Sevgilim nude atmayınca tribe girdi?

Yani ben tam emin olamadim…. Eger iliskiniz cok saglamdiysa, ciddiydise, aranizdaki iletisim ask köklüydüse olabilirdi 10 saniyelik 1 bakimlik foto ben gönderirdim… ben de evlenecegim adami ciplak görmek isterim önce 🤣 görmeden hayatta evlenmem killi milli adamla hahahhqhhahahhaaha. Bilemedim simdi 🤷‍♀️

Evlenmeden once kusuru var mi diye foto gormek cok mantikli degil ozellikle Kadinlar kotu gorundugu bir fotoyu atmaz en iyi açıdan, en iyi gorunen pozunu halini atar. Açı ve verilen poz ne degistirir dersen cook sey degistirir.

Illa evlilik öncesi vucut kontrolu yapmak isteyen varsa fotografla olmak zorunda degil. Eşimle birbirimizi gördük cunku birlikte oluyorduk ama fotograf atmadik hiç. 😀
Evlenmeden birlikte olamam kafasinda biri ciplak halini de atmamali bana kalirsa.

Sizi tebrik ediyorum. Burda ne konular okuyoruz . Nude atmak karşı tarafın eline malesef koz vermek demek ve bu kozu kullanıp kullanmamak tamamen karşı tarafın insiyatifine kalıyor çok korkutucu. Muhtemelen tekrar yanasacak size lütfen böyle adamlara tırnağınizin vaktini dahi harcamayın . Resim video görsel isteyen erkekler çok tehlikeli bana göre. Tavriniz ve cizginizi mukemmel koymuşsunuz 👊🏼🌺

Yani artık yazmaya utanıyorum, burası dışında kimseye de anlatamıyorum.
1 yıl civarı süren ilişkim var, kendisiyle birbirimizi sevdiğimize ben çok ikna olmuştum ufak tefek sorunlar olsa da.
En son olan olaydan bahsetmek istiyorum,fikirlerinize ihtiyacım var.
Yaşımız da öyle ufak değil aslında ama neden böyle oldu bilmiyorum
Erkek arkadaşım durup dururken nude istedi ben de atmayacağımı söyledim (hiç atmadım ve atmam)
sonrasında tavır aldı aşırı derecede soğuk konuşmaya başladı. Haliyle ben de sıcak davranamadım.
Sonra ona böyle davranırsam bir daha konuşmayacağını söyledi, ben de uzuuunca bir mesaj yazdım engelledim.
Kısacası ilişkimizi bitirdim. Siz olsaydınız ne yapardınız ?
Kendimi kötü hissediyorum zamanım boşa gitmiş gibi.
Çok çok iyi yapmışsınız kesinlikle engellemekle. Ama bir yıl sonra böyle bir şey istemesi bana çok saçma geldi. Niyeti bozuk olan hemen belli eder kendini çünkü. Hayırlısı olsun sizin için.

Nude foto isteyen yada cinsellik ile ilgili muhabbet yapan adamlar beş para etmez seven değer veren adam bunların konusunu bile açmaz
Cinsellik tabiki yaşanabilir çifler birbirini arzular yakınlaşır ama bunun önden pazarlığını yapıyorsa bi adam koşarak uzaklaşın derim

başlığı okuyunca ayrıl demeye gelmiştim ayrılmışsın zaten. hemcinslerimize örnek olsun, bravoo valla. böyle böyle erkeklere prim vermeyeceğiz.

EVETTT kesinlikle çok haklısın okurken bile kan beynime sıçradı. Yok mu böyle olaylar hep yaşanıyor.
Bazı insanlar sevgiyi iki bacak arasında zannediyor, dokunmadan da sevebilir insan uzaktan da sevebilir. Nedir bu görme merakı anlamıyorum. Yani bana aşırı derecede ters bu. Kendimi kötü hissettiriyor :KK43:
sana aşırı derece ters olduğunu onun da biliyo rolması gerkiyordu...

X