Sevgilim benim onu yetersiz hissettirdiğimi söylüyor..

sonfeciportakal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2019
21
2
24
1,5 yıldır beraber olduğum bir erkek arkadaşım var. Ben 20 o 23 yaşında. İkimiz de öğrenciyiz ama ben hem okuyorum hem de işe başlıyorum. Ben ailemin durumu iyi olduğu halde bunları yapıyorum ama o kötü olduğu halde iş beğenmiyor. Beğendiği işler de onu almıyor. Onu çok seviyorum, o da bana prenses gibi davranıyor. Ama parasızlıktan hiçbirşey yapamıyoruz nerdeyse. Geleceğimiz için de endişeleniyorum. Kıskanç bir insana dönüştüm resmen. Bunları ona söylediğimde çok kırıldı ve üzüldü. Onu öyle kabul etmemi istiyor. Sizce haklı mı?

Nazlı erkekleri de hiç anlamıyorum ya. Siz kadın olarak taşı sıkıp suyunu çıkarıyorsunuz. Sevgilinizse cinsiyet rollerine göre daha güçlü durması gerekirken nazlı olmak, iş beğenmemek, partnerini maddi zorluklara sokmak gibi erkek tabiatına hiç yakışmayan özellikler barındırıyor. Böyle devam ederse ileride evlilikte de başınızı ağrıtır gelecek endişelerinizde haklısınız

Parasızlıktan ne yapamıyorsunuz mesela? Fine dining restoranlarda yemek mi yiyemiyorsunuz yoksa birlikte kahve içmeye gidemiyor musunuz? Beğenmediği işler bölümüyle alakasız olduğu ona kariyerinde yarar sağlamayacağını düşündüğü için mi beğenmiyor?

1,5 yıldır beraber olduğum bir erkek arkadaşım var. Ben 20 o 23 yaşında. İkimiz de öğrenciyiz ama ben hem okuyorum hem de işe başlıyorum. Ben ailemin durumu iyi olduğu halde bunları yapıyorum ama o kötü olduğu halde iş beğenmiyor. Beğendiği işler de onu almıyor. Onu çok seviyorum, o da bana prenses gibi davranıyor. Ama parasızlıktan hiçbirşey yapamıyoruz nerdeyse. Geleceğimiz için de endişeleniyorum. Kıskanç bir insana dönüştüm resmen. Bunları ona söylediğimde çok kırıldı ve üzüldü. Onu öyle kabul etmemi istiyor. Sizce haklı mı?
Anlatigin konuyla kiskanmanin ne alakası var

Parasızlıktan ne yapamıyorsunuz mesela? Fine dining restoranlarda yemek mi yiyemiyorsunuz yoksa birlikte kahve içmeye gidemiyor musunuz? Beğenmediği işler bölümüyle alakasız olduğu ona kariyerinde yarar sağlamayacağını düşündüğü için mi beğenmiyor?
Fast food harici yemek yiyemiyoruz, kahveye bile paramız zor yetiyor, sinema gibi etkinlikler yapamıyoruz

Öğrenciyken insan çalışmak zorunda mı ben anlamadım. Belki olan şartlarını şimdilik kabul edip sadece okulla ilgilenmek istiyor. Sana uymuyorsa ayrıl.

Restorana gitme evde yemek ye, filmini evde izle, parkta bahçede gez.Mezun olunca çalışır çabalar bir hayat kurarsınız. Herkes artık hazıra konmak istiyor günümüzde sanırım.

Iṣ bulamamasıyla kıskanmanız ne alaka onu anlayamadım.

Kuzum sana bir şey diyeceğim. Bu erkek arkadaşın çalışmayı sevmeyen birisi onun profili bu.. evlendiğiniz zamanda çalışmıcak beğenmeyecek.. onun huyu bu yol yakınken ayrıl gençsin diye kendini yakma. Alınmıyorsun değil mi? Bu evlilikte böyle olduğunuzu hayal edin kabul edebilir misin? Evlendikten sonrada ben buyum biliyordun kabul ettin diyecek. Yani iyi düşün karar ver.. kimsenin annesi olma. hayatını yaşa 🙏🏻

X