Sevdiğim adam 8 sene önce aramıza giren kızı mı seviyor?

Konu sahibi size gelince,
Adam ayrılık sonrasi başka sulara yelken acmis zaten
Hadi baristiniz diyelim adamin cinsellik isteyince boyun mu egeceksiniz ya da canı sıkılıp ayrılınca ömür boyu bekleyecek misiniz?
Boşverin önünüze bakin daha cok gencsiniz

Başlığı görünce afalladım ama içerik Allahtan bambaşkaymış :olamaz: Ayrılmışsınız zaten adamın kimle gezdiği birlikte olduğu artık pek sizi ilgilendirmiyor. Denek ki sevmemiş. Kendinizi karşınızdakini sevdiğiniz kadar sevmediğiniz için acı çekiyorsunuz.

24 yaşındayım 14 yaşından beri sevgilim vardı ama geçen sene ayrıldık o 18 yaşındayken internette bi kızla konuşuyordu kız 14 yaşındaydı aramıza girmişti tamamen çocukluktu. Biz ayrıldık aradan seneler geçmiş kızla instagramdan tekrar ekleşip arkadaşça yemeğe çıkmışlar sonu yatakta bitmiş 1 senedir sürekli görüşüyorlarmış farklı şehirde olmalarına rağmen.. ama sevgili değillermiş benimki ad koymuyormuş bunları bana çok sağlam biri söyledi aynı evde kalıyorlarmış buluşunca hatta bunları anlatan arkadaşımla geçen gün eski sevgilim markete gitmiş benimki 10 çikolata almış arkadaşım sormuş bu ne diye oda “X geliyor bugün kalıcaz çikolata al demişti” diye cevap vermiş bazen görüyorum sabah 6 ya kadar çevrimiçi kızın numarasını buldum oda aynı saatler çevrimiçi. Arkadaşım sevgili değiller senin ki düşünmüyor diyor ama benim canım çok yanıyor ölüm gibi kız onu seviyormuş bunlar sevgili olacak mı bilmiyorum geçen hafta kızı götürmedik yer bırakmamış uçağa kadar o bindirmiş. Benimki çok eğitimli biri kız ise kafasına göre takılan ona çok ters biri ben sadece onu seviyor mu merak ediyorum.. bu çok acı... bu nasıl bir ilişki önemsemeli miyim... kızı seviyor mudur bilmiyorum
Adam kizi sevmiyor! Sizi seviyor!Ama iste o kiz hem kültürsüz hem de her onune gelenle yattığı icin, eski sevgiliniz onunla gönül eglendiriyor! Cikolata falan hep kizi yataga atmak icin yani..Sen gibi kültür ve iffet timsali biri dururken, sevgilin o kızla evlenir mi hic? Merak etme beklemeye devam et sabret! Erkek bu yatar kalkar yine sana döner! Sana cikolata almamasinin sebebini de söylim mi??Seni istemeye gelirken alacak cikolatani..Yaaaa anladin mi?? Bekle sen bi 10 yil.Doner o doner 🤣🤣

Bi an kafayı yedim ama kıza bi zararım yok

Instagramdan stalklamakla kızın numarasına kadar alıp, ortak arkadaşı ajan gibi kullanmak arasında biraz büyük bir takıntı farkı var. "Zarar" yolundasiniz gibi geldi bana, ona değilse bile kendinize. Şu an kendinize verdiğiniz zarar yeter zaten.

Siz de daha gencsiniz, sizin de dönüp hayatınızı yaşamanız lazım. Bunlar gelip geçici şeyler, ilerde bugünlere bakıp neden başkasının hayatını seyrettim diye keşke demektense kendi hayatınızı yaşayın.

Kariyerinize odaklanın, kendinizi geliştirin, tanıyın, hobi edinin, ne biliyim tonlarca farklı şey var. Hayat devam ediyor, kimse sizden daha değerli değil.

O nasıl başlık Allah aşkına 😄 8 sene önce aramiza giren kızımı seviyor deyince, 8 sene önce yanınıza gelen ilk eşten olan kızınızı şu anki sevgiliniz/eşiniz seviyor gibi bir konu zannederek tıkladım :KK53:

Konuya gelince, 1 senedir ayrısınız, adam 1 senedir başka biriyle birlikte, ki bu kişi öyle alelade biri değil 18 yaşından beri tanıdığı biri ve siz hala diyorsunuz ki sevgili olurlar mı?

Üzüleceksiniz ama atı alan Üsküdarı geçmiş resmen. Ayrıca dost acı söyler, arkadaşınızın bu kadar şey anlatıp da hala size ümit verecek şekilde aralarında ciddi bir şey yok gibi lanse etmesi çok yanlış. Arkadaşlığınizi da bir sorgulayın derim

Önce başlıktaki " kızımı" kelimesini " kızı mı" şekline çevirirseniz cok iyi olur. Ufak bi akil tutulmasi yasattigin icin tişkir ederim...

Gereksiz bir duygunun girdabinda debelenip durmanin sana birsey getirmediğini görünce - ki dünyanın moktan insani duygularından biri bu hissettigin- kisa zamanda kendine gelirsin.

Hey! Sen rahim duvarında miyom bile değilsin, bir yil olmuş seni rahimden atalı...

24 yaşındayım 14 yaşından beri sevgilim vardı ama geçen sene ayrıldık o 18 yaşındayken internette bi kızla konuşuyordu kız 14 yaşındaydı aramıza girmişti tamamen çocukluktu. Biz ayrıldık aradan seneler geçmiş kızla instagramdan tekrar ekleşip arkadaşça yemeğe çıkmışlar sonu yatakta bitmiş 1 senedir sürekli görüşüyorlarmış farklı şehirde olmalarına rağmen.. ama sevgili değillermiş benimki ad koymuyormuş bunları bana çok sağlam biri söyledi aynı evde kalıyorlarmış buluşunca hatta bunları anlatan arkadaşımla geçen gün eski sevgilim markete gitmiş benimki 10 çikolata almış arkadaşım sormuş bu ne diye oda “X geliyor bugün kalıcaz çikolata al demişti” diye cevap vermiş bazen görüyorum sabah 6 ya kadar çevrimiçi kızın numarasını buldum oda aynı saatler çevrimiçi. Arkadaşım sevgili değiller senin ki düşünmüyor diyor ama benim canım çok yanıyor ölüm gibi kız onu seviyormuş bunlar sevgili olacak mı bilmiyorum geçen hafta kızı götürmedik yer bırakmamış uçağa kadar o bindirmiş. Benimki çok eğitimli biri kız ise kafasına göre takılan ona çok ters biri ben sadece onu seviyor mu merak ediyorum.. bu çok acı... bu nasıl bir ilişki önemsemeli miyim... kızı seviyor mudur bilmiyorum
14 yaşındaki çocukla mı yatmış

Sevdiğim adam 8 sene önce aramıza giren kızımı seviyor​

Bu nasıl başlık ya soru ekleri ayrı yazılır ensest bir ilişki var sandım .

18 yaşındaki adam 14 yaşındaki çocukla sevgili oluyorsa ben buna pedofili derim. Nasıl böyle mahlukları sevebiliyorsunuz?

Çok anlaşılmaz yazmışsın . Kız şimdi 22 yaşında değil mi ? 14 yaşındaki bir çocukla yaşanmıyor bunlar ? Niye 14 yaşı vurguladınız ki hem ???
Eski sevgilinizin ne yaptığı sizi ne ilgilendiriyor acaba ??
Kendi hayatınıza baksanıza . Takıntı mı bu işsizlik mi anlamadım . Konu başlığınız da çok garip .
Yok eğitimliymiş de yok bilmem neymiş!!! Benim öğrencimle lise son sınıf öğrencisi sevgili olacak 😡😡😡 anında polise bildiririm . Sapık herif , git yaşıtınla takıl . Tamam 24 yaş ile 28 yaş arasında bir fark yok ama 14 daha çocuk ya . Hala öğretmenim deyip sarılır o çocuklar . Hem de öyle sıkı sıkı sarılır ki , öyle güzel bakar ki ; İyi ki öğretmen olmuşum dedirtir .

Salla gitsin bacım ... allah başka dert vermesin.bunlar zamanla atlatılır :KK14:

Kızı falan bilmemde milletin özelini bu kadar didiklemek hiç sağlıklı bir durum değil bir yıl önce biten ilişki için . Bence acil tarafından bir psikolog bulmaya bakın.
Sevgili olmaya gelince eski sevgiliniz sizi biraz tanıdıysa kızı sizden korumak için bile ilişkilerini öyle dillendiriyor olabilir. Zira ağır saplantılısınız. Kimse yatmak için bir araya geldiği kızla o kadar ilgilenip, çikolatasına kadar düşünmez ve kimse ergen değilse cinsellik konuşmak için birşey hissetmediği kızla sabahlara kadar telefon başında vakit geçirmez. Kendinizi kandırmaktan vazgeçin.
Ayrıca herkesin yaşadığı hayat kendini bağlar. Boşuna kendinizi üstün görüp tanımaduğınız bir kızı aşağlamaya çalışmayın. Demek ki o kız eski sevgiliniz için şu an daha değerli ki sizi değil onu hayatında tutuyor. Hani ergen olsanız anlayacağımda siz sizin tabirinizle söylüyorum, eğitimli eski erkek arkadaşınızın sırf cinsellik için bir kızla bu kadar ilgilendiğini ve uğraştığını düşünmeniz ayrıca komik. Günümüzde amacı cinsellik yaşamak olan adamların bu kadar uğraşmasına ne gerek var mı sizce? Bence aklınızı başınıza alın ve kendinize gelin.

Son düzenleme:
Hayatımıza giren bütün insanların eski sevgilileri sizin gibi olsa dünya nasıl bir yer olurdu hiç düşündünüz mü?
Ayrıca yazdığınız başlık okullarda soru eklerinin doğru yazımı konusunda ders diye okutulur o derece

Ayrıca aşık olduğum adam , sizin tabirinizle söylüyorum o kız gibi rahat kadınlardan hevesini alsın, sonra benim gibi namus timsali kendine denk bir kadınla yuvasını kursun boy boy çocuklarımız olsun, ben kenarda bekleyeyim kafası yeşilçamda kaldı sanıyordum ama halen varmış. Arkadaşım adam seni bırakmış kızla hayatını yaşıyor sen onunla evlenmez diye kendini kandırıyorsun. Siz beraberken bile ilk fırsatını bulduğunda daha çocuk olan o kızla görüşmesinin, sizden ayrılıp hemen sonra o kızla iletişime geçip bir ilişkiye başlamasının, sizin cevabınıza göre yazıyorum size göstermediği ilgiliyi ona göstermesinin hiç önemi yok yani. Bence kendinizden bu kadar nefret etmeyin , azıcık kendinize saygınız olsun. Siz kendinizi sevmiyorsunuz ki başkası neden sevip değer versin.

Kimi erkeklerin kalbi otobüs, kimi kadınların olayı da şoför koltuğunu kapmak.

Bencede unutun gitsin sonuçta sevgili bile değilmişsiniz ki adamin hayatina istediği girer çıkar..

Kendinizi hırpalamayı ve O'nu takip etmeyi bırakın.Hayatın tadını çıkarmaya bakın.Yanlış bir ilişkidense yalnız olmak çok çok daha iyidir. Cok gençsiniz henüz.Hastaliklı ilişki kurbanı olmayın

X