Sevgilim benim onu yetersiz hissettirdiğimi söylüyor..

Kuzum sana bir şey diyeceğim. Bu erkek arkadaşın çalışmayı sevmeyen birisi onun profili bu.. evlendiğiniz zamanda çalışmıcak beğenmeyecek.. onun huyu bu yol yakınken ayrıl gençsin diye kendini yakma. Alınmıyorsun değil mi? Bu evlilikte böyle olduğunuzu hayal edin kabul edebilir misin? Evlendikten sonrada ben buyum biliyordun kabul ettin diyecek. Yani iyi düşün karar ver.. kimsenin annesi olma. hayatını yaşa 🙏🏻
Aslında kabul edebileceğim bir durum

Fast food harici yemek yiyemiyoruz, kahveye bile paramız zor yetiyor, sinema gibi etkinlikler yapamıyoruz
Bölümü için ücretli staj ilanları var mı? Dersleri çok yoğun mu belki de bu sebeple çalışmak istemiyordur. Maddi durumlarınız arasındaki fark çok mu fazla? Tembellik değil de derslerini yetiştirememe durumu yüzünden çalışmak istemiyorsa niye çalışmıyor diye dert etmemek lazım bana göre. Tembelse ve o şekilde devam ederse ilerde üzülürsünüz yoksa 20 yaşındayken sevgiliyle buluşunca fast food yemeye gitmek çoğunluk için normal bir aktivite.

Prenses sendromlu erkeklerle olmaz. İleride o totosunu evde yayıp iş beğenmezken siz işe gidince ya da ailenizden destek almak zorunda kalınca gelin tekrar konuşalım. He öğrenciyken elin oğluyla daha rahat gezmek için de çalışmak istemezdim ben ya. Kendi ihtiyaçlarım için tamam da. Gerci ben unumu eledim, elegimi astım. Aşk sevgi güzel şeyler ama yeterli değil. Şimdilik gezin tabii ama evlilik işini uzuuun böyle çok uzun bir zaman düşünmeyin.

Fakir adamı bırak.Oyleleri çalişmaz ama kadın parasında yok demez
Erkek dediğin az utanır tembellik edeceğine gitsin çalışsın ha dersleri agirsa bilemem
Ama iş beyenmeyen aç tavukları sevmiyorum
Devir sanki tersine dönmüş erkekler iş begenmiyor kadınlar kendini parçalıyor para kazancam diye şoktayım

1,5 yıldır beraber olduğum bir erkek arkadaşım var. Ben 20 o 23 yaşında. İkimiz de öğrenciyiz ama ben hem okuyorum hem de işe başlıyorum. Ben ailemin durumu iyi olduğu halde bunları yapıyorum ama o kötü olduğu halde iş beğenmiyor. Beğendiği işler de onu almıyor. Onu çok seviyorum, o da bana prenses gibi davranıyor. Ama parasızlıktan hiçbirşey yapamıyoruz nerdeyse. Geleceğimiz için de endişeleniyorum. Kıskanç bir insana dönüştüm resmen. Bunları ona söylediğimde çok kırıldı ve üzüldü. Onu öyle kabul etmemi istiyor. Sizce haklı mı?
bence koşarak uzaklaş ilerde evlendiğinizi düşünsene çalışmayan biri tabikide seviyorsan bişey diyemem ama

X