Sevgilim ile ciddiyiz cinsel ilişkiye girmek istiyor ne yapmalıyım?

Melek2245

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2021
59
58
25
Sevgilimle ciddiyiz 3 4 sene sonra evleneceğiz beni annesiyke babasıyla tanıştırdı bende onu tanıştırdım. İlk başlar cinsellik üzerine konuşmazdık ilişkimiz iyice ciddileşince benden sanaldan nude istedi baştan çok tereddüt ettim ve atmadım daha sonralar attım oda bana attı ve artık alıştım çekinmiyorum. Gerçek hayatta her hangi bir cinsellik durumu yaşamadık ben bakireyim ve bakireliğe çok önem veren biriyim ama sevgilimi artık tutamıyorum şuan kendisi askerde ve geldiği ilk gün cinsel ilişkiye girmek istediğini söyledi beni zorlamıyo istemezsen yapmayız fln diyo ama kendisi aşırı istekli bende aslında istekliyim ama korkuyorum aklımda sürekli düşünceler var bi yandan istiyorum bi yandan böyle bi şeyi kendime yakıştıramıyorum. Sizce ne yapmalıyım şimdiden düşünceleriniz için teşekkürler.

Sevgilimle ciddiyiz 3 4 sene sonra evleneceğiz beni annesiyke babasıyla tanıştırdı bende onu tanıştırdım. İlk başlar cinsellik üzerine konuşmazdık ilişkimiz iyice ciddileşince benden sanaldan nude istedi baştan çok tereddüt ettim ve atmadım daha sonralar attım oda bana attı ve artık alıştım çekinmiyorum. Gerçek hayatta her hangi bir cinsellik durumu yaşamadık ben bakireyim ve bakireliğe çok önem veren biriyim ama sevgilimi artık tutamıyorum şuan kendisi askerde ve geldiği ilk gün cinsel ilişkiye girmek istediğini söyledi beni zorlamıyo istemezsen yapmayız fln diyo ama kendisi aşırı istekli bende aslında istekliyim ama korkuyorum aklımda sürekli düşünceler var bi yandan istiyorum bi yandan böyle bi şeyi kendime yakıştıramıyorum. Sizce ne yapmalıyım şimdiden düşünceleriniz için teşekkürler.
Bekarete önem veriyorsanız yapmayın. 3 4 sene çok uzun, ayrılacak olursanız bunu atlatamazsın. O da sen istersen dediğine göre senin istediğin olmalı, sakın vicdan falan yapma, kendini buna mecbur hissetme

Biliyorum bunu onada söyledim asla bırakmıycağını söylüyo askerden gelince tekrar çalışmaya devam edip evlilik için birikim yapıcam diyo bu zamana kadar çok kavga ettik ilişkimizin ilk evresinde ben gitsemde o gitmedi aşırı bağlandı bana bırakamıyo beni daha sonra iyice ilerledik biz çok kararsızım

Biliyorum bunu onada söyledim asla bırakmıycağını söylüyo askerden gelince tekrar çalışmaya devam edip evlilik için birikim yapıcam diyo bu zamana kadar çok kavga ettik ilişkimizin ilk evresinde ben gitsemde o gitmedi aşırı bağlandı bana bırakamıyo beni daha sonra iyice ilerledik biz çok kararsızım
Yarının bile garantisi yok. Asla bırakmayacağım demesi önemli değil. Senin ne hissettiğin önemli.

Bekarete önem veriyorsanız yapmayın. 3 4 sene çok uzun, ayrılacak olursanız bunu atlatamazsın. O da sen istersen dediğine göre senin istediğin olmalı, sakın vicdan falan yapma, kendini buna mecbur hissetme
Yorumun için teşekkürler sanırım yapmıycam nekadar ciddi olsakta bırakılma korkusu var içimde cesaretim yok ona dedim beni bırakırsan hayatım maf olur kaldıramam dedim sen benim namusum olucaksın asla bırakmam seni diyo vijdanım el vermez diyo okadar ciddiki evlilik ve gelecekteki çocuklarımız hakkında konuşuyo sürekli

Bu adam benimle evlenir diye yapacaksanız, ayrılınca bunun pişmalığını yaşayacaksanız yapmayın. Hele hele buna önem veren bi çevreniz varsa aman ha. Sonra gelip buraya kızlık zarı diktirme konusu açarsınız
Haklısınız normalde 2 yıl içinde evlenicektik ama aramızda 5 yaş farkı var ve ona biraz daha beklemesini söyledim 2 yıl içinde evlenmek bana erken geldi çünkü.

Çok ısrar ederse "bu kadar meraklıysan yapacak olana git, ben yapmayacağım" de, beden de hayat da senin, kimse için bunlardan feragat etmek zorunda değilsin. Gitmeye kalkışırsa da bırak gitsin, derdi belli olmuş olır zaten
Bu gece bunun konusunu açıcam yorumun ve fikrin için teşekkürler

Bence de ileride ne olacağı belli olmaz.
Bakirelige de önem veriyorum demişsiniz sevgilinizin size saygı duyup beklemesi gerekiyor .
Sonradan ayrıldıniz yada evlendiniz bu size dert olabilir.

Birde seks bir kez yapılmıyor ki
Şimdi bekaret için düşünüyorsunuz.
Ayrilmasaniz bile 1-2 sene sonra düzenli ilişkiden sonra hamile miyim diye dert edebilirsiniz
Çoğu konuda denk geldim 2-3 yöntemle korunuyoruz çok dikkat ediyoruz ama hamile kaldım diye.

sanaldan nude istedi baştan çok tereddüt ettim ve atmadım daha sonralar attım oda bana attı ve artık alıştım çekinmiyorum. Gerçek hayatta her hangi bir cinsellik durumu yaşamadık ben ama sevgilimi artık tutamıyorum şuan kendisi askerde ve geldiği ilk gün cinsel ilişkiye girmek istediğini söyledi beni zorlamıyo istemezsen yapmayız fln diyo ama kendisi aşırı istekli bende aslında istekliyim ama korkuyorum aklımda sürekli düşünceler var bi yandan istiyorum

Sen onay istiyorsun farkında mısın?

Çok ısrar ederse "bu kadar meraklıysan yapacak olana git, ben yapmayacağım" de, beden de hayat da senin, kimse için bunlardan feragat etmek zorunda değilsin. Gitmeye kalkışırsa da bırak gitsin, derdi belli olmuş olır zaten
Bu gece bunun konusunu açıcam yorumun ve fikrin için teşekk
Şuan asla ayrılmayız diye düşünüyor olabilirsin.
Ama dünyanın bri sürü hali var belki kimse kimseyi terk etmeyecek ama bi şekilde ayrılmak zorunda kalacaksınız.
Belli olmaz bu işler
Yaşama bence çünkü senin için önemliymiş
Doğru diyosun kendisi bana aşırı bağlandı test etmek istedim 7 saat boyunca yazmadım telefona bile bakmadım çok endileşelenmiş wp tan sms ten heryerden yazdı defalarca aradı sonrada arkadaşıma sormuş ve anneme mesaj atmış bazen test ediyorum gerçekten benimle çok ciddimi değilmi diye ama dediklerin olucak büyük ihtimal vazgeçicem

ben bakireyim ve bakireliğe çok önem veren biriyim
O zaman birlikte olmayın. Yarın ayrılmayacağınızın hiçbir garantisi yok.

Erkek arkadaşınızın cinsellik konusunda baskı yapması da hiç hoş değil. Her ne kadar istemezsen yapmayız dese de bariz bir şekilde baskı yapıyor. Beklentiler uyuşmuyorsa ayrılmak iki taraf için de en iyisi.

Burada çok gördük, sizin gibi bekaretine önem verdiği halde erkek arkadaşının baskılarına dayanamayan kadınlar, terkedilince soluğu kızlık zarı dikimi topiklerinde alıyor. Dediğim gibi yarın ayrılmayacağınızın hiçbir garantisi yok, ona göre hareket edin.

Sadece Sevgiliniz mutlu olsun diye ... Sizin icin onemli olan bekaretinizden vazgecmeyin...
Hayat bu bizi neler bekliyor bilemeyiz ...
Haklısınız normalde sevgilim diye asle birlikte olmam öyle birisi değilim ama evlilik yolundayız oyüzdende kafam çok karışık ve buraya sorup sizlerin düşünceleri neler merak ettim yorumun ve fikrin içinde ayrıca teşekkürler

Erkeklerin sözlerine hele.de cinsellik vaadiyle söylediklerine bu kadar kanmasak diyorum.tum genckizlar kadınlar olarak.onlar için tutku olan birşey için çok kolay söz verip yalanlar söylüyorlar.inanma.sen kendin icin doğru bulduğun şeyi yap,onunla evlenmeden Birlikte olmak içine sinmiyorsa kesinlikle yapma.birak sen böyle yaptığında ne yapıyorsa yapsın.baki olan sana sevgisi mi ilgisi mi ortaya cikar

Ayrılanların hepsi asla bırakmam demiştir en az 1 kere emin olun. Sözle beyanın bir önemi yok, hatta ailelerle tanışmış olmanızın da bir önemi yok. Çünkü hayatın bırakın 3-4 sene sonrasını yarın size ne getireceği belli olmaz. Madem sizin için önemli, bunu evlendiğinizde yaşamak istediğinizi belirtin, askerlikten kaynaklı da bu kadar takmış olabilir kafayı yani, anlık libido kurbanı olmayın 😊

Haklısınız normalde sevgilim diye asle birlikte olmam öyle birisi değilim ama evlilik yolundayız oyüzdende kafam çok karışık ve buraya sorup sizlerin düşünceleri neler merak ettim yorumun ve fikrin içinde ayrıca teşekkürler
Canom benim... tabiki evlilik yolunda oldugun birine guveniyorsun...ama konu sadece seni birakmasi ayrilmaniz filan degilki...
Ölum var... Allah korusun.... Sonrasinda seni zora sokacak bir davranisi yapmamalisin...

X