Sevgililik, nişanlılık ya da evlilik döneminde zorunluluktan veya isteklerden ötürü ne gibi farklı yerlerde sevişme yaşadınız?

İnsan hissettiği yaştadır, hem ne var ki daha yaşında?

40 yaş çok güzel bir yaştır. Olgunlaşmış meyvenin son olgunluk safhasındaki en ballı olduğu ve tatlandığı zamanı gibidir. Sonra çürümeye başlıyor :KK70:

Yok kızlar ben O işleri 26 yaşında terk ettim 1 yılık evlilik olunca yataktan öteye gidemedik tabi :KK70:
Bundan sonra olursa söz yatakta sevişmeyi reddeceğim :KK70::KK200:

Buna cok benzer konu vardi sayfalarca :) En ilginç yer diyerekten...

Deniz,araba,avm tuvaleti,asansör,bahçe,mutfak 😂😂 daha neler neler biraz heyecan arayan bir çiftiz😂

Zorunluluk kismina, ve gelen cevaplara cok guldumm :KK70:

Zorunluluktan degil ama sehvetten garip yerleri tercih ettigimiz olmustur :KK70:

ahahaha

Ornek vereyim, evin bodrum katinda, kampta, ormanda, denizin icinde :KK70: havada suda affetmem :KK70:

Anlık libido yükselmesi, zorunluluk hali, denemeyi istediginiz farklı bir mekan ortam gibi ya da daha farklı sebeplerle farklı olabilecek nerelerde sevisme yasadınız? Yakalanma farkedilme gibi istenmeyen bir durumla karşılaştınız mı?
şu yakalanma hikayelerine bayılıyorum cidden komik malzemeler çıkıyor :KK70: :KK70: farklı olarak yılbaşı gecesi bar tuvaletinde sevişmiştim. denizde çok merakım var. apartman boşluğunda sevişmiştim o aralar aileyle yaşıyodum ev bulamamıştık :KK70: :KK70: yakalanma olayı da garip bi yerde değil ama evimizde karşı komşuya yakalanmıştık. bizim sokak değil bi öte sokaktaki apartmanın en üst katıyla bizim pencere karşılıklı. mesafe uzak ama anlaşılıyor yani hareketler. yaşlı amcama yakalanmıştık eşimle. hava sıcak diye perdeyi aralamıştık ama rüzgar enikonu aralamış amcama sağolsun şenlik yaşatmışız biz fark edene kadar :KK14::KK14:

X