Sevgilim doğumgünümde bir şey yapmadığı için ayrıldım. Çok mu abarttım bilmiyorum

Koca yürekli sevgili.
Doğum gününde sevgilinle buluşuyorsun ve açmısın diye soruyorsun.
Tam bi kara saban😂😂😂

Hediye almadığı gibi kozmetik magazasının önünde durup almak istediğin bişey var mı diyecek kadar da yol yordam bilmeyen bir sap.

Ok pizza seviyorsunuz girip yediniz bi kafeye gir yada pastaneye girde bir dilim pasta yedir be…

Bu erko hem cimri, hem yol yordam bilmeyen, hemde çenesi bol bi adam….

Kurtulduğun iyi olmuş.

Fakat siz incelik kibarlık istiyorsunuz ya ince kibar bi kadınsınız dimi…
Hep bana Rab bena değilsiniz dimi.

Çünkü karma öyle birşey ki…

Siz ince kibar özel günleri bilen beklentiniz olan bir insansanız iyi olmuş bitmesi neyini özlüyorsun. Zaten size uygun biri değilmiş.

Hanımlar,
konulara içerikleriyle ilgili yorum yazılır, bu üye Ayşe’ymiş, eskiden şunları yazmış vay efendim şu topiklerde de böyle diyormuş vb konuyla alakasız, içeriğe bir katkısı olmayacak aksine tartışma çıkaracak mesajlar yazmayın.

Üye site kurallarına uymadığı her mesajında zaten banlandı, kim olduğu da herkesçe zaten biliniyor, kurallara aykırı bir mesajı, yazdıklarıyla alakalı bir şüpheniz vb varsa şikayet et butonuna basarsınız incelenir gereken ne ise o yapılır, “bundan sonra açtığın her konuya link atarım, takibe alırım, gölgen olurum” vs vs yorumlar yazıyorsunuz, kusura bakmayın ama takıntılı mısınız?
Yazdıklarını hayali bulduğunuz üyeleri şikayet eder incelenmesini istersiniz, üyeyi de dikkate almaz konularını pas geçersiniz olur biter.

Merhabalar. 1 aylık bir ilişkim vardı ve bu 1 ay kavgasız, saygılı değerli hissettiğim bir ilişkiydi. Evet kısa bir süre biliyorum. Geçen gün doğumgünümde gece 00.30 gibi aradı kutladı falan ve bana “ohoo hediyeni çoktan hazır ettim” dedi. Beni bir yükseltti tabii ki. Doğumgünümde buluştuk bir avmde krem alacaktı. Ünlü bir kozmetik markasının önünde durdu “bir şey ister misin alayım” dedi. Bunu kabul etmedim, al diyecek halim yok. Eli boştu zaten ve arabaya bindik gözüm etrafı aradı ama boştu. Aç mısın diye sordu bir pizzacıya gittik sonra kahve içme derken anladım ki bir şey yok. Eve bırakırken arabada neyin var elimi bile ayıp olmasın diye tutuyorsun dedi. “Evet sağ ol doğumgünümde çok değerli hissettirdin bari bi çiçekle gelseydin, yılda bir kere olan bir şey bu ya da güzel bir mekana götürseydin pasta söyleseydin inanamıyorum yüz yüze öpmedin kutlamadın bile hani hediyem hazırdı nerde” dedim. Bir an öfke patlaması yaşadı “almıştım ama evde unuttum haketmiyorsun zaten sabahtan beri yüzün asık almıyorum lan 1 aylık ilişkiye tek sen mi kazık yedin, beni eve gidince sil” falan daha bir sürü laf söyledi. Eve geldim bir sürü mesaj attı saçma sapan. 2 saat sonrada tek gönderimlik hediye paketi attı almıştım ama anlamı kalmadı diye. Bu şekilde ilişkimi bitirdim ama kendisini özlüyorum ve pişmanım. Daha da bir iletişim kurmadık bilmiyorum
Muhtemelen farkında olmadan tüm gün surat ettiniz sonunda da ikiniz birden patladınız. 1 aylık ilişkide asla hediye beklemem bunu da belirteyim

İyi de Pandora öyle aman aman bir bileklik değil ki . Hiçbir kıymetli mücevher taşı olmayan çocuk işi tuhaf bir bileklik .Altını var mı veya taşı düşük karat pirlanta mi bilemiyorum belki vardır .Kikoyu bende severim ama bak 😂😂 ulaşılmaz lüks bir marka değil o ayrı.

Bunu yazan adam eski kuyumcu. Pandora pazarlama hilesi, lütfen gereksiz para vermeyelim böyle markalara.

Merhabalar. 1 aylık bir ilişkim vardı ve bu 1 ay kavgasız, saygılı değerli hissettiğim bir ilişkiydi. Evet kısa bir süre biliyorum. Geçen gün doğumgünümde gece 00.30 gibi aradı kutladı falan ve bana “ohoo hediyeni çoktan hazır ettim” dedi. Beni bir yükseltti tabii ki. Doğumgünümde buluştuk bir avmde krem alacaktı. Ünlü bir kozmetik markasının önünde durdu “bir şey ister misin alayım” dedi. Bunu kabul etmedim, al diyecek halim yok. Eli boştu zaten ve arabaya bindik gözüm etrafı aradı ama boştu. Aç mısın diye sordu bir pizzacıya gittik sonra kahve içme derken anladım ki bir şey yok. Eve bırakırken arabada neyin var elimi bile ayıp olmasın diye tutuyorsun dedi. “Evet sağ ol doğumgünümde çok değerli hissettirdin bari bi çiçekle gelseydin, yılda bir kere olan bir şey bu ya da güzel bir mekana götürseydin pasta söyleseydin inanamıyorum yüz yüze öpmedin kutlamadın bile hani hediyem hazırdı nerde” dedim. Bir an öfke patlaması yaşadı “almıştım ama evde unuttum haketmiyorsun zaten sabahtan beri yüzün asık almıyorum lan 1 aylık ilişkiye tek sen mi kazık yedin, beni eve gidince sil” falan daha bir sürü laf söyledi. Eve geldim bir sürü mesaj attı saçma sapan. 2 saat sonrada tek gönderimlik hediye paketi attı almıştım ama anlamı kalmadı diye. Bu şekilde ilişkimi bitirdim ama kendisini özlüyorum ve pişmanım. Daha da bir iletişim kurmadık bilmiyorum
Canım benim, öncelikle geçmiş doğum günün kutlu olsun. İnsan, duygusal bir varlık böyle özel günlerde tabii ki şımartılmak istiyor, en azından 1 ay bile olsa hayatındaki insandan ufak da olsa hediye bekliyor. Bu çok normal. Kaldı ki öğrencilerim bile her doğum günümde bana pasta alır, kutlar. Karşınızdaki kişi sizin sevgiliniz. O yüzden ben sizin hislerinizi çok iyi anlıyorum ve haklısınız da. Hem de hediyen şimdiden hazır diye kendi kendine beklentiye sokan da o olmuş. Sanırım siz yaşadığınız hayal kırıklığı karşısında biraz sinirli bir tepki vermişsiniz. O da haliyle daha sinirli bir tepkiyle cevap vermiş. Ama böyle bir durumda “aa kusura bakma canım evde unuttum bir dahaki buluşmada getiririm” diyip bir pasta bir yemek ile gönlünüzü alabilirdi. Demek ki gönül almayı bilmeyen, kavgalarda asla altta kalmak istemeyen, öfke problemi yaşayan, hatasını kabul etmeyen bir tip. Yarın öbür gün başka bir konuda onu eleştirmeye kalkarsanız daha büyük sorunlar daha büyük kavgalar yaşarsınız eminim. Egolu bir tip belli. 1 aylık birinden hediye bekliyorsun lafı ise son derece seviyesiz. Bence çok uzamadan gerçek yüzünü görmüşsünüz, sevinin ve kesinlikle barışmayın. Hisleriniz olabilir, birlikte olduğunuz için bir bağ da geliştirmiş olabilirsiniz ama önünüze bakın lütfen.

X