Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart Sessizce Giden Balık

azrazehra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2013
456
0
Arkadaşlar sessizce giden bir balığım var resmen elimden kaçtı bir açıklama yapmadan ....ne söylesem susuyor,bu ne demektir....

balıklar kararsızdır :) içine sinmeyen bir şeyler olabilir. bırak gitsin. muhtemelen dönücektir ama ben ikinci şans verilmesinden pek yana değilim :)

balıklar kararsızdır :) içine sinmeyen bir şeyler olabilir. bırak gitsin. muhtemelen dönücektir ama ben ikinci şans verilmesinden pek yana değilim :)

İçine sinmeyen bir sürü şey vardı ama kendisiyle ilgili, ama sessizce gitmesi beni öldürüyor, dönse bari bir açıklama yapsa neler dedim neler neler ........... ama çıt çıkarmıyor =(

İçine sinmeyen bir sürü şey vardı ama kendisiyle ilgili, ama sessizce gitmesi beni öldürüyor, dönse bari bir açıklama yapsa neler dedim neler neler ........... ama çıt çıkarmıyor =(

kendi haline bırakmayı dene üstüne gitme :) çünkü sanki üstlerine gittikçe kaçıyorlar. çok kısa süreli bir balık deneyimim olmuştu da :) :)

balıklar kavga edildiği zaman kendilerini geri çekmeyi ister, ben mesela eşimle kavga ettiğim zaman direk odaya çekilir, düşünür taşınır ve kavgayı çok uzatmamakla beraber sakinleşince hiçbişey olmamış gibi devam ederim:KK16:
umarım senin balığın da bana benziyodur:KK34:

Duruyorum su an ama ses yok sence doner mi ?

gidenler döner derler hep. benim de başıma gelmişti. inanmamıştım bana bu cümleyi söylediklerinde. ama döndü. bilmiyorum ben hiç üstüne gitmedim. belki onun da etkisi olmuştur. bir de senden haber alamadığında meraklanıcaktır bir süre sonra. buna da dikkat et bence. ama ben biri gitmişse o senin için iyi değildir ve yerine gelecek olan her zaman daha iyisidir diye düşünüyorum. ben çok dua etmiştim dönsün diye ama bunun sebebi ona içimde kalanları söylemekti. belki kendimce intikam almaktı. ama döndüğünde ona olan hislerimi silmeyi başardığımdan dolayı bunların hiç bir önemi kalmadı. şu an içindeki sıkıntıyı tahmin edebiliyorum. ama inan bana kendini üzmene değmiyor.

bir balıgı en ıyı balık burcu anlar..eger bır balık sessızce gıtmısse cok uzgunum ama zor geri döner..elde tutmak cok zordur..

ben bir bayan balık olarak şunu belirteyim giden balık dönmez...sessizce gitmemiştir canı yanmıştır ifade etmemiştir.içinde bişyeler birikmişitr.Biz balıkların düşünceleri oldukça ince oluyo can yanınca sevgiyi falan görmeyiz biz.Giden bayan olsun erkek balık olsun kolay kolay dönmez

balığa kibar davranmalısın canım ...ilgin sevgin gani gani olmalı

balıkla konşurken ağzından çıkanı kulağın duymalı

duygusalız hasasssız milletin işine gelirse:)

Ben de bir balık olarak samimiyete çok önem veririm ve ne yazık ki bizler içimizdeki duyguları çok fazla dışa yansıtıp üzerine konuşamıyoruz ama en aşamadığım şey karşımdakinin samimi olmadığı hissi :)) Umarım balığın döner eğer sessiz gittiyse bu hemen olmaz ama fazla da kırgın-kızgın kalamaz balık :))

X