Sevgilime 2 gündür ulaşamıyorum, çok korkuyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Etekte dağıtılıyorsa yemezdim sanırım. :KK53: Yani etek bu, etek yani etek işte. :KK53:
Konu sahibi, şaka bir yana hala okuyorsan burayı, gözünü dört aç, son tavsiyemiz bu olsun. Ben pak sağlam pabuç bulmadım bu adamı.
Öyle bi yediriyordu ki namussuz yemiş 😂 Hani bi çocuk vardı ya anlayamazsınız diye ağlıyordu, heh işte o ben şu an🥲

Merhaba. Sevgilimle en son cuma gecesi gayet güzel sohbet ederken benim 1 dakikalığına çıkmam gerekti. Sonra hemen dönüş yaptım. Ben çıkınca o da çıkmıștı Whatsapp'tan. Çıkış o çıkıș. Hiçbir şekilde iki gündür kendisinden cevap alamıyorum. Çok aradım her seferinde aradığınız kişiye ulaşılamıyor dedi. İnterneti açıktı, whatsapptan mesajlarım iletiliyordu ama bu sabah telefonu tamamen kapanmıș olacak ki mesajlar da iletilmiyor. Hem whatsapp üzerinden hem de numarası üzerinden defalarca aradım. İlişkimiz yeni değil, ilerlemiş ve ciddi bir ilișki. Hiç durmadan olmasa da günün her saati konuşuyoruz. Șu an farklı şehirlerdeyiz ve sosyal medya kullanmıyoruz. Bu yüzden kendisine başka türlü nasıl ulaşacağımı bilmiyorum ve çok korkuyorum. Elinde olan bir şey olsaydı yazacağına eminim. Bu da beni daha fazla endişelendiriyor. Annesi de köyde, evde yalnız başına. Annesi döndüğünde o da köye, babasının yanına gidecekti. Acaba köye gitti de hat ve internet mi çekmiyor diye düşünüyorum ama gidecek olsa neden bana söylemesin. Köyden dönüște de benim yanıma uğrayacaktı. Gerçekten ne düşüneceğimi șaşırdım. Elim kolum bağlı ve hiçbir şey yapamıyorum.
İcinize kurt düşürmek istemem. Aranızda hiç problem var mı bilemem ama benim eskisi de böyle oyunlar oynarddı. 2 gün ulaşamadığım olurdu. Tabi deliye dönerdim. Sonra çıkıp hastaydım, ölüyordum, hastanedeydim bilmem ne derdi. Yersen. Bir ara yine hastayım demişti. Ben de ulaşamadım. Erkek kardeşine yazdım bana kücük kardeşiyle spor yapıyor demişti 😂😂 ay öyle iste

Lyanna köylerde telefon çekiyor hatta yaylalarda bile çekiyor, çekmeyen yerde internet çekiyor. Daha bir ay önce köy köy gezdim test ettim onayladım 🤷
Adam bariz yapan konuşuyor
Bizim bakıcı kız köyde, Kastamonu 'nun dağı ormanın içi bir köy. İnanır mısın, İnternet var 😬

Dayanamiyciğim ben de bir dolandırılma hikayemi anlatıciğim.
17 yaşında falandım, bir flörtüm beni tamı tamına 6 ay kanserim diye yemişti.
Bir şey olunca hemen hastalığını öne sürerdi. Ulaşamazsam hastanedeydim derdi falan. Beni altı ay kandırdı. :KK53:
Kardeşi uyarmıştı en son, bir haltı yok, turp gibi p.... demişti. Halime üzülmüş çocuk artık söylemek istemiş.
Ben salak da kaç defa bu mal için ağladım bilseniz. Ulaşamayınca falan panik olurdum.
İşte öyle elin oğluna çok güvenmemek lazım. Hadi ben ergen ve salaktım. 20'yi geçtiyseniz bahaneniz yok, kandırılmayı hak etmişsiniz demektir. :KK14:

Bir şey olunca hemen hastalığını öne sürerdi. Ulaşamazsam hastanedeydim derdi falan. Beni altı ay kandırdı. :KK53:
Kardeşi uyarmıştı en son, bir haltı yok, turp gibi p.... demişti. Halime üzülmüş çocuk artık söylemek istemiş.
Ben salak da kaç defa bu mal için ağladım bilseniz. Ulaşamayınca falan panik olurdum.
İşte öyle elin oğluna çok güvenmemek lazım. Hadi ben ergen ve salaktım. 20'yi geçtiyseniz bahaneniz yok, kandırılmayı hak etmişsiniz demektir. :KK14:
Şşşş tamam kanser değildir o köye gitmiştir

Ben de anlatayım.

Adamla uzun sure konustuk ettik, ilk gorusmemizden sonra hakkinda cikan bir haberi okuyup halen evli oldugunu ama karisini aldattigi kadinin evine taşınıp orada yasadigini ogrendim ahshsh benimle de o kadinin evinde yasarken konusuyormus.

Bu da boyle bir anımdır.

Ben de anlatayım.

Adamla uzun sure konustuk ettik, ilk gorusmemizden sonra hakkinda cikan bir haberi okuyup halen evli oldugunu ama karisini aldattigi kadinin evine taşınıp orada yasadigini ogrendim ahshsh benimle de o kadinin evinde yasarken konusuyormus.

Bu da boyle bir anımdır.
Zincirleme ihanet resmen. :KK57: Adam çok mu yakışıklıydı Lyanna? :KK53:
Bi yaştan sonra yaş tahtaya basmamayı öğreniyoruz düşe kalka
Aynen öyle, yediğim kazıklar sayesinde büyüdüm işte.

Ay rosa dan inciler. Eğer o yemişi yiyeydin olmazdı bunlar. Sosyete hanımı rosa hdbdjd

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X