Sevgilim Kredi Kartımı İstedi

Daha önce yasamissiniz aynı olayı tekrar mı yaşamak istiyorsunuz? Hayır cok gerekliyse gitsin kendi adina cikartsin bir kredi karti zor bir iş değil. Bence resmen sizi kullaniyor. Kabul etmemekle en doğru karari vermissiniz.

Sakinnnn sakinnn verme, bes kurus dahi olsa verme. Bak basin yanmis daha once, bir daha yanar amman diyim! eger kartla odemek bu kadar avantajli ise, gitsin kendine kart cikartsin. Ne yuzsuzmus ya.

Çok sağolun valla yorumlar için. Beni kendime getirdiniz. Face konusunu hallettim kuzenin bir suçu yokmuş. Kızcağız benle konuşup izah etti. Sevgilimin bu kredi kartı olayını affedemicem ama... Çünkü ne kadar sevsem de haklısınız mantıklı olmam lazım artık

Bir kere yedi ikinci seferde de yedirebilir miyim diye deniyor seni.
Bakalım bu sefer verirsen nasıl ayrılacak?

İnanmayın böyle adamlara.Çok itici geldi bi an bana.Önceki borcunu ödemiş gibi bi de tekrar istiyor yüzsüzmü ne
Ödedi ama fayda etmedi doğru düzgün. Kısım kısım ödedi. Zamanında ödemedi. Bir de muhasebe defteri tutmadığım için tam ne kadar verdi bilmiyorum aslında çok da mühim değil artık. Kredi borcu da bonus oldu bana.

Bir kere yedi ikinci seferde de yedirebilir miyim diye deniyor seni.
Bakalım bu sefer verirsen nasıl ayrılacak?
Vermedim vermedigim gibi üstüne de kavga ettim. O yüzden vicdan yapıp özür diledim. Ama bir yandan da tuhaf bir his oldu içimde. O yüzden buraya koştum yardım için. Belki dediğiniz gibi yine ayrılırdik kart versem

Ödedi ama fayda etmedi doğru düzgün. Kısım kısım ödedi. Zamanında ödemedi. Bir de muhasebe defteri tutmadığım için tam ne kadar verdi bilmiyorum aslında çok da mühim değil artık. Kredi borcu da bonus oldu bana.

Yine ucuz atlattığın için şanslısın.Bu yaşadıkların tecrübe olsun.Sevmeye sevilmeye ihtiyacım var deyipte kendini kullandırtma bir daha.

Vermedim vermedigim gibi üstüne de kavga ettim. O yüzden vicdan yapıp özür diledim. Ama bir yandan da tuhaf bir his oldu içimde. O yüzden buraya koştum yardım için. Belki dediğiniz gibi yine ayrılırdik kart versem

Versen harcadıktan sonra ayrılacaktı.
Şimdi vermemeni bahane edip ayrılacak
Ucuz kurtulmuşsun geçmiş olsun.

Sakın elin adamına güvenme !!! kocan olsa neyse bundan koca da olmaz! Ben ettim sen etme benim eşim benden para alınca unutmuş numarası yapar kendi gereksiz ihtiyaçlarına kullanır bi daha da geri vermez en sevmediğim huyu ben kıyıp harcayamam o çatır çatır yer . benim paramı başkalarına borç bile vermişliği var

X