Sevgilim biseksüel olabilir mi?

Çok

şüphe çekici, şüphelenmekte haklısın. Ancak Avrupada da bu tarz erkekler var baya ve belli ki dişil enerjisi yüksek. Sex on the city de de böyle bir bölğm vardı, kadın (charlotte) sevgilisinin gay olmadığına çok çok zor inanmıştı ama adam fareden korkup bş yerlere çıkınca, kendi eril enerjisinin o adamın dişilliğine yetmeyeceğini anlamıştı.
Yani, sevgilin hetero ise bile, bu tarz biriyle yapabilir misin iyi düşün. Tabi bir de kendisinin bile belki farkında olmayabileceği ve duygularını bastırmış olabileceği gerçeği var.
Benim de bir arkadaşım böyle ve hep sıkıştırmama rağmen kadınlardan hoşlanıyor ısrarla. Makyaj yapıp fotolar bile çekildik ama çocuk yok, kadınları sevdiğine emin😅 varlar demekki
Evet bunların birde uyanık modeli var lise de çok yakın arkadaşımdı kendisi ve tüm okul onu gay biliyordu ama işin aslı çok başkaydı okulda ben heteroyum erkeğim diye gezen en popüler erkekten bile daha çok kızla birlikte oldu hala aklıma geldikçe gülüyorum :)

e öyle ama. diyorum ya kendisi de kabul edip özür diledi defalarca. affettim.
Gavat olduğunu düşündüğünüz biriyle sevgili olmak mantıklı mı gerçekten 🤦🏻 böyle bir şey insanın yüzüne nasıl söylenir? Hadi söylediniz nasıl yüzüne bakabildiniz? İzzetinefis denen bir şey var.

Merhaba arkadaşlar benim 10 aydır bir sevgilim var. 10 aydır beni gay ve biseksuel olduğuna dair şüphelendirecek bir sürü şey oldu. Öncelikle ilişikinin başından beri yumuşak bi karaktere sahipti yani gereğinden fazla kibardı, konuşması feminen değildi sadece r harflerini feminen bir şekilde söylüyordu. Biraz kırıtarak yürüyordu. Bir tiyatro gösterisinde rolü gereği bir erkekle 3 defa öpüşmüştü. Beni de hiç kıskanmıyordu ve sahiplenmiyordu aksine bralet ve kısa şort giymem için ısrar ediyordu. Kibar ve medeni bir insan olduğuna yordum ama içime kurt düşmemiş de değildi.

Daha bir sürü şey var. Mesela poposunun sıkılmasına tahrik oluyor ve poposunu sıkmamı istiyor. hatta kendisi mst yaparken arkasini parmaklıyor. Telefon galerisinde bir albümü var ve orada aynada poposunun fotosunu çekip biriktiriyor. Popom güzel gözüktüğü zamanlar fotoğrafını çekiyorum dedi bana. Normal fotoğraf çekilirken kızların yaptığı gibi dudak büzerek(öpücük şeklinde) poz veriyor. Şirinlik olsun diye yapıyordur demeyin sosyal medyada da paylaşıyor. Güzellik salonunda cilt bakımına gidiyor ve evde de kendine cilt bakımı yapıyor. Bunları da cinsiyetçileştirmeyin demeyin lütfen arkadaşlar sanatçı veya gay olmadığı sürece çok az hetero erkek güzellik salonuna cilt bakımına gider. Kediden, böcekten, lunaparktan yani her şeyden korkuyor. Arabalara hayatı boyunca hiç ilgisi olmamış. Sakal uzatmaktan nefret ediyor ergenliğe girdiğinden beri asla uzatmıyor ve hiç sevmiyor. Normalde erkekler ergenliğe ilk girdiklerinde sakalıyla hava atar yani.

Benden önceki arkadaş grubu sevgilimi gay sanıp bir çocuğa ayarlamaya çalışmışlar. Gay olmadığına da çok zor ikna olmuşlar, belki de olmamışlardır. İngilizcesi çok iyi ve lana del rey tarzı şarkılar da dinliyor. Sporla hiç arası yok sanata düşkün. Latin tarzı dans ediyor kırıtarak. Yakında oryantele başlayacak diye korkuyorum. İlişkide hiç sahiplenici ve korumacı bir kişiliği yok. Gavatlığı ve pvngligiyle alakalı bir bu kadar daha yazı yazarım aslında ama çok uzun olacak. Öyle olduğunu bilin yeter.

Ben erkek arkadaşımla konuştum, hiç biseksuel olduğundan şüphelendin mi dedim hayır dedi. Hiçbir zaman kabul etmedi ama zaten kabul etseydi benle işi ne? Sosyal medya hesaplarının keşfet kısmı da açık saçık kadınlarla doluydu. Benden de cinsel olarak etkilendiği belli. O yüzden gay değil de biseksuel olduğundan şüphelendim ben de.

Bir de sevgilimin ailesi aşırı korumacı yetiştirmiş. Uzun yılları çocukları olmadığı için tüp bebek tedavisiyle olmuş. Yani aşırı korumacı yetiştirmişler. Bisiklet sürmeyi bile bilmiyor sevgilim. İkimiz de 20 yaşındayız ve geçen sene sevgilimin oruç tutmasını izin vermediler aç kalmasın diye. Hiçbir hastalığı da yok koskocaman herif. Belki de bu yüzden yumuşak oldu bilmiyorum. Ve bu yumuşak yetiştiriliş sevgilim normalde heteroyken erkeklere de yönelmesine neden olmuştur. Daha anlatacağım çok şey var ama çok uzun oldu.

Sizin düşünceleriniz neler arkadaşlar sizce erkek arkadaşım biseksüel mi?
Çok mu aradin bu çocuğu.Madem eşcinsel neden seninle sevgili olmuş.

e öyle ama. diyorum ya kendisi de kabul edip özür diledi defalarca. affettim.
E affetme rahatsızsan🤷
Öyle ya da değil mutlu değilsen, kafandaki ilişki bu değilse ne diye devam ediyorsun anlamadım.

Bide eleştirirsin falan da gavat,pz de demezsin yani.

Sevgilinin cinsel eğilim ve tercihlerinden önce ilişkideki saygıyı düşünmeni öneririm.

Yakında oryantele başlayacak diye korkuyorum
Ay buna çok güldüm.Gerçekten dans etmekte çok yetenekli erkekler var.Tek oryantal değil.
sanatçı veya gay olmadığı sürece çok az hetero erkek güzellik salonuna cilt bakımına gider.
Metroseksüel erkekler var.
Siz sevgili olmadan evvel bu çocuğun nelerinden etkilendiniz.
Popo arşivinden galiba.

Konu sahibi 10.aydır arkadasından bu kadar konuştuğunuz,eleştirdiğiniz adamla niye birliktesiniz?Özür dilettirmişsiniz.Cinsel tercihi ne bilemem ama siz uyumlu değilsiniz.Ayrılın.Ayrıca o parmak olayları….bu kadar detaya girmenize gerek var mıydı?

"bu şekilde" derken. ben ne yaşadıysam onu yazdım hatta objektif olabilin diye oldukça olayları tarafsız ve olduğu gibi yazmaya çalıştım. kötülemiyorum kimseyi.
Daha ne kadar kötüleyebilirsiniz? Sizin tabirinizle adam hem gav.t , hem pez..enk oldu. Biseksüelliği devede kulak kaldı resmen. Hem bunları söyleyip, sonrada sevgilim diye nasil kolunuza takıp geziyorsunuz?

E affetme rahatsızsan🤷
Öyle ya da değil mutlu değilsen, kafandaki ilişki bu değilse ne diye devam ediyorsun anlamadım.

Bide eleştirirsin falan da gavat,pz de demezsin yani.

Sevgilinin cinsel eğilim ve tercihlerinden önce ilişkideki saygıyı düşünmeni öneririm.
ya sabırrrrrrrrr kardeşim eğer cinsel yönelimi farklıysa ne diye benimle sevgili oluyor lan? ne suçlamak için bahane arıyorsun düpedüz başka bir şey için kullanmış oluyor beni. saygılı yorum yazayım yazayım dedim zeka seviyeniz o kadar düşük ki size saygı gösterilmez. istediğim gibi de eleştiririm gavat da derim pz de derim gavatlık yapmasaymış pz lik yapmasaymış. o yaparken sıkıntı yok ben dillendirince sıkıntı oluyor. hay ben sizin zihniyetinizi...

Daha ne kadar kötüleyebilirsiniz? Sizin tabirinizle adam hem gav.t , hem pez..enk oldu. Biseksüelliği devede kulak kaldı resmen. Hem bunları söyleyip, sonrada sevgilim diye nasil kolunuza takıp geziyorsunuz?
ya sabırrrrrrrrr kardeşim eğer cinsel yönelimi farklıysa ne diye benimle sevgili oluyor lan? ne suçlamak için bahane arıyorsun düpedüz başka bir şey için kullanmış oluyor beni. saygılı yorum yazayım yazayım dedim zeka seviyeniz o kadar düşük ki size saygı gösterilmez. istediğim gibi de eleştiririm gavat da derim pz de derim gavatlık yapmasaymış pz lik yapmasaymış. o yaparken sıkıntı yok ben dillendirince sıkıntı oluyor. hay ben sizin zihniyetinizi...

Ay buna çok güldüm.Gerçekten dans etmekte çok yetenekli erkekler var.Tek oryantal değil.

Metroseksüel erkekler var.

Popo arşivinden galiba.

Konu sahibi 10.aydır arkadasından bu kadar konuştuğunuz,eleştirdiğiniz adamla niye birliktesiniz?Özür dilettirmişsiniz.Cinsel tercihi ne bilemem ama siz uyumlu değilsiniz.Ayrılın.Ayrıca o parmak olayları….bu kadar detaya girmenize gerek var mıydı?
ananın popo arşivinden etkilendim

😂😂😂😂

X