Sevgilim kredi kartı bilgilerini çalacağımı mı düşündü?

Ne yazmışım oraya evet safari ya da chrome bir uygulamadır???? Anlayabiliyor musunuz acaba. Okudunuz mu siz bunu yazarken. Eğer okuyup da yazdıysanız vay halinize.
Uygulamalar üzerinden internete giriyorsunuz telefonda. Uygulamaların, şifrelerin saklanmasının, cookielerin nasıl çalıştığını bilmiyorsanız boşuna yorum yapmayın. Ben şurada akşamdan kalma halimle sizden daha iyi anlıyorum merak etmeyin.

Ben trendyol kullanıyorum bu kere esiminkini kullandım baktim hemen kaydetmiş ben onaylamadigim halde.

Senin kendi kartını neden vermek istemediğini anlamamıstır
Kendi kartım yok ki babamın kartı var, internet alışverişlerinde ona şifre gidiyor. Arayıp şifreyi sorduğumda sorgulayacak ister istemez. Erkek arkadaşıma da açıkladım bunu o yüzden merak etmiyordur sanırım

Ben vereceği cevabı çok merak ettim bize de yazın. Ben o günkü davranışından böyle hissettim, acaba yanlış mı anladım geçerlibi nedenin var mı diye sakince sorup niyetini anlayın.

Trendyolda normal bir üyeyim. Geçen kızkardeşimin kartından bir alışveriş yaptım. Bir sonraki alışverişte direkt ödeme yapıldı, baktım kart kayıtlı. Ama trendyolun uygulamasıydı.

Birkaç hafta önce lcwnın kendi sitesinden birkaç parça eşya aldım. Ödemeyi yaptım kredi kartı ile. Üye bilgilerine girdiğimde kartın kayıt edildiğini farkettim. Ki o sırada bana bir soru sorulmamıştı.

Hayır öyle yapacağınızı tabii ki düşünmüyordur öyle düşünse ayrılır biter onu demek istemedim şunu demek istedim bu gün her şey iyi tamam ama ya yarın ? Hangi ilişkinin garantisi var insanlara güven olmaz ileride bir şey yapıp yapamayacağınızı bilmez kırk yıllık karı kocalar boşanırken kanlı bıçaklı düşman oluyor yani her şeyi geçin siz hepsinden önce böyle bir şeyi kim derse desin atlamayın teklif etmeyin misal yardım ettiniz iki gün sonra oldu ya bir aksilik kartla ilgili başınıza kalır böyle gereksiz risklere girmeye gerek yok yani

kartı size sormadan kaydediyorlar dikkat edin. bu bana da oluyor. trendyolda özellikle. bu yüzden ben ödemeyi yaptıktan sonra menüleri kurcalayıp eğer kart kaydettiyse siliyorum. zira trendyol direkt çekiveriyorlar parayı, hesabınızı ele geçiren birisi olsa rahatlıkla alışveriş yapabilir yani kartınızdan.

Evet ben de farkettim bunu(gerçi artık kullanmıyorum) kullandığımda hemen bakıyorum detaylara. Bir üye konu sahibinin sevgilisi için kartın kaydedileceğini düşünecek kadar cahil biri diye söyleyince ona örnek vermek için yazmıştım.

kart şifresini sizden sakınmasını normal buluyorum. yani sonuça o güveni sağlıycak bir ilişkiniz yok karıkoca değilsiniz. ama teknik olarak şifresine ulaşmanız o kadar kolay değildi aşırı pimpiriklenmiş. sorun bence açık açık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…