Serra'nın Parfüm Kokulu Dünyası

Uff Atakule'ye de mi gittiler

Ben Özgür'ü severdim ya. Çok eğlenceli, dozunda romatik ve olgun bir adam gibi geliyordu. Bir de aşkını içine ataa ata Serra'nın Oktay'la olan aşkını izledi

Oktay bana çoğu insanın içinde uhde olan bir aşkı vardır ya onu hatırlatıyor. Cüneyt ilk aşk, tam olarak ne hissettiğini bilemezsin, çok duyguludur ama çabuk parlar, çabuk söner. Özgür eğlenceli, kafa yapısı uygun ama aynı zamanda makul olan. Makul ve mantıklı. Ama Oktay.........Duygunun zirvesini yaşarsın ama bir şekilde elde edemezsin.....Ağlayacağım şimdi.

Yok ozgur on numara adam ama serra'nin kalbi oktaydaki gibi atmadi sanki
Oktay da sonra bi pişman oldu ama. Ay bir an Serra'nın Bir Derdim Var'a konu açtığını düşündüm.
"Yeni iş bulmadan işten çıkmak istiyor. Evleneceğiz hâlâ ev bulamadık. Yüzük bakalım, düğün yeri bulalım diyorum, oyalanıp duruyor. Çok sinirleniyorum. Napmalıyım hanımlar?"

E şimdi burda güzelliyoruz ama Serra BDVye konu açsaydı. Topa tutardık Oktay’ı topa.

Ayyyyy az once cidden benzer bir yorum yaptim telefondan senin mesaji gormeden. Serraya direkt AYRIL derdik.

Kizlar bu arada betul ve alev'i hatirlayan?

Serra bugun kk'da betul hakkinda konu acsa, "erkek arkadasimin eski sevgilisi dibimizden ayrilmiyor" sizce kk - bir derdim var (bdv) serra'ya ne tavsiye verir?
"Canım hoşlanıyor olmasın kocan da. Olmaz yani mesafe koy. Kocanla da konuş. Telefonun hesap makinesinden bile engellesin o zilliyi."

Biraz daha ütopik bir sey okumak isterseniz Havva'nın 3 Kızını tavsiye ederim. Sahi Sıla ya noldu ya ? En son annesi ölmüştü babasiyla arasi kötüydü siddet gösteren sevgilisinden ayrilip ilk sene üniyi kazanamyip 2.senesinde tıp kazanmisti sonrasi yok bende

A

Serhatla evlenip bosandi. Amerika'ya gidip kanser arastirmalari calismalari yuruttu. Orda Turk bi beyle tanistilar konsolosluk davetinde.

Hah anlatıyorum. O da tıp okurken Serhat'la evlendi. Serhat işsiz tabi. Sürekli bir afra tafra yapıyor Sıla'ya. Ondan sonra Sıla Serhat'ı bilgisayarda kadınlarla chat yaparken yakalıyor. Boşanıyorlar. Sıla eğitim için Amerika'ya gidiyor. Orada bir Türk'le tanışıp evleniyor. En son mutlulardı ama çocukları olmuyordu.

Bir erkekte en nefret ettiğim şey tembellik ve sorumsuzluk, asla değişmez. Yarın öbür gün evde oturur, maaş kartını da bana ver der. O zaman ne yapacaksın? Yol yakınken dön.

Bisey dicem bu sekilde yorum yaptigimiz kadinlarin kocalari nisanlilari da oktay kadar cekici ve romantik ve asik olunasiysa ben cidden geri aliyorum tum yorumlarimi uzaktan atip tutmusuz bilemedik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…