Sevgilime 2 gündür ulaşamıyorum, çok korkuyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu sahibinin sevgilisi ile arasındaki durum açıklık kazanmış ikna edici açıklamayı almış halletmişler kötü bir durum da yokmuş
Nasıl bir doyum alıyorsunuz anlayamıyorum onu kaşıdıkça kendini kötü hissettirdikçe neden keyiflendiginizi hala bu msj lar neden atılıyor anlamıyorum sanki sadece inanmak istediği için inanmış aklındaki soru işaretlerini kendi kendine pozitif tamamlamış da kendini kandırıyormuş havasi vermeye neden çalışıyorsunuz hem de msjlarca sayfalarca bunu sürdürüp neden üzüyorsunuz
Ilk msji ve son sayfayı okudum giderken ben gidiyorum merak etme diye yazmış mi yazmamış mi neden yazmamış bende anlamadım ama belli ki izahı yapılmış hallettim hallettik diyor durum her ne olursa olsun bu rahatsız olduğunu hissetdikçe zevkten dört köşe ola ola huzursuz etme taciz etme durumunu anlamıyorum

Parlak siyah damatlığını da giymiştir yüksek ihtimalle… hani şu naylon gibi olanlardan …
Bu mu ?

images

Hımm o daha büyük sıkıntı. En azından çetten olsa kimsesini tanımamasını anlardım.
Tinderdan tanıştığım adamın ablasını, arkadaşlarını biliyordum ben. O da bahane.
Konu sahibi ve sevgilisi birbirini aynı ilişkide görmüyorlar bence. Çok farklı yerlerdeler

İrtibatı kesmek istediğinde söyleyemeyecek kadar korkak ya da bu yolu seçecek kadar empati yoksunu bir insan değil merak etmeyin.
Ciddi ilişkin varsa kuzen, arkadaş, dost, kanka vs aile büyükleri eminin bir kaç kişi de olsa tanımanız telefon numaranız olması gerek. Onları arayın

Üstüne de yeşil, pul işlemeli tül de atmışlardır belki. :KK53: Galiba o düğünde oluyordu, bilemedim. Orta Anadolu adetidir, bilenler bilir. :KK76:
Birazdan şey duyarı yiycez aşağılıyorsunuz. Köylü şehirli efendi olayı filan 😂 ama napayım bu damatlığı istisnasız her köy düğününde gördümm!

Birazdan şey duyarı yiycez aşağılıyorsunuz. Köylü şehirli efendi olayı filan 😂 ama napayım bu damatlığı istisnasız her köy düğününde gördümm!
Ben pek köy düğününe gitmedim ama, bizim buralarda mahalle düğünlerinde gördüm yani. :KK53: Smokin giyecek halleri yok ya sokak düğününe.

21 yaşındayım. Birbirimizin sülalesini tanımak zorunda değiliz. Ciddi ilişki = sülale tanımak anlamına gelmiyor. İkimiz de anlayışlı ailelere sahip değiliz. O yüzden aile aracılığıyla ulaşmam mümkün değil.
Sizin ki ilişki değil flört ve evet ciddi değil net

Ben pek köy düğününe gitmedim ama, bizim buralarda mahalle düğünlerinde gördüm yani. :KK53: Smokin giyecek halleri yok ya sokak düğününe.
Çok şey kaçırmışsınız. O eteklerde dağıtılan ve ne olduğu belli olmayan kuruyemişlerden yememişsiniz. İnanılması güç ama tadı harikaydı.😂

Lyanna köylerde telefon çekiyor hatta yaylalarda bile çekiyor, çekmeyen yerde internet çekiyor. Daha bir ay önce köy köy gezdim test ettim onayladım 🤷
Adam bariz yapan konuşuyor
Burada ustelik kismen turistik bir koyun tepedeki köy kisminda sebeke gidip geliyor. Olabilir yani telefon cekmeyebilir. Buna sasirmam.

Ama yani gercekten akil var mantık var. Bes saniyelik bir mesaj bile atilamayacak kadar acil durum olamaz. Insan evden çıkarken yazar yani madem ulasilmayacak durumda.

Çok şey kaçırmışsınız. O eteklerde dağıtılan ve ne olduğu belli olmayan kuruyemişlerden yememişsiniz. İnanılması güç ama tadı harikaydı.😂
Etekte dağıtılıyorsa yemezdim sanırım. :KK53: Yani etek bu, etek yani etek işte. :KK53:
Konu sahibi, şaka bir yana hala okuyorsan burayı, gözünü dört aç, son tavsiyemiz bu olsun. Ben pak sağlam pabuç bulmadım bu adamı.

İnterneti açıktı, whatsapptan mesajlarım iletiliyordu ama bu sabah telefonu tamamen kapanmıș olacak ki mesajlar da iletilmiyor.
Bak üşenmedim gittim buldum. Bu sabaha kadar yani cuma gecesinden itibaren yaklaşık 40 saat mesajlar iletilmiş. Öyle sonradan tek tik oldu falan hikaye. Balık ye az, fosforun eksik kalmış.?

Belki sıkıntıları var birden gitti ama sizin iki gününüzü mahvetti. Tamam burdakilere kızmışsınız ben ilk defa yazıyorum aklınızın bir köşesinde bu kişi beni yeterince umursamıyor düşüncesi geçmedi mi ? Bence bugün olmasa bile bir kaç gün sonra uzaktan ilişkinize bir bakin .. Umarım kötü tecrübeler yasamazsınız..
Aynen ya oturup durumu dusunecegine burdakilerle ugrasiyor şaka gibi kapatacam bildirimleride acayip fena yorumlar var gülmemek elde degil😅herif kafasi esince toz oluyor bahanesi de hazir ee gidicen haber veremiyormu 2 gün konu sahibi senaryolarla ay öldümu kacirilip türlü iskencelerdenmi gecti baskasimi var ki benim oyum bundan yana 2 günü zehir olmuş taam inanadim aaaa şaka gibi yada biz sherlock holmes kafasindayiz bilemedim 😆

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X