sevgilim son zamanlarda ilgisizleşti :(((

hala haber yok dayanamıyorum ne yapsam ki..:uhm:

aynı seyleri neredeyse bende yasamıstım arada bi dengesizlesiyorlar benneyaptımki
ararsın cok uzerime geliyosun biraz rahat bırak falan derler....
uzerine gittikce o kendini dahada uzaklastırıcak emin ol bugun senin dogum gunun
o seni aramıyorsa sende arama dayan biraz insanın aklı kalıyor biliyorum ama
o gelsin ozur dilesin senden hatalı olan o cunku

ÇOK KÖTÜYÜM KIZLAR ÇOK İSTESEYDİN YANIMDA OLURDUN YAZMIŞTIM. EWT HAKLISIN ÇOK İSTESEYDİM NE YAPAR EDER YANINDA OLURDUM BİRŞEYLER BİTİYOR BİZDE YAZMIŞ senağlama OFF BEN NE YAPTIM DA BÖYLE OLDUK ÇOK KÖTÜYÜM ŞU ANDA :sinifsinif:

ÇOK KÖTÜYÜM KIZLAR ÇOK İSTESEYDİN YANIMDA OLURDUN YAZMIŞTIM. EWT HAKLISIN ÇOK İSTESEYDİM NE YAPAR EDER YANINDA OLURDUM BİRŞEYLER BİTİYOR BİZDE YAZMIŞ senağlama OFF BEN NE YAPTIM DA BÖYLE OLDUK ÇOK KÖTÜYÜM ŞU ANDA :sinifsinif:

oo çocuk altyapıyı hazırlıyor..bırak arkadaşım mesaj felan çekme....çok isteseymişmiş, istemiyorum demeye getirmiş..

kendini uzmemeye calıs mafoldumben
senin hicbir sucun yok senin istedigin ilgi sevgi bunları istiyorsun diye senden uzaklasması bir bahane olamaz... takma fazla kafanı kendini uzmekten baska birseye yaramaz

doğum günün kutlu olsun cnm ama sevgilin biraz benimkide zaman zaman böle oluyo sanırım bu aralar şımarıklığı üstünde boşver üsteleme sen cnm. zamana bırak bakalım nolucak

iyide ne diye adamı havaya sokup duruyorsun, iyice poposunu kaldırmışsın adamın, bırak arama , umursama
ayrıca sana karşı uslubuda çok çirkin
dünyadaki tek erkek oymuş gibi davranıyor sana bence
ona mecbur olmadığını göster

Bence endişelenecek birşey yok, evlilik rayına oturuyor.

Benimki yıllardır öyle. Artık takmıyorum, adamın doğal hali öyle, yapmacık değil.

Babamım aynısı. o yüzden garipsemiyorum.

Benimki yıllardır öyle. Artık takmıyorum, adamın doğal hali öyle, yapmacık değil.

konu açılalı 2 yıl olmuş...çoktan ya halletmişlerdir yada ayrılmışlardır... bence ayrıldılar ama neyse.

X