile kalanlar ve tedavi grenlerin paylam alan..

reabzeh naber canım?

iyiyim canımkaydirigubbakcemile5 yaa kusura bakma görmedim yazını.:eek:.sen nasılsın bitanem..öptüm canım benim..ŞenizŞeniz

kızlar topikimizde ses seda yok yaaaaaa..herkez neredeeeeee.
benim duphaston bitti.seropheneye başlamak için 4gözle kırmızıları bekliyorum şimdi

maksimen canım benim,daha adet olmadın mı sen:uhm:test yaptın mı pekiCADIARZUcanım inşallah bebiş vardır,yoksa bile adetin hemen gelir de tedavine başlarsın inşallah..amiiinn..öptüm canım benim..topiğimiz coşacak allahın izniyle..:Saruboceq:

işte duphastondan dolayı olmamiştım . hap cumartesi bitti.
bugün yarın olmam lazım bekliyorum .
yok ya bebişe ihtimal yok şimdilik.
çünkü yumoşlarım bu ay hiç gelişmedi

işte duphastondan dolayı olmamiştım . hap cumartesi bitti.
bugün yarın olmam lazım bekliyorum .
yok ya bebişe ihtimal yok şimdilik.
çünkü yumoşlarım bu ay hiç gelişmedi

hayırlısı olsun canım yaa.. bizim bu tedavi süresi böyle işte..emek istiyoa.sbenimde bir haftadır belim ağrıyo..eğilince zor doğruluyom..sağ kasığımda ve sağ bacağımda sürekli ağrı var...ne yapacam şaştım valla..dr a gitsem röntgen felan ister diye korkuyom..sabahları bel ağrısından yatktan kalkamıyom..hayırlısı inşallah..öptüm bacıııımm..Şenizinşallah adet olursun ve hemen tedavini başlatırsınız..amiiinn..:Saruboceq:

evet canım proloktin içinde kullanılıyor. ama düşük tehlikesi olmuyormuş
asıl faydası bu yani.

Bende dostinex kullanıyorum prolaktin için. Şu an 8 lere düştü iyi ama doktor yinede kullanmamı istiyo.

hayırlısı olsun canım yaa.. bizim bu tedavi süresi böyle işte..emek istiyoa.sbenimde bir haftadır belim ağrıyo..eğilince zor doğruluyom..sağ kasığımda ve sağ bacağımda sürekli ağrı var...ne yapacam şaştım valla..dr a gitsem röntgen felan ister diye korkuyom..sabahları bel ağrısından yatktan kalkamıyom..hayırlısı inşallah..öptüm bacıııımm..Şenizinşallah adet olursun ve hemen tedavini başlatırsınız..amiiinn..:Saruboceq:

Canım çok geçmiş olsun kendine dikkat et.

ya canım kasıklarının ağrıması bence çok iyi bi belirti .yumoşların gelişyor kesin.
inş.hamiş olursun.ilaç reçetesindede yan etkilerde yaziyor zaten

nergissim bende şimdilik prolaktin rahatsızlığı gözükmüyor.
ben bi ara 20 gün regli oldum onu kesmek için vermişti bu hapı.
hemde düşük tehlikesi için vücudu hazırlıyor.prolaktin
tedavisinde dostinex in daha ii olduğunu duymuşdum

Bende dostinex kullanıyorum prolaktin için. Şu an 8 lere düştü iyi ama doktor yinede kullanmamı istiyo.

Canım çok geçmiş olsun kendine dikkat et.

çok saol nergisim..Allah razı olsun bitanem..Şeniz

ya canım kasıklarının ağrıması bence çok iyi bi belirti .yumoşların gelişyor kesin.
inş.hamiş olursun.ilaç reçetesindede yan etkilerde yaziyor zaten

canım adetime 4 gün kaldı..cuma günü adet günüm..bakalım hayırlısı olsun..ara ara sağkasığıma batma gibi ağrı oluyo..inşallah Rabbim bu ay yüzümüzü güldürür...amiinn..öptüm kızlaaar..Şeniz

Kızlar yarın doktordayım yumoşlara bakılacak büyümüş mü ve kaç tane diye.Ay heyecanlandım birden inşallah işe yarar ya:Saruboceq:

Kızlar yarın doktordayım yumoşlara bakılacak büyümüş mü ve kaç tane diye.Ay heyecanlandım birden inşallah işe yarar ya:Saruboceq:

canım yaa dualarımız seninle nergiscim.Şeniz.inşallah güzel haberlerle gelirsin bitanem..amiiinn..:Saruboceq:Rabbim yar ve yardımcın olsun..amiiinn.:Saruboceq:.

Kızlar ben bugün kontrole gittim.doktor çok umut verici konuştu ama bilinmez tabi.yumurta değil yumurtalar gayet iyi durumdalar dedi bu ay çoğul gebelik bile olabilir dediiii.....allahım hayırlısı inşallah yarabbim.çatlatma iğneside vermedi.

canım yaa dualarımız seninle nergiscim.Şeniz.inşallah güzel haberlerle gelirsin bitanem..amiiinn..:Saruboceq:Rabbim yar ve yardımcın olsun..amiiinn.:Saruboceq:.

canım ya çok teşekkür ediyorum inşallah hepimiz en kısa zamanda hamiş kalırız canım.Listemiz uğurlu gelir inşallah.

Kızlar ben bugün kontrole gittim.doktor çok umut verici konuştu ama bilinmez tabi.yumurta değil yumurtalar gayet iyi durumdalar dedi bu ay çoğul gebelik bile olabilir dediiii.....allahım hayırlısı inşallah yarabbim.çatlatma iğneside vermedi.

hadi canım hayırlısı doktor geçen ay banada çatlatma iğnesi vermemişti çünkü kendiliğinden çatlıyo. Sende gün aşırı çalışmalara devam et sakın :asigim:

ay inşaallah canım hayırlı güzel sonuçlar alırsın.bende biran önce başlamak istiyorum şu haplarra ama kırmızılar gelmedi yaaaaaa.geçen ay hemen gelmişti ama.
bi 3,4gün daha gelmezse dr.umu arıcam

NELKECıM yaaa ne güzel haberler inş. olur bebişlerin ..
bide ikiz oluyormuş ne güzeeeeel

canım yaa ne güzel haberlerle gelmişsin.sositososito:nazar::nazar:.inşallah yumoşlar döllenir de ikiz bebişlerin olur...amiiiinnn....sen bu günleri iyi değerlendir..ilişkiden sonra yarım saat 1 saat yat,kalçalarının altına yastık koymayı unutma..inşallah bu ay hepimiz için hayırlı bir ay olur..öptüm canlarııımmŞeniz

ay inşaallah canım hayırlı güzel sonuçlar alırsın.bende biran önce başlamak istiyorum şu haplarra ama kırmızılar gelmedi yaaaaaa.geçen ay hemen gelmişti ama.
bi 3,4gün daha gelmezse dr.umu arıcam

canım tez zamanda gelsin inşallah kırmızılar da sende başla canım hemen.

raebzeh canım çok teşekkür ederim yönlendirdiğin için kafam çok karıştı moralimde bozuk:nazar: hiç gezinmemiştim o yüzden sitede.ben cumartesi gittim doktora nerdeyse 2 aydır adet olmamıştım hiç böyle bişi de yaşamamıştım daha önce.neyse doktor yumurtalıkların yavaş dedi ve kilolardan kaynaklandığını söyledi bu arada boyum 1.72 kilom 85kafamçokkarıştı:eek: o yüzden bu ilacı verdi ama çokta açıklamadı ayrıntıları sizin yazdıklarınızdan anladım.ama bana iğne filan demedi sadece 5.gün başla günde 2 tane 11.günde gel dedi.tabi bide onun öncesinde adet söktürücü vermişti ama ona gerek kalmadı çünkü pazar günü yani dün adet oldum bakalım hayırlısı artık yani şimdi ben ciddi ciddi teaviye başlamış oluyorum öylemi-tatlicadiarzu-

raebzeh canım çok teşekkür ederim yönlendirdiğin için kafam çok karıştı moralimde bozuk:nazar: hiç gezinmemiştim o yüzden sitede.ben cumartesi gittim doktora nerdeyse 2 aydır adet olmamıştım hiç böyle bişi de yaşamamıştım daha önce.neyse doktor yumurtalıkların yavaş dedi ve kilolardan kaynaklandığını söyledi bu arada boyum 1.72 kilom 85kafamçokkarıştı:eek: o yüzden bu ilacı verdi ama çokta açıklamadı ayrıntıları sizin yazdıklarınızdan anladım.ama bana iğne filan demedi sadece 5.gün başla günde 2 tane 11.günde gel dedi.tabi bide onun öncesinde adet söktürücü vermişti ama ona gerek kalmadı çünkü pazar günü yani dün adet oldum bakalım hayırlısı artık yani şimdi ben ciddi ciddi teaviye başlamış oluyorum öylemi-tatlicadiarzu-

Canım adet olmuşsun işte ne güzel .Adetin 5.günü başlıcaksın serophene. 11.gün kontrole gittiğinde bakıcak kaç tanesi gelişmiş diye gerek görmezse çatlatma iğnesi vurmayacak.Ben hiç vurunmuyorum mesela

Kızlar bu arada doktordan geldim bende.Ama pek sevinçli değilim çünkü 2 yumurtam oluşmuş sadece.Geçen ay günde bi tane ile 2 oluşmuştu bu ay 3 tane falan oluşur diyordum ama olmadı. Neyse tek sevindiğim taraf doktor eşime bu ayda olmazsa diğer aşamaya geçeriz demiş.Diğer aşama dediği acaba ne kızlar aşılama mı yoksa yumurta sayısını daha etkili ilaçlarla artırmak mı? Eşimde sormamış hangi aşama diye off yaaa ne rahat adam bu benim ki.

aramıza hoşgeldin berrecim..inşallah tedavin hayırlısıyla sonuçlanır..canım senin yine kilon iyi ben çok kiloluyum..iğneden bahsetmedi demişsin..belki senin yumoş kendiliğinden çatlar diye bekliyo demek ki..nergiscimin dediği gibi 11.gün seni kontrole çağırır,eğer yumoşlar istenen büyüklüğe ulaşmışsa belki çatlatma iğnesi verir..ondan sonra gün aşırı ya da iğneden sonraki 2 gün üstüste tabi bu doktordan doktora değişebiliyo,ilişki önerir size..önemli olan bu günleri değerlendirmek..hakkında hayırlısı olsun bitanem..tekrar hoşgeldinŞeniza.s.

Kızlar bu arada doktordan geldim bende.Ama pek sevinçli değilim çünkü 2 yumurtam oluşmuş sadece.Geçen ay günde bi tane ile 2 oluşmuştu bu ay 3 tane falan oluşur diyordum ama olmadı. Neyse tek sevindiğim taraf doktor eşime bu ayda olmazsa diğer aşamaya geçeriz demiş.Diğer aşama dediği acaba ne kızlar aşılama mı yoksa yumurta sayısını daha etkili ilaçlarla artırmak mı? Eşimde sormamış hangi aşama diye off yaaa ne rahat adam bu benim ki.

nergiscim canım üzülme..bak ne güzel yumoşların gelişmiş..bunada şükür bitanemŞenizyumoşlar en ufak stresten,üzüntüden etkileniyorlar belki ondan bu ay az yumurtan oluşmuştur..sen üzülmeyi bırakta önemli günleri değerlendir canım benim..diğer aşamada belki iğne ile yumoşları büyütecektir hap yerine..belki de aşılama olabilir:uhm:CADIARZUinşallah diğer aşamya geçmeden bu ay gelir bebişin canım..amiiinn..öptüm nergisim..Şeniz

X