Sevgilim biseksüel olabilir mi?

Merhaba arkadaşlar benim 10 aydır bir sevgilim var. 10 aydır beni gay ve biseksuel olduğuna dair şüphelendirecek bir sürü şey oldu. Öncelikle ilişikinin başından beri yumuşak bi karaktere sahipti yani gereğinden fazla kibardı, konuşması feminen değildi sadece r harflerini feminen bir şekilde söylüyordu. Biraz kırıtarak yürüyordu. Bir tiyatro gösterisinde rolü gereği bir erkekle 3 defa öpüşmüştü. Beni de hiç kıskanmıyordu ve sahiplenmiyordu aksine bralet ve kısa şort giymem için ısrar ediyordu. Kibar ve medeni bir insan olduğuna yordum ama içime kurt düşmemiş de değildi.

Daha bir sürü şey var. Mesela poposunun sıkılmasına tahrik oluyor ve poposunu sıkmamı istiyor. hatta kendisi mst yaparken arkasini parmaklıyor. Telefon galerisinde bir albümü var ve orada aynada poposunun fotosunu çekip biriktiriyor. Popom güzel gözüktüğü zamanlar fotoğrafını çekiyorum dedi bana. Normal fotoğraf çekilirken kızların yaptığı gibi dudak büzerek(öpücük şeklinde) poz veriyor. Şirinlik olsun diye yapıyordur demeyin sosyal medyada da paylaşıyor. Güzellik salonunda cilt bakımına gidiyor ve evde de kendine cilt bakımı yapıyor. Bunları da cinsiyetçileştirmeyin demeyin lütfen arkadaşlar sanatçı veya gay olmadığı sürece çok az hetero erkek güzellik salonuna cilt bakımına gider. Kediden, böcekten, lunaparktan yani her şeyden korkuyor. Arabalara hayatı boyunca hiç ilgisi olmamış. Sakal uzatmaktan nefret ediyor ergenliğe girdiğinden beri asla uzatmıyor ve hiç sevmiyor. Normalde erkekler ergenliğe ilk girdiklerinde sakalıyla hava atar yani.

Benden önceki arkadaş grubu sevgilimi gay sanıp bir çocuğa ayarlamaya çalışmışlar. Gay olmadığına da çok zor ikna olmuşlar, belki de olmamışlardır. İngilizcesi çok iyi ve lana del rey tarzı şarkılar da dinliyor. Sporla hiç arası yok sanata düşkün. Latin tarzı dans ediyor kırıtarak. Yakında oryantele başlayacak diye korkuyorum. İlişkide hiç sahiplenici ve korumacı bir kişiliği yok. Gavatlığı ve pvngligiyle alakalı bir bu kadar daha yazı yazarım aslında ama çok uzun olacak. Öyle olduğunu bilin yeter.

Ben erkek arkadaşımla konuştum, hiç biseksuel olduğundan şüphelendin mi dedim hayır dedi. Hiçbir zaman kabul etmedi ama zaten kabul etseydi benle işi ne? Sosyal medya hesaplarının keşfet kısmı da açık saçık kadınlarla doluydu. Benden de cinsel olarak etkilendiği belli. O yüzden gay değil de biseksuel olduğundan şüphelendim ben de.

Bir de sevgilimin ailesi aşırı korumacı yetiştirmiş. Uzun yılları çocukları olmadığı için tüp bebek tedavisiyle olmuş. Yani aşırı korumacı yetiştirmişler. Bisiklet sürmeyi bile bilmiyor sevgilim. İkimiz de 20 yaşındayız ve geçen sene sevgilimin oruç tutmasını izin vermediler aç kalmasın diye. Hiçbir hastalığı da yok koskocaman herif. Belki de bu yüzden yumuşak oldu bilmiyorum. Ve bu yumuşak yetiştiriliş sevgilim normalde heteroyken erkeklere de yönelmesine neden olmuştur. Daha anlatacağım çok şey var ama çok uzun oldu.

Sizin düşünceleriniz neler arkadaşlar sizce erkek arkadaşım
Benzerlerini yaşadım evlendikten sonra hayatim kaydı kaç kurtul

Ben öğretmenim , yeni nesilden bazı erkekler aslında gay veya biseksuel değil ama davranışları çok feminen ...hatta ben bir çocuğu kız sanıyordum , konuşurken dahi hala o enerjiyi alıyorum ama erkek ve gay değil olsa farkediliyor davranışlardan mesela bir tanesi gay onu direk farkediyoruz ...ama diğer gay veya biseksuel değil ama feminen davranışlar mevcut anlattığıniz gibi..

lan pzvnkliğin nesi normal . ben diletmedim kendisi diledi. elimde kürek olsa da ağzınıza geçirsem bir tane. ha bir de aldatsın beni, karakteri bu diyelim. adam beni pazarlayacak diyorum utanmasa. normaline ...... ben onun

Sözlerine dikkat et öncelikle. Sevgiline istediğin küfrü et bana lan diyemezsin.
Ayrıl o zaman. Bize ne ya. Normal demedim. Normal olup olmamasının önemi yok dedim. Normali duymak isteyen sensin ısrarla.
Derdin ne senin?

Hepiniz anladığım kadarıyla ya doğru düzgün bir ilişki yaşamamışsınız ya da ilişki yaşamayı bilmiyorsunuz. eğer öyle olsaydı bana "madem neden sevgili oldun onunla" diye sormazdınız. şimdi size salağa anlatır gibi anlatıyorum. öncelikle ben müneccim değilim gelecekte başıma bunların geleceğini bilemezdim. siz müneccimsiniz heralde ki beni bilmemekle suçladınız. ilk olarak ben kibarlığından, kültürlü oluşundan ve sohbetinin sarmasından etkilenmiştim. evet sadece negatif yönlerini yazdım yazıya ama arkadaşlar sizin kafanız basmadığı için anlamıyor olabilirsiniz ama çocuğun iyi yönleri de var. ben iyi yönlerinden etkilendim. çocuğu daha fazla tanıdıça beni rahatsız eden yönlerini gördüm ve YAVAŞ YAVAŞ soğudum. tek bir şeyde silip atmadım kimse 4 4lük değil. 10 ayda bardak taştı. ben hala emin değilim, ki sizi insan yerine koyup burada danışayım dedim. ve aylarca beraber olduğun kişiyi tak diye silip atamıyorsun. bazı şeyleri görmezden gelmek zorunda kalıyorsun çünkü aranızda bir bağ var. sevgi veya aşk olsun olmasın, bağlılık denen bir şey var. ayrıca bu yazdığım şeyler normaldir de belki ben kapalı görüşlüyümdür de beni rahatsız ediyordur diye düşündüm anladınız mı. millet eşini aldatıyor eşi ayrılmıyor siz bana burda laf yapmışsınız niye ayrılmadın diye :KK70:. Kendimi kapalı görüşlü gördüğüm için kendimden özür diliyorum buradakiler kapalı dahi olsa bir görüşe sahip olacak seviyede değiller. bana şu basit şeyin açıklamasını yaptırdınız ya :KK70: bu arada özür dilerim flört dönemindeyken çocuğun popo arşivinden haberim olmadığı için :KK70: gvt ve pzg lik konusunda da beni değişeceğine dair çok büyük manipüle etti 10 ay. ben 10 ayın sonunda anca anladım değişmeyeceğini. SEVEN ERKEK GAVATLIK PZGlik YAPMAZ dedim. tabi siz onun bana yaptıklarını sorun etmeyip benim bunu dillendirmeme laf söylüyorsunuz ya :KK70: allah çevrenizdekilere sabır versin
Ayrılın, kurtarın adamı kendinizden.

Bakımlı, kibar bir erkek olabilir ancak bazı noktalar var ki kırmızı alarm veriyor. Cilt bakımı yaptıran, epilasyona giden erkekler normal bence artık dağ kaçkını gibi gezilmesi absürt hale geldi herkes elinden geldiğince kendine özen gösteriyor. Benim erkek arkadaşım berbere gittiğinde adam hemen bi maske felan yapıyor normalleşti bunlar. Ama popo fotosu arşivlemek, anal yoldan uyarılmak çoğu kişiye, bana da hoş gelmiyor. Bu şekilde ilişki yöntemleri var kadının da erkeği anal yoldan tatmin ettiği vs vs ama sizin beklenti ve görüşlerinize aykırı olduğunu görüyorum. Bu adam zamanla bunları sizden bekler yani, ayrıca popo fotosundan arşiv yapması bana biraz hassas geldi. Fotoları birine atıyor mu merak ettim doğrusu. Uzun lafın kısası siz ve bu çocuk farklı dünyaların insanlarsınız. Üzmeyin birbirinizi ve rencide etmeden bitirin gitsin. Hayırlı olanı böyle bence

Sevgilin biseksüel olabilir ve buna rağmen seni seviyor ve sana sadık olabilir. Önemli olan senin onu olduğu gibi kabul edip etmeyecek olman. Anladığım kadarıyla karakterini de, sana karşı olan tavırlarını da çok sevmiyorsun. Kendisiyle ilgili bu kadar rahat ve egosuz davranıp seninle özel anlarını çekinmeden paylaşmış birisi bence biseksüel bir eğilimi olsa hiç durmazdı ama yine sen bilirsin tabii ki.

Merhaba arkadaşlar benim 10 aydır bir sevgilim var. 10 aydır beni gay ve biseksuel olduğuna dair şüphelendirecek bir sürü şey oldu. Öncelikle ilişikinin başından beri yumuşak bi karaktere sahipti yani gereğinden fazla kibardı, konuşması feminen değildi sadece r harflerini feminen bir şekilde söylüyordu. Biraz kırıtarak yürüyordu. Bir tiyatro gösterisinde rolü gereği bir erkekle 3 defa öpüşmüştü. Beni de hiç kıskanmıyordu ve sahiplenmiyordu aksine bralet ve kısa şort giymem için ısrar ediyordu. Kibar ve medeni bir insan olduğuna yordum ama içime kurt düşmemiş de değildi.

Daha bir sürü şey var. Mesela poposunun sıkılmasına tahrik oluyor ve poposunu sıkmamı istiyor. hatta kendisi mst yaparken arkasini parmaklıyor. Telefon galerisinde bir albümü var ve orada aynada poposunun fotosunu çekip biriktiriyor. Popom güzel gözüktüğü zamanlar fotoğrafını çekiyorum dedi bana. Normal fotoğraf çekilirken kızların yaptığı gibi dudak büzerek(öpücük şeklinde) poz veriyor. Şirinlik olsun diye yapıyordur demeyin sosyal medyada da paylaşıyor. Güzellik salonunda cilt bakımına gidiyor ve evde de kendine cilt bakımı yapıyor. Bunları da cinsiyetçileştirmeyin demeyin lütfen arkadaşlar sanatçı veya gay olmadığı sürece çok az hetero erkek güzellik salonuna cilt bakımına gider. Kediden, böcekten, lunaparktan yani her şeyden korkuyor. Arabalara hayatı boyunca hiç ilgisi olmamış. Sakal uzatmaktan nefret ediyor ergenliğe girdiğinden beri asla uzatmıyor ve hiç sevmiyor. Normalde erkekler ergenliğe ilk girdiklerinde sakalıyla hava atar yani.

Benden önceki arkadaş grubu sevgilimi gay sanıp bir çocuğa ayarlamaya çalışmışlar. Gay olmadığına da çok zor ikna olmuşlar, belki de olmamışlardır. İngilizcesi çok iyi ve lana del rey tarzı şarkılar da dinliyor. Sporla hiç arası yok sanata düşkün. Latin tarzı dans ediyor kırıtarak. Yakında oryantele başlayacak diye korkuyorum. İlişkide hiç sahiplenici ve korumacı bir kişiliği yok. Gavatlığı ve pvngligiyle alakalı bir bu kadar daha yazı yazarım aslında ama çok uzun olacak. Öyle olduğunu bilin yeter.

Ben erkek arkadaşımla konuştum, hiç biseksuel olduğundan şüphelendin mi dedim hayır dedi. Hiçbir zaman kabul etmedi ama zaten kabul etseydi benle işi ne? Sosyal medya hesaplarının keşfet kısmı da açık saçık kadınlarla doluydu. Benden de cinsel olarak etkilendiği belli. O yüzden gay değil de biseksuel olduğundan şüphelendim ben de.

Bir de sevgilimin ailesi aşırı korumacı yetiştirmiş. Uzun yılları çocukları olmadığı için tüp bebek tedavisiyle olmuş. Yani aşırı korumacı yetiştirmişler. Bisiklet sürmeyi bile bilmiyor sevgilim. İkimiz de 20 yaşındayız ve geçen sene sevgilimin oruç tutmasını izin vermediler aç kalmasın diye. Hiçbir hastalığı da yok koskocaman herif. Belki de bu yüzden yumuşak oldu bilmiyorum. Ve bu yumuşak yetiştiriliş sevgilim normalde heteroyken erkeklere de yönelmesine neden olmuştur. Daha anlatacağım çok şey var ama çok uzun oldu.

Sizin düşünceleriniz neler arkadaşlar sizce erkek arkadaşım biseksüel mi?
ne pislik bişeysiniz siz ya midem kalktı okuyana kadar

X