sevgilimden şüpheleniyorum

evet ama keşke ozaman bitirseydim diye düşünüyorum bi yandan da o olmazsa ne yaparım havalarına gidiyorum
Dünyanın geri kalanındaki yakışıklı, kibar,seni sevecek bir süre erkeği düşün.erkek mi yok

Ulaşamadığına askı buyur gun gun. Sizi sevmiyorum ama tutuyorum kenarda yapmasi muhtemel. En temizi ayrilin zamana birakin boslen yine o kiza giderse gururlu bi sekilde terk etmis olursunuz. Yok sizinle barismaya calisirsa zor olan siz ildugunuz icin ilkini unutur

Gercekten mukemmel bir sevgi var aranizda yakinlasma olmus affetmissiniz sonra hatalar hatalar onu unutsaydi bunlarin hicbiri olmazdi sizede sadik degil bosuna gelecek plani yapmayin gozunuzu acin biraz gercekleri gorun

Flört için ağlamış 50 tane mesaj mı atmış ?
O zaman bu adam ya takıntılı ya da çok toy

Bilemiyorum şüphe varsa ayrıl

Öğrendiğiniz yerde ayrılmanız lazımdı şimdi sürekli şüphe olacak içinizde devam edecekseniz herşeyi kafanızdan sileceksiniz eski konuşmaları falan didiklemenin anlamı yok.birde onun için uğraştı benim için uğraşmaz falan diye kendinize değer biçmeyin ben eski sevgilim için yaptıklarımı kimseye artık yapmam sebebide şu ben o zaman çok ödün verdim sonra çok pişman oldum halada pişmanım bu sebeple ondan sonraki ilişkimde aynı şekilde kendimden ödün vermem çünkü bir hata bir kere yapılırsa makuldur.bu şuanki sevgilimi daha az sevdiğim anlamına gelmiyor şuan birlikte olduğum kişiyle çok mutluyum mesela eski sevgilim kapımda köpek olsa dönmem😂

merhaba arkadaşlar 9 aydir bi ilişki içerisindeyim size anlatacağım lütfen yardımcı olun başlarda çok iyi ilerliyorduk uğraşıyordu benim için bir gün arkadaşıyla eve gitti evde eski flörtü vardı (eski flörtü için baya uğramıştı fakat kız onu hep terslemis benimle tanışınca kız onu kendine çekmeye çalıştı) o da sonradan öğrenmişti onun orada olduğunu fakat orada ikisi arasında ufak bir yakınlaşma oluyor ertesi gün ben sans eseri telefonunda arkadaşıyla olan mesajından öğreniyorum bunu neyse bu konu ve kiz aklınızda bulunsun (ben tabi baya peşimde kosturdum affetmedim) neyse baya devam ettik benim birsuru hatam oldu onun oldu o beni affetti ben onu affettim aramızda kopmayan bir bağ ve sevgi var en son kavga ettik ve konuştuk 0 dan sıkıntısız başlama kararı aldık çok iyi ilerliyorduk fakat dün evlerindeydik mutfaga kadar gidip geldim bilgisayarında bi sohbet acıktı arkadaşıyla konuşuyordu Bende eski mesajları açmasını istedim 2021ocak ayına ait mesajlar bu eski flörtü için ağladığı mesajlara denk geldim kendi kapatmak istedi ben okumak istedim okudum kız icin baya baya ağlamış kızla tartışmis kız bunu ful terslemis bu 50 tane mesaj atmış kıza gönlünü almak için ama bana asla bunları yapmadı biliyorum sevgisinden eminim ayrılma söz konusu olmuyor beraber gelecek düşünüyoruz ama gerçekten kızin gönlünü almak için o kadar cabalasmasi zoruma gitti benimde gözlerim doldu o an açıklama yaptı sarıldı gönlümü almaya çalıştı onu istesem ona giderdim falan lafları döndü sonra birden telefonunu istedim bu kiz onun WhatsAppinda engelliydi engel 3 gün önce açılmış "aşkım wp de bütun engeller açılmış haberin olsun" gibisinden bir şey söyledi bende girdim baktım ama inanmadım wp kendi kendine engel açabilir mi? şuan içimde o kadar çok şüphe var ki acaba kendi mi açtı bide onun için uğraştığını görünce kırıldım samimi davranamıyorum ona o da biraz önce ne istiyorsan onu yap dedi ne yapmalıyım yardımcı olun
Siz sevgiyi çok yanlış anlamışsınız. Sevgide şüpheye yer yoktur. Hayatta basarilar

ben burada 1 adet Sadakatsiz-Volkan gördüm. ikisinide seviyorum ühühüü. yahu bacım adam resmen nedenini bilmedigim bi şekilde seni yanında tutuyo ama o kızı istiyo. belliki diğer kız tamam dese ikinizide bi güzel yürütür bir tercih yapması gerekirsede o kızı seçer. erkekler uğruna ağladıgı kızı asla unutmaz travmatik bi durum onlar için. aklında o yanında sen. istiyorsan beni seviyor diye kendini kandirmaya devam edip herşeye göz yummaya devam et :)

Eski flörtü ile yakınlaşmış işte daha ne şüphesi arıyorsunuz ki taşlar yerinde zaten . Wp mesajları kendi kendine açılmaz bu arada. Aklına kız düşmüş . Bir fırsatını bulup yine ona gidecek

son görülmeni dondurabiliyorsun silinen mesaj ve durumlar sende silinmiyor sohbetleri kitleyebiliyorsun sohbet ettiğin kişinin adını görünmez yapabiliyorsun birsuru şey daha
Çok teşekkür ederim açıkladığınız için güzelmiş özellikler profilinize kimin baktığını görebiliyor musunuz peki stalk yapanları merak ediyor insan😂😂

"o kız benim için takintiydi şuan benim peşimde koşuyor bizi ayırmak için çabalıyor sence onu sevsem onun için o kadar ugrasmisken gitmez miydim? ben seni seviyorum seninle gelecek düşünüyorum" şuan bunu dedi ne yapmalıyım sizce
O gelecekten hayır gelmez.
Ne triplere girersin okuduklarını unutamazsın, olumasaydın keşke.
Gelecek yani evlilik monotonlaşan bişey temelinizde bu sorun varken evliliği kaldıramazsınız.
Sizden olmaz net.
Arkanı dön ve çık derim

O gelecekten hayır gelmez.
Ne triplere girersin okuduklarını unutamazsın, olumasaydın keşke.
Gelecek yani evlilik monotonlaşan bişey temelinizde bu sorun varken evliliği kaldıramazsınız.
Sizden olmaz net.
Arkanı dön ve çık derim
ne güzel açıklama yapmışsınız çoğu yorum yazanlar azarlayarak söylüyordu teşekkür ederim

Ay sen gerçekten seni sevdiğine inanıyor musun? Bir kere o kızı hala unutamamış sen aynı şeyi yapsaydın emin ol seni saniyede bırakırdı ayrıca 9 ay çok uzun bir zaman değil. Sen yat kalk görmüşsün bunları. Ya evlenip görseydin veya daha ilerisi olsaydı ne olacak? Sen git kurban mı kesiyorsun çocuk mu sevindiriyorsun napıyorsan yap bence. Arkana bakma bile var buna benzer insanlar onlar gibi olma sen. Bu böyle başlar aldatmaya kadar gider sonra 'ben seviyorum aşığım' der evlenirsin aslında o bir takıntı oluyor bence. Sonra ne olacak eziyet üzüntü yazık kendine anne babana acı kendin değerlisin o kim ya. Ne yazarsa yazsın cevap verme engeli dahi açma sakın 🙃

He birde o diğer kız bırakmaz adamın peşini bak birşeyler görmüşüm ki söylüyorum sana kendi gururunu onurunu hiçe saydırma sen. Sen gurursuz onursuz olanlardan değilsin. O kıza deki al tepe tepe kullan :)

X