Serra'nın Parfüm Kokulu Dünyası

Bisey dicem bu sekilde yorum yaptigimiz kadinlarin kocalari nisanlilari da oktay kadar cekici ve romantik ve asik olunasiysa ben cidden geri aliyorum tum yorumlarimi uzaktan atip tutmusuz bilemedik.
Yazarken aynı şeyi düşündüm. Belki de onlar da Oktay gibi minik, romantik, asi serserilerdi ama haklarını yedik.

Yok o ferit diye bi herif. Onu cok once sutladi. Serhat lise tayfasindan hatta kendi de zorluklar icinde okumus aileden biraz sorunlu babasi sanirim kotu davranan ama caliskan bi arkadas. Bunlarin arkadas grubunda.
Serhat ı hatırladım şimdi. Yalniz o kadar kinlenmissin ki herif diye bahsediyorsun Ferhat tan

Kızlar şimdi ilk birkaç sayfayı okudum da az ruh hastası değilsiniz ha, işte bana böyle kafalarla gelin helal size hele tüy sarartma hikayesini hatırlamanıza saygı duydum ben o kadar ayrıntılı hatırlamıyorum, bir iki e-kitabı vardı pcde hemen bakıp gelecem :)))

Yani hiç. Amaaan Oktay da sorumsuzun tekiydi gerçekten ama Bir de bu kadar travmatik bir Canan Tan gerçeği var evlerden ırak. Onu okudunuz mu?

Ben eroinle dans ve yuregim seni cok sevdi'yi okudum 10 sene once.

Ilkinde yazarimiz kizlarin catir catir hap atmasina, damardan eroin vurmasina 10 sayfa yer veriyorsa, kahramanlarin izmir'de yedikleri yemeklerin betimlemelerine 110 sayfa ayirmisti. Eroinle dans degil "izmir'de zahmetsiz balik ve kapalocarsida lokum ve kahve keyfi" koyabilirmis kitabin adina

Aaa olmaz hemen ilk maaşınla kaliteli tayyör ve takı alıyorsun. Sık her yerine de parfümü.
Ya bi de yanlış mı hatırlıyorum ipek tiyzenin (koylüyüm demiştim) her gün duş almamız gerektiğini evlerine gelen çinli bir misafirin temizliğini örnek göstererek bize öğütlemesi mevzusu var mıydı ayaklarınıza ponza taşı kullanın diyodu hatta asdfg çok ileri görüşlüymüş teyzem anlayamamışım o zamanlar

Ben hep biliyordum nasıl bir manyak olduğumu birilerinin bir gün takdir edeceğini, çok duygulandım

Piraye falan mı bir ara herkes okuyordu?
Piraye, Eroinle Dans, Yüreğim Seni çok sevdi. Daha var mı bilmiyorum. Hepsi de toplumsal mesaj verme smacıyla yazılmış bir acayip kitaplardı. Zaten ana karakterin isimleri değişiyor ama aslında hepsi aynı kişi gibi Hepsi aşırı zeki, kültürlü,idealist ve hepsi de dengi olmayan birilerine takılıyor. Yani sanırsınız Ayşegül serisi. Ayşegül Mardin’de, Ayşegül hapçı oldu, Ayşegül organlarını bağışlıyor

Bir de altın vuruş yapan kız vardı.Eylül müydü neydi? Hemencecik ölüvermişti kız.

ay gulmekten olucem!!! Altin vurus yapan kiz dunya ismi, mukemmel ana karakterimizin ismi eylul ama o ortamlarda kirmizi giyinip kendine alev diyordu veeeee bunu hatirladin mi bilmiyorum EROININ ISMINE EROS TAKMISTI.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…