Sevgilim biseksüel olabilir mi?

Bize niye sinirleniyorsunuz ki.
Hareketlerin normal olup olmaması önemli değil.
Avrupada bu tarz erkeklerin normal olması da önemli değil.
Siz bu adamın hareketlerinden rahatsızsınız bundan ötesi yok.
Biz normal dersek kendi kendinize bu normalleştirmeye çalışacaksınız.
Gerek yok.
Sürekli içinizde bunun muhasebesini yapacaksınız.
Adamdan özür diletmeniz mantıklı değil. Onun da normali bu. Karakteri bu. Değişeceğini sanmıyorum. İlişkinin ilk zamanları kendini zorlar size uyum sağlamak için. Zamanla yine kendi normaline döner. Erkekleri değiştirmeye çalışmayın. DEĞİŞMEZ.
lan pzvnkliğin nesi normal . ben diletmedim kendisi diledi. elimde kürek olsa da ağzınıza geçirsem bir tane. ha bir de aldatsın beni, karakteri bu diyelim. adam beni pazarlayacak diyorum utanmasa. normaline ...... ben onun

ya sabırrrrrrrrr kardeşim eğer cinsel yönelimi farklıysa ne diye benimle sevgili oluyor lan? ne suçlamak için bahane arıyorsun düpedüz başka bir şey için kullanmış oluyor beni. saygılı yorum yazayım yazayım dedim zeka seviyeniz o kadar düşük ki size saygı gösterilmez. istediğim gibi de eleştiririm gavat da derim pz de derim gavatlık yapmasaymış pz lik yapmasaymış. o yaparken sıkıntı yok ben dillendirince sıkıntı oluyor. hay ben sizin zihniyetinizi...
😐😐😐😐

lan pzvnkliğin nesi normal . ben diletmedim kendisi diledi. elimde kürek olsa da ağzınıza geçirsem bir tane. ha bir de aldatsın beni, karakteri bu diyelim. adam beni pazarlayacak diyorum utanmasa. normaline ...... ben onun
E ayrılmadığımadina göre sen de anormalsin, derdin olayin ne senin?

Bu özellillerde biri size nasıl çekici geldi sevgili olarak merak ettim

Siz sevgili olmadan evvel bu çocuğun nelerinden etkilendiniz.
Ay buna çok güldüm.Gerçekten dans etmekte çok yetenekli erkekler var.Tek oryantal değil.

Metroseksüel erkekler var.

Popo arşivinden galiba.

Konu sahibi 10.aydır arkadasından bu kadar konuştuğunuz,eleştirdiğiniz adamla niye birliktesiniz?Özür dilettirmişsiniz.Cinsel tercihi ne bilemem ama siz uyumlu değilsiniz.Ayrılın.Ayrıca o parmak olayları….bu kadar detaya girmenize gerek var mıydı?
Ol"muş"?Sevgililik tek taraflı bişey değil. Madem cinsel ve sosyal hayat farkınız var önceden belli değil miydi?Bu kadar farklı iseniz neden sevgili oldunuz desek daha yerinde olur sankisi.
Gavat olduğunu düşündüğünüz biriyle sevgili olmak mantıklı mı gerçekten 🤦🏻 böyle bir şey insanın yüzüne nasıl söylenir? Hadi söylediniz nasıl yüzüne bakabildiniz? İzzetinefis denen bir şey var.

Niye sevgili oldunuz ki zaten..
Gorunen köy kılavuz istemez. Ortada bence tercihleri.
Bu sekilde kabul edeceksen devam et. Ama sen de sevmiyor gibisin artik onu.
Bu özellillerde biri size nasıl çekici geldi sevgili olarak merak ettim
Gavatin anlamını öğrenin gelin Gavatlik hareketlerde bulunan bir adama sürekli şans vermek 10 ay bu ilişkiyi sürdürmek ne demek??! idrak sorununuz var galiba........
İnsanların yönelimi kimseyi ilgilendirmez, fakat bu tarz davranışlar sergileyen bir erkeğe de sevgilim demem.
Sizde kendisine saygı duymuyorsunuz, ayrılın.
10 aydır devam etme motivasyonunuz nedir ?

Kişilik özelliklerinden bu şekilde bahsettiğiniz biriyle (hetero bir birey olsa bile) sevgili olmaya nasıl devam edebiliyorsunuz?
Gavat,pznk olduğunu düşündüğünüz adamla işiniz ne?
Yok orasını parmaklıyor yok burasını çekiyor diye irrite olduğunuz adamla ne maksatla berabersiniz?
Bizimle dalga geçmek ya da adama sovdurmek ya da sizi destekleyen yorumlar yazmamızi mı istersiniz?
Cinsel tercihini bilemem ama anlatırken kullandığınız kelimeler çok rahatsız edici.

Sizi zorla sevgili olarak tutmuyorlardır. Bu düşüncelerde olduğunuz biriyle işiniz ne?
Anlamadığım siz sevgili olmadan önce vakit getirdiniz mi? Flört döneminizde uzaktan uzağa mı bakıştınız? Yada tanışır tanışmaz direkt sevgili mi oldunuz?
Hepiniz anladığım kadarıyla ya doğru düzgün bir ilişki yaşamamışsınız ya da ilişki yaşamayı bilmiyorsunuz. eğer öyle olsaydı bana "madem neden sevgili oldun onunla" diye sormazdınız. şimdi size salağa anlatır gibi anlatıyorum. öncelikle ben müneccim değilim gelecekte başıma bunların geleceğini bilemezdim. siz müneccimsiniz heralde ki beni bilmemekle suçladınız. ilk olarak ben kibarlığından, kültürlü oluşundan ve sohbetinin sarmasından etkilenmiştim. evet sadece negatif yönlerini yazdım yazıya ama arkadaşlar sizin kafanız basmadığı için anlamıyor olabilirsiniz ama çocuğun iyi yönleri de var. ben iyi yönlerinden etkilendim. çocuğu daha fazla tanıdıça beni rahatsız eden yönlerini gördüm ve YAVAŞ YAVAŞ soğudum. tek bir şeyde silip atmadım kimse 4 4lük değil. 10 ayda bardak taştı. ben hala emin değilim, ki sizi insan yerine koyup burada danışayım dedim. ve aylarca beraber olduğun kişiyi tak diye silip atamıyorsun. bazı şeyleri görmezden gelmek zorunda kalıyorsun çünkü aranızda bir bağ var. sevgi veya aşk olsun olmasın, bağlılık denen bir şey var. ayrıca bu yazdığım şeyler normaldir de belki ben kapalı görüşlüyümdür de beni rahatsız ediyordur diye düşündüm anladınız mı. millet eşini aldatıyor eşi ayrılmıyor siz bana burda laf yapmışsınız niye ayrılmadın diye :KK70:. Kendimi kapalı görüşlü gördüğüm için kendimden özür diliyorum buradakiler kapalı dahi olsa bir görüşe sahip olacak seviyede değiller. bana şu basit şeyin açıklamasını yaptırdınız ya :KK70: bu arada özür dilerim flört dönemindeyken çocuğun popo arşivinden haberim olmadığı için :KK70: gvt ve pzg lik konusunda da beni değişeceğine dair çok büyük manipüle etti 10 ay. ben 10 ayın sonunda anca anladım değişmeyeceğini. SEVEN ERKEK GAVATLIK PZGlik YAPMAZ dedim. tabi siz onun bana yaptıklarını sorun etmeyip benim bunu dillendirmeme laf söylüyorsunuz ya :KK70: allah çevrenizdekilere sabır versin

Hepiniz anladığım kadarıyla ya doğru düzgün bir ilişki yaşamamışsınız ya da ilişki yaşamayı bilmiyorsunuz. eğer öyle olsaydı bana "madem neden sevgili oldun onunla" diye sormazdınız. şimdi size salağa anlatır gibi anlatıyorum. öncelikle ben müneccim değilim gelecekte başıma bunların geleceğini bilemezdim. siz müneccimsiniz heralde ki beni bilmemekle suçladınız. ilk olarak ben kibarlığından, kültürlü oluşundan ve sohbetinin sarmasından etkilenmiştim. evet sadece negatif yönlerini yazdım yazıya ama arkadaşlar sizin kafanız basmadığı için anlamıyor olabilirsiniz ama çocuğun iyi yönleri de var. ben iyi yönlerinden etkilendim. çocuğu daha fazla tanıdıça beni rahatsız eden yönlerini gördüm ve YAVAŞ YAVAŞ soğudum. tek bir şeyde silip atmadım kimse 4 4lük değil. 10 ayda bardak taştı. ben hala emin değilim, ki sizi insan yerine koyup burada danışayım dedim. ve aylarca beraber olduğun kişiyi tak diye silip atamıyorsun. bazı şeyleri görmezden gelmek zorunda kalıyorsun çünkü aranızda bir bağ var. sevgi veya aşk olsun olmasın, bağlılık denen bir şey var. ayrıca bu yazdığım şeyler normaldir de belki ben kapalı görüşlüyümdür de beni rahatsız ediyordur diye düşündüm anladınız mı. millet eşini aldatıyor eşi ayrılmıyor siz bana burda laf yapmışsınız niye ayrılmadın diye :KK70:. Kendimi kapalı görüşlü gördüğüm için kendimden özür diliyorum buradakiler kapalı dahi olsa bir görüşe sahip olacak seviyede değiller. bana şu basit şeyin açıklamasını yaptırdınız ya :KK70: bu arada özür dilerim flört dönemindeyken çocuğun popo arşivinden haberim olmadığı için :KK70: gvt ve pzg lik konusunda da beni değişeceğine dair çok büyük manipüle etti 10 ay. ben 10 ayın sonunda anca anladım değişmeyeceğini. SEVEN ERKEK GAVATLIK PZGlik YAPMAZ dedim. tabi siz onun bana yaptıklarını sorun etmeyip benim bunu dillendirmeme laf söylüyorsunuz ya :KK70: allah çevrenizdekilere sabır versin
Yazim dilin, konusman leş, sikayet ettim, sen kimseye zeka seviyeniz kit falan diye sallayamazsin, babanin çiftliği degil burasi. Simdilik hoşcagaliniz

Benim yıllardır yaşadığım doğru düzgün bir ilişkim var zaten.Öyle sizinki gibi arşivlerden ibaret de değil.Ya kardeşim memnun değilsen ayrıl.Anlattığınız şeyler normal değil.Siz bunu idrak edemiyormusunuz?İnsanların değişmeyeceğini anlamak için sizin gibi görüşsüz mü olmamız lazım?Kendiniz de yazmışsınız.Sevmiyor sizi işte.çok farklı insanlarsınız.Ben sizin gibi saplanıp kalmam,siler geçerim.Bazı şeyleri de görmezden gelmem sizin gibi.İşte görmezden gelirseniz böyle elinizde patlar

Aklı 5 karış havada,Bahanesi de manipüle edildim.Ee edilme madem.
tanıdıça beni rahatsız eden yönlerini gördüm ve YAVAŞ YAVAŞ soğudum. tek bir şeyde silip atmadım kimse 4 4lük değil. 10 ayda bardak taştı. ben hala emin değilim, ki sizi insan yerine koyup burada danışayım dedim. ve aylarca beraber olduğun kişiyi tak diye silip atamıyorsun. bazı şeyleri görmezden gelmek zorunda kalıyorsu
Bile bile lades demişsin.Görmezden gelmişsiniz.Silip atsaydın.Kafanızı kullansanıza.Ha yoksa bilemem.

Benim yıllardır yaşadığım doğru düzgün bir ilişkim var zaten.Öyle sizinki gibi arşivlerden ibaret de değil.Ya kardeşim memnun değilsen ayrıl.Anlattığınız şeyler normal değil.Siz bunu idrak edemiyormusunuz?İnsanların değişmeyeceğini anlamak için sizin gibi görüşsüz mü olmamız lazım?Kendiniz de yazmışsınız.Sevmiyor sizi işte.çok farklı insanlarsınız.Ben sizin gibi saplanıp kalmam,siler geçerim.Bazı şeyleri de görmezden gelmem sizin gibi.İşte görmezden gelirseniz böyle elinizde patlar
kes

allah manitana sabır versin o zaman kanka

X