Serophene ile hamile kalanlar ve tedavi grenlerin paylam alan..

canım ne için kullanıyosun bu hapı..adetin mi geçti?ben hiç kullanmadım..bikaç ay önce farlutal içmiştim adet olmak için bende..göğüslerinin acıması adet olucaksan ondandır canım benim...ŞenizŞeniz

bu hapı düşük falan olmaması için alıyorum hap bitince adet oluyorum hemen
ama daha hapın bitmesine 3gün var ya.daha kırmızıların gelmemesi gerekiyo

bu hapı düşük falan olmaması için alıyorum hap bitince adet oluyorum hemen
ama daha hapın bitmesine 3gün var ya.daha kırmızıların gelmemesi gerekiyo

canım benim inşallah adet gelmezde sebebide hamillik olur..senden bu ay müjdeli haberler alırız..amiiinn.:Saruboceq:.öpüm canım benim...Şeniz

selam geldim a.s bilmeyenler için yazayımda bende serophene kullandım günde iki tane dün bitti ilacım.
Bugüm sağ kasığımda inanılmaz bir sancı var.Yumurtacıklar büyüyor sanırım ondan.Benim doktorum ben 13.veya14. gün çağırdı ama haftasonu burda olmayacağım için 15. gün gidebilirmişim.İğneden bahsetmedi çatlatma iğnesi yapmayacakmıki acaba. sadace de özellikle 14-16-18 gün ilişki dedi.Bakalım kısmet.Pazartesi kontrolde ne var ne yok aşağı yukarı öğrenirim herhalde.allah hepimizin yardımcısı olsun.:emir_bebek:

Canım, benim doktorumda çatlatma iğnesi vermiyo benimkiler iğneye gerek kalmadan çatlıyo o yüzden önemseme çok.Doktora gittikten sonra yumoşların kaç mm olmuş yazarsın.
canım ben duphaston kullanıyorum o bitince olucam ama kaç gün sonr olurum bilmiyorum.normalde bugün olmam lazımdı ama olmadım haptan dolayı

Kız maksimen hamiş olmayasın kaydirigubbakcemile5

inş.günde iki tane kullanmak işe yarar.bak senin bir taneyle gelişmiş .2tane olunca iyice gelişir.
bu ay hamiş olursun...inşaallah hamiş haberini duyarız.bende 2klomen hiç fayda vermedi 3nası olucak görücez

günaydııınn kızlaaarr...maksimencim bende bu ay günde iki tane içtim hapı..inşallah bu ay tuttururuz..hayırlısı olsun..kızımda ne güzel ilk tedavide tutmuştu..:KK43:(öptüm canlarııımm...

senin birtana var yaniiiiiii.maaşallah canım.inş. bidaha nasip olur

evet canım 2,5 yaşında bi kızım var:CüvCüv:eek:nuda aynen gonaphene ve ovitrelle çatlatma iğnesiyle hamile kaldım..Rabbim önce sizlere sonrada tekrardan bana nasip etsin..amiiinnn...öptüm canım benim..ŞenizŞeniz

Kızlar doktorum bişey daha demişti onuda söyliyim hatırlamışken. Eşim serophenenin çok zor bulunduğunu, bulamazsa onun yerine başka ilaç alsak olurmu diye sordu.Doktorda klomen sitrat etkin maddesi için seropheni yada gonapheni öneriyorum dedi diğerleri o kadar kaliteli değilmiş.Serophene devam anlıyacağanız.

ya canım banada bi arkadaş serophenenin i olmadını daha kaliteki
ilaçlar olduğunu söylemiştionada doktoru demiş.eğer bu aya olmaza
bende doktoruma söylücem bunu.şimdi hangi doktor haklı anlamadımkafamçokkarıştı

kızlar topikimizde ses seda yok yaaaaaa..herkez neredeeeeee.
benim duphaston bitti.seropheneye başlamak için 4gözle kırmızıları bekliyorum şimdi

evet canım proloktin içinde kullanılıyor. ama düşük tehlikesi olmuyormuş
asıl faydası bu yani.

X