Sevgilim beni kandırdı

dedikleriniz çok doğru evet ama sanırım sevdiğin birini
evet bu dediğiniz çok mantıklı ama onu affetmem için ne gerekli bilmiyorum ben de duygularımı anlayamıyorum sanırım olay çok taze ve ben sürekli affeden taraf olmaktan bıktım

Hemen bir karar vermek zorunda değilsiniz. Zaman her şeyin ilacı demişler. Bir sene önce çok kafaya taktığımız bir şeyi şu an hiç hatırlamıyoruz bile. Kendinize ilgilenecek bir meşgale bulmaya çalışın, bu süreçte iyi gelir. Odak noktamız hiçbir zaman bir adamdan ibaret olmamalı.
YouTube'a Doğan Cüceloğlu kendini tanımak yazın. Ve çıkan videolara göz atın bence. Doğan Cüceloğlu'nun videoları kitapları insanın kendini tanımasına yardımcı oluyor

İstanbul'a gezemeye gidip , dışarı dolaşmaya çıkması neden garip geldi ki size. Çok sık boğaz etmeyin. Ha sizi aldatacak potansiyelde biriyse de yol verin gitsin böyle hayat gecmez

teşekkür ederim gerçekten kendimi çok yalnız hissediyordum

Sevginizin mantığınızı alt etmesine izin vermeyin bence. Yaşlarınız kaç bilmiyorum ama bir ilişkide en değerli şey güven. Sevseniz de güvenmediğiniz, size yalanlar söyleyen bir adamla devam etmek... Bilemiyorum. Yaşınız küçükse ( 19-20 gibi) sevginizin bitmesini bekleyin inceldiği yerden kopar zaten. Sağlıksız bir ilişki bu

Ne bagimlisi

evet haklısınız sonuna kadar fakat bazen cidden basiret bağlanması yaşıyorsunuz belki başınıza gelmiştir bir çember var çıkamıyorum içinden hayatım ne yöne gidiyor bilmiyorum kontrolü kaybettim ve sanırım hayattki rolüm onun sevgilisi olmak olmuştu artık

Yalan söyleyip çıktı
Yalan söylememiştir ülkemizin bir şehri hakkında bilgi almak için gitmiştir sevinmeniz gerekiyor kültürü gelişiyor diye.Bağımlı olmasıda harika bir olay sizin ilişkinize de sımsıkı bağlanır öyle bir potansiyel gördüm.
Galiba biraz nankörsünüz böyle sevgili bulmuş üstelik dedikodusunu yapıyorsunuz yanlızım falan diye..gözünüz dışarıda olmasın sakın

Yaşınız 17 yazıyor sevgiliniz kaç yaşında 20den büyük ve bir baltaya sap olamayan bir alkolikse kaçarak uzaklaşın ve sizi manipüle etmesine izin vermeyin. 20 yaşından büyük biri 18 yaşından küçük biriyle olmasının sebebi yaşıtlarının kendisini kullandırmamasıdır ve manipülasyona izin vermemesidir. Kötü aile alkolik sevgiliden bile iyidir kendinize bu kötülüğü yapmayın. Okuyun ve kendinizi geliştirin.

Bir ortamda bir kızdan hoşlandığı an sizi silip atacaktır kafasından. Bakın süreç falan demiyorum an diyorum. Siz de arkasından bana bunu nasıl yapar diye dizlerinizi döversiniz. Adam geziyor tozuyor içiyor ve bunu da saklamıyor. İstediği kadar kanıt getirsin, gerçek sevgi saygı dolu ilişkide kimse kanıt sormaz.

Suç alkol bağımlısı adamlarda değil, bu adamları düzelteceğine dair kendine aşırı ve yersiz güveni olan kadınlarda. Sizi çok seviyor sizin sevginiz kurtaracak onu, yersen. Adamlar keyfine eğlencesine bakıyor sizler de derdine düşüp sabahlıyorsunuz. Bırakın bu onsuz ne yaparım saçmalığını, ondan önce ne yapıyordunuz? Anneniz sizi hesaplayarak tam da bu adam için mi doğurdu? Veya bugün gidip başkasıyla evlense ne yapacaksınız?

Güzel şeyler yaşamışsınız ama ciddi değilmiş kabullenin. Öğrenciyim yazdınız demek ki çok genç yaştasınız. Bu kafadan çıkmazsanız bu adam gider başkası gelir. Tekrar ediyorum sorunlu adamları düzelteceğim diye yıpranıp erken yaşta çökmeyle son buluyor böyle ilişkiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…