sevgilim benden vazgeçti :(

19 yaşınızdasınız ve bu kadar çetrefilli bir hayat seçmişsiniz. Valla analarınız babalarınız da sizi okuyor biliyor. Allah bize de evlat verecek Rabbim korusun yaa vallahi evlat dert

x y yerine Brad, Angelina gibi isimler kullansanız daha kolay olur, her seferinde hangi harf kimdi diye düşünmek zorunda kaldım. Ya da erkeğe e, kız arkadaşa k :)

Bu arada, kavga mavga herşey hallolur ama soğumak ve vazgeçmenin geri dönüşü yoktur.

Okumak yerine x'lere y'lere kafa yormak neden?
Ve üstelik daha erken yaşlarda gebe kalıp kürtaj yaptırmak???
Sevişmeyi biliyorsanız korunmayı da bilmelisiniz.
Hayatı bu kadar hızlı yaşamak yerine derslerine odaklan, okulunu bitir.

Son düzenleme:
Valla uzun zamandır bulmaca çözmüyordum, o x,y,a,b görünce o niyetle okudum , bu ne beyin yanması gibi

ilişkinizin temeli dediğin gibi pek sağlam değilmiş. kızdığı için başkasıyla çıkmak vs adamın karakteri hakkında fikir veren davranışlar.
bir senedir beraberiz diyorsunuz bu ciddiyetini gösteriyor aslında ama çok seven adam da ben başka yere taşınıyorum uzaktan olmaz demez.
bu adamdan pek bir şey olmaz gibi, bence kaybetmemek uğruna peşine takılıp bir yerlere gitmeyin.

Gerçekten böyle konuları okuyunca çok üzülüyorum.benimde bir kizim var.ALLAH korusun sadece şunu bilir bunu söylerim.kızımı asla tek başına ayrı şehirlere gondermem. kizim nereye ben oraya! sizde aklınıza başınıza alın derslerinize egitiminize odaklanin...

Hepsini okuyamadım bir hamilelik kısmına takıldım. Valla tebrik ediyorum bende 22 yaşındayım sevgilimle öpüşmekten ileri gitmedik yani bizde sorun var galiba

Okuyordum ki içim daraldi bıraktım. x,y,a,b yi bırak ta okulunu bitir kardeşim.

Bu ilişkide senin zerre kadar değerin yok. Çünkü saygı duyulacak şeyler yaşamamışsınız. Maneviyat sıfır.

Ben bebek için çok üzüldüm güzel minik elleri, pembe dudakları olacaktı. Sana benzeyecekti belki, sana ANNE diyecekti.

Bu denklemde kaybeden tek kişi bebek olmuş

Ayy şaka mısın ya hicmi üşenmedin bukadar şey yazmaya. 19 yaşındasın sanki dunyanin sonu. Ben uni okusam karsima bin tane erkek cikar, kafama uyani ile ilişki yaşarım. Hemen ilk tanıştığınıza yapışmayın

Ailemde ailem demissin. Ananlar bunları yaşayacağına izin verirmiydi. Birsey yapıyorsunuz aileniz güvenmiş başka şehire okumaya yollamış az akıllı olun ya. Bebek aldırmak ne demek. Sevisemiyorsaniz adamakilli birakin ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…