Sevdiğim adam 8 sene önce aramıza giren kızı mı seviyor?

Gecen sene ayrıldıniz,başkasıyla sevişiyor ama sevgili değiller yarın bu gün olurlar mi?Hımmm e güzel onlarin nikahında öğrenirsin bekle biraz bakalım.
Yahu neden bir başkasını kendinizden çok sevdiğinize inandırıp zulm edersiniz kendinize?!,
Demeyin böyle evlenme ihtimalleri yok

Ne önemi var ki sevip sevmemesinin?

Konuyu onu sadece cinsellik için hayatında tutuyora getirip rahatlamak istiyorsunuz belli ki ama boşuna bence.

Zaten siz ayrılalı yıllar olmuş bu kadar takip edip, kızın çevrimiçi olmasına kadar bakmanız da normal değil.

Evet senelerimi verdim bana bunları yapmadı ona yapması çok acı
Sana bir şey yapmamış ki, senden ayrılmış, yoluna bakmis
14 yaşında hoşlandığı kıza açıldı, çıkmaya başladılar diye bir ömür hayatına onunla devam etmek zorunda mı? O yaşlarda başlayan ilişkiler zaten çok sağlam bir temele dayanmaz. Kişi zamanla değişir,kendisini - neyi istediğini farkeder. 14 yaşında ona doğru gelen şey 24 yaşında artık doğru gelmiyordur (meslea "pastane yüzüğü takalım, biz hiç ayrılmayalım. İlk sevgiiim son sevgilim olsun" romantizminde olmuş olabilir. Ama zamanla hayatina başka hiç kimseyi almadan-romantizm defterini açtığı gibi kapatma fikri ona o kadar mantıklı gelmemiş olabilir)
Ayrıca neden yillarinizi vermiş olasınız ki?
Hala genceciksiniz. Beraber olmasaydıniz bile o yıllar gececekti. En azından sevgi ihtiyacinizi karşılayarak,çift olarak pek çok şeyi yaparak geçmiş son sekiz seneniz. Bir de bu tarafından bakmaya calis

Cinsellikte konuşuyo olabilirler:KK43: sadece yatak için görse bu kadar üzülmem
1 sene gecmis sizle düzeltmeye calisirdi arasini degil mi?ask acisi diye bir aci var tır carpmisa ceviren ..Asmıs onu o halde.
Gecici heveslerde bile olsa ondan yar olmaz 🤷‍♀️

18 yaşındayken 14 yaşında kızlarla flörtleşmek çok tuhaf birşey bikere bunu bir kabul edelim. Evet belli bir yaştan sonra 4 yaş fark önemli değil ama nasıl yeni doğmuş bir bebekle 4 yaşındaki çocuk arasında dağlar kadar fark varsa, 14-18 yaşlarındaki iki insan da hayatlarının farklı dönemlerinde oluyorlar. Biri ergenliğe yeni girmiş öbürü yetişkinliğe yeni adım atmış oluyor o dönem. Sırf bu yüzden eski sevgiliniz sağlam pabuç değil diye düşünüyorum. Bence yolunuza bakın hiç kafanızı takmayın bunlara.

18 yaşındayken 14 yaşında kızlarla flörtleşmek çok tuhaf birşey bikere bunu bir kabul edelim. Evet belli bir yaştan sonra 4 yaş fark önemli değil ama nasıl yeni doğmuş bir bebekle 4 yaşındaki çocuk arasında dağlar kadar fark varsa, 14-18 yaşlarındaki iki insan da hayatlarının farklı dönemlerinde oluyorlar. Biri ergenliğe yeni girmiş öbürü yetişkinliğe yeni adım atmış oluyor o dönem. Sırf bu yüzden eski sevgiliniz sağlam pabuç değil diye düşünüyorum. Bence yolunuza bakın hiç kafanızı takmayın bunlara.
Haklısınız ama o da o zaman çocuktu

Sizin eski sevgilinizi bu kadar takip etmeniz ve kızın numarasına falan ulaşmış olmanız çok yanlış. Kendinizi o kızın yerine koyun ve yapmayın böyle şeyler.

Bunu bir erkek yapıyor olsaydı çoktan sapik, takıntılı damgasını yemişti, sizinkinin de pek farkı yok.

Sizin eski sevgilinizi bu kadar takip etmeniz ve kızın numarasına falan ulaşmış olmanız çok yanlış. Kendinizi o kızın yerine koyun ve yapmayın böyle şeyler.

Bunu bir erkek yapıyor olsaydı çoktan sapik, takıntılı damgasını yemişti, sizinkinin de pek farkı yok.
Bi an kafayı yedim ama kıza bi zararım yok

Ve hala "benimki" olarak adlandırmış🤷🏻‍♀️

Demeyin böyle evlenme ihtimalleri yok
Ok demiyelim öyle ve diyelim ki evlenme ihtimalleri yok onu sevmiyor ve sadece cinsellik için bir araya geliyorlar,bu sizin için gerçekten bu kadar normal mi?
Şahsen böyle bir adam yarın gelip kapımda yatsa sumuklu mendilimi atmam üstüne
Allah aşkına kendinin değerini fark et saplantı haline getirdiğin herkes senden köşe bucak kaçar geneli budur yani o olmasa bile sen olma yoksa evlenseniz Bile sen hep Rıza gösteren kadın olduğun için tercih edileceskin bununla yaşayabilirmisin?gençliğine yazık bence önüne bak hakkın olan değeri yasat kendine kimsenin insiyatifine bırakma "Allah insanı üstün yarattı ve bir insanı diğerine üstün kılansa takvadir"diğerinin cinsiyeti,ırkı,dili v.s değil bırak alcak sahsiyetleri yuceltmeyi
Yalandan çizdiğin güneşi gökyüzüne asamazssin sen onu güneş gibi görsen de o sadece bir resim ışığı yoksa aydınlatmak harcı değildir

24 yaşındayım 14 yaşından beri sevgilim vardı ama geçen sene ayrıldık o 18 yaşındayken internette bi kızla konuşuyordu kız 14 yaşındaydı aramıza girmişti tamamen çocukluktu. Biz ayrıldık aradan seneler geçmiş kızla instagramdan tekrar ekleşip arkadaşça yemeğe çıkmışlar sonu yatakta bitmiş 1 senedir sürekli görüşüyorlarmış farklı şehirde olmalarına rağmen.. ama sevgili değillermiş benimki ad koymuyormuş bunları bana çok sağlam biri söyledi aynı evde kalıyorlarmış buluşunca hatta bunları anlatan arkadaşımla geçen gün eski sevgilim markete gitmiş benimki 10 çikolata almış arkadaşım sormuş bu ne diye oda “X geliyor bugün kalıcaz çikolata al demişti” diye cevap vermiş bazen görüyorum sabah 6 ya kadar çevrimiçi kızın numarasını buldum oda aynı saatler çevrimiçi. Arkadaşım sevgili değiller senin ki düşünmüyor diyor ama benim canım çok yanıyor ölüm gibi kız onu seviyormuş bunlar sevgili olacak mı bilmiyorum geçen hafta kızı götürmedik yer bırakmamış uçağa kadar o bindirmiş. Benimki çok eğitimli biri kız ise kafasına göre takılan ona çok ters biri ben sadece onu seviyor mu merak ediyorum.. bu çok acı... bu nasıl bir ilişki önemsemeli miyim... kızı seviyor mudur bilmiyorum
Bu konuyu neden açtınız anlamadım çok saçma değil mi???

Bir adamı seviyorsunuz diye adam sizin istediğiniz gibi yaşayamaz ki?? Herkes birilerini seviyor sonuçta..

Siz ayrıldık demişsiniz yoksa ben mi yanlış anladım??

24 yaşındayım 14 yaşından beri sevgilim vardı ama geçen sene ayrıldık o 18 yaşındayken internette bi kızla konuşuyordu kız 14 yaşındaydı aramıza girmişti tamamen çocukluktu. Biz ayrıldık aradan seneler geçmiş kızla instagramdan tekrar ekleşip arkadaşça yemeğe çıkmışlar sonu yatakta bitmiş 1 senedir sürekli görüşüyorlarmış farklı şehirde olmalarına rağmen.. ama sevgili değillermiş benimki ad koymuyormuş bunları bana çok sağlam biri söyledi aynı evde kalıyorlarmış buluşunca hatta bunları anlatan arkadaşımla geçen gün eski sevgilim markete gitmiş benimki 10 çikolata almış arkadaşım sormuş bu ne diye oda “X geliyor bugün kalıcaz çikolata al demişti” diye cevap vermiş bazen görüyorum sabah 6 ya kadar çevrimiçi kızın numarasını buldum oda aynı saatler çevrimiçi. Arkadaşım sevgili değiller senin ki düşünmüyor diyor ama benim canım çok yanıyor ölüm gibi kız onu seviyormuş bunlar sevgili olacak mı bilmiyorum geçen hafta kızı götürmedik yer bırakmamış uçağa kadar o bindirmiş. Benimki çok eğitimli biri kız ise kafasına göre takılan ona çok ters biri ben sadece onu seviyor mu merak ediyorum.. bu çok acı... bu nasıl bir ilişki önemsemeli miyim... kızı seviyor mudur bilmiyorum
Geçen yıl ayrılmışsınız, adam kendi işine bakmış. Siz de kendi hayatınıza odaklanın. Sizden kıymetli değil ya eski sevgilinizin yeni sevgilisi. Bir de başlıkta mı’yı ayrı yazın

Başlıkta soru ekini bitişik görünce bi şaşırdım, sonra konuya bakıp 24 yaşında olduğunuzu görünce daha çok sasirdim. 🤦‍♀️
Bu kadar gezdirmeye bana kızı sevmiyor da korona olsun diye uğraşıyor gibi geldi.
Yok arabası var onunla.... 😂 ay alemsiniz

Ben mi anlamadım, siz sevgili misiniz su an, degil misiniz?

Degilseniz. Onlar sevgili olmuş. Sevgilisini uçağa da bindirir, çikolata da alması normal.
Zordur bunca zaman sonra anlıyorum. Kimse vazgeçilmez degil. Sizin icin hayırlı değilmiş öyle düsünün.

Bence siz takip etmeyi bırakın. Kızı seviyor ya da sevmiyor önemi yok, sevmiyorsa her şey eskiye dönmeyecek. Bu kızı sevmiyorsa yarın başka birini sevecek. Ama siz onu takip etmeyi bırakmadığınız sürece hayatınıza bakamaycaksınız.

kimse sadece cinsellik yaşamak için sabah 6ya kadar mesajlaşıp, kız evine gelecek diye 10 tane çikolata almaz, gezdirmez bu bir.
ikincisi 1 yıl önce ayrılmışsınız, kaç senenizi verdiğiniz onun umrunda bile değildir eminim çocukluk olarak görüyordur o yaşta uzun ilişkiyi. biraz kendinize saygınız olsun lütfen. sadece cinsellik yaşıyor diye görüşmesini de nasıl bu kadar normal bulup kendinize kabullendirmeye çalışıyorsunuz onu anlamadım.

X