Sevgilimin ailesi ile tanacam, ok heyecanlym:(

arhes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
34
0
slm arkadaşlar sevgilim uzun zamandır beni ailesiyle tanıştırmak istiyor.bn reddediyordum.ciddi de düşünüyoruz.bunu onlarda biliyor.bu ara cok ısrar etti.geçerli bir sebep sunamadım ve kabul ettim..bayramda tanıştırıcak.iyimi yaptım kötümü bilmiyorum.kafamçokkarıştı...sizce yanlişmı yapıyorum.düşündükçe çok heyecanlanıyorum.:eek:napmam gerektğini nasıl davranacağımı bilmiyorumCADIARZU

Nasıl davranıcam diye düşünme kendin ol yeter. . . :hulya:
Sakin davranmaya çalış heyecanlanacak bişey yok.onlarda senin benimgibi insan nihayetinde
Doğrumu yanlışmı yaptım konusuna gelince , belliki ciddi bir ilşikiniz var bi kere tanışmktan birşey çıkmaz :nazar:

nasıl davranıcam diye bişey yok

normalde nasıl bir insansan onlara karşıda aynı olacaksın

onların karşısında farklı bir insan olmana gerek yok

sevgilinde böyle bişey yapmakla ciddiyetini gösteriyor

ne güzel işte :) güleryüzlü içten ama biraz mesafeli olmalısın bence...

Yani normal bi arkadaşının ailesiyle tanıştığında nasıl davranırsan, şimdi de öyle davran bence.
Nihayetinde sadece bi tanışma, ortada başka bir şey yok.
Güleryüzlü, saygılı ol yeter, ki eminim normalde de böylesindir.
Kısacası başkası olma kendin ol :)

Heyecanlanma deseler de, ben heyecanlanmam o da benim gibi bir insan desen de heyecanlanıyorsun :) resmi ol ama burnu havada olma, gerektiği kadar konuş kibar ve saygılı zaten ilk görüşmede ne konuşulur ne kadar oturulur ki. erkek arkadaşını da tembihle arada konuşsun ki diyalog hep anne ve senin aranda kalmasın. ama tabii annesi nasıl biri bilmediğimiz için fazla bir şey de denmez. biz sana az konuş deriz kadın konuşkan insanları seviyordur :d sen en iyisi genel kurallara uy gerisini boşver

bende sevgilimin ailesinle bi ramazan bayramı tanışmıştım heycan yapma yapsanda fazla belli etmemeye çalış bence konuş sus bus kalma gerektiği yerde hadi kolay gelsinnn sana

ayy tatlı heyecanlar minik adımlarla başlıyorsun işte cnm :))

beni istemeye gelceklerdi gün verilmişti bende dedim kadın kimi isticek beni görmediki bir görsün

işte gittim kafamı halıdan kaldırmadım... :):)
hiç bişey olmamış gibi davran ama çokda öle kakara kikiri olma hanım ol ama kasma kendini
a.s.

niye yanlış yapıyor olacaksın? bence olumlu bir adım bu.. Sakin ol telaş yapma konuşman gereken yerde konuş susman gereken yerde sus.. ılişkiniz daha pekişir anlam kazanır:)

Uzun süredir çıkıyorsunuz madem..Arkadaşında ısrar ediyorsa..Tanışmaktan zarar gelmez..
Bayramda güzel bir vesile olur..
Fazla uzun tutmazsan ziyareti iyi olur(10 dk.da değil yani)
Bence enfazla 1 saat iyidir,ilk tanışma için..Güleryüzlü ve mesafeli olursan iyi olur..Fazla da kasma kendini,heyecan yapma..Onlarda en nihayetinde etten kemikten insan..
ıyi geçmesini dilerim..

ne güzel bir adım sizin ve ilişkiniz için.. kim bilir kaç kız sevgilisinin ailesiyle tanışmak için can atıyorda bulamıyor bu zamanda ciddi düşünen, evliliğe sıcak bakan erkek bulmak ne kadar zor
sen şanslılardansın canım kıymetini bil..

heyecan elbette olucaktır ama kendini sakın kasma rahat olmaya çalış..
içten ve samimi ol ama lakayt olma çizgini koru
seni doğru tanısınlarki ileride yanlış anlaşılmalar hayal kırıklıkları olmasın..

hadi gazan mübarek olsun gelişmeleri anlat ama tanıştıktan sonra opuyorumnanaktan

en korkan ben gıttım 4 yıllık ılıskımde ılk defa gordum ablalarını hıc oyle korktugun gıbı olmuyor onemlı olan onların senı gelın mı yoksa ogullarının herhangı bır arkadası olarak mı gormus olmaları

Olabildigince dogal ol, insan o heyecanla nasil oturucagini bile sasirir
ama kesinlikle bunlara odaklanma baska seyler düsünmeye calis..
Cikolatani getirirsin yaninda
Mutfakta bisey oldugu zaman enazindan salataya yardim etmeyi unutma:)
ilk gördügün an cok samimi hava yaratmak icin cok gülme tam dengesinde ol cnm
Bol sans diliyorum :)

heyecan yapma deselerde heycan yapıcaksın cok suskun olma kendın gıbı olmaya calıs umarım pısman olmazsın mutluluklar

ben de yorumumu yazayım;
bence de çok gülme çok somurtma hep nrmal bir ifadede ol
çok konusma cok da susma yardım etmeye kalk yardım et oturma.

ahh ahh bende başta heycanlıydım öle sonuç hüsran çıktı valla kadın bana bi soğuk bi soğuk anlatamam bence heycanlanacak bişey yok sessz olup sürekli gülümseyeceksn sorulara yanıt bide o kadar canım :kedi:

ne çok samimi ol ne de çok uzak ol bence.. gülümse.. somurtmamaya çalış.. yüzün düşmesin kolay kolay.. ciddi ol.. yeterli yani.. ilk tanışma zaten çok bişey bekleme genelde sakin geçer..
gazan mübarek olsun =)))

X