Sevgilimin argo konusma sorunu?

Bu alışkanlık haline gelince çocuk olunca ne olacak. Küfürbaz Haydo gibi dolanır etrafta :KK70:
Hayatımda hiç çocuk yanında küfür etmedim bilmiyorum 😂. Çocuk uyuyunca ya da çocuğu birine bırakınca küfredecek şekilde kendimizi kontrol edebiliriz 😂. Ben okulda İngilizce küfrediyorum, bazı çocuklar çok gerizekalılık yaptığında gerizekalı demiyorum, idiot diyorum 😂.

Sırf bonkör diye küfürleri görmezden gelmeyeceksiniz umarım. Küfür sözlü şiddettir bu adam merhametli değil.

Yakında ;
Bu çocuk sana : "İsmail abi ;okeye donuyorum,taşla" derse şaşırma.
3 gün sonra köy kahvesindeki kankalarina konuşur gibi konusur seninle.
Sarılmak yerine el ense çeker.
Sevişmek yerine guresmeye çalışır. 🤔

benim de ağzım bozuluyor :KK70:

ama eşimle takıştığımda falan değil başkalarına söylenirken

eşime hiç ağız bozmadım inşallah da bozmam

konu sahibi sana demedim le olmuyor o işler
şimdi sana demedim vs yapar evlenince direk sana diyorum sanaaaa ya döner o iş
Ya bilmiyorum ama huyu düzgünse sırf sinirlenince küfür ediyor diye birinden vazgeçilmeli mi? Bilemedim.
İnsan gerçekten bazen böyle deşarj oluyor. Örneğin ben 😂
Konu sahibinede küfür etmiyormuş aslında.
Ama herkes kaldıramaz tabi konu sahibi rahatsızsa bu durumdan işleri zor,ağız alışkanlığı bırakılmıyor çünkü.

Ya bilmiyorum ama huyu düzgünse sırf sinirlenince küfür ediyor diye birinden vazgeçilmeli mi? Bilemedim.
Ama herkes kaldıramaz tabi konu sahibi rahatsızsa bu durumdan işleri zor,ağız alışkanlığı bırakılmıyor çünkü.
Ayril demeyen kac küfürbaziz surda 😐

Ya deme öyle ben de cok sinirlenip fittirdiysam, trafikte falan ecdad sulale, toplu gonderim yapiyorum 😐

çocukların yanında veya birbirine küfür olursa kötü ama sözlü taciz, insanlık dışı olaylarda bende tutamam kendimi, çocukları taciz edenlere, tecavüzcülere, pedofililere veya her gördüğü kadını üstü açılmamış küfürlerle taciz edenlere kibar konuşamam, o ne sayıyorsa aynısını sayarım.

çocukların yanında veya birbirine küfür olursa kötü ama sözlü taciz, insanlık dışı olaylarda bende tutamam kendimi, çocukları taciz edenlere, tecavüzcülere, pedofililere veya her gördüğü kadını üstü açılmamış küfürlerle taciz edenlere kibar konuşamam, o ne sayıyorsa aynısını sayarım.
Evet bi de onlar var, cocuga, hayvana, eziyet tecavüz falan varsa küfür ederken hirliyorum bi yandan👹

Evet bi de onlar var, cocuga, hayvana, eziyet tecavüz falan varsa küfür ederken hirliyorum bi yandan👹
Yani tamam küfür onaylanacak bir şey değil, tasvip etmiyoruz hele de çoluk çocuğuna, eşe, aileye küfür edilmez ama bazen insanı çileden çıkaran öyle olaylar yaşanıyor ki salon kadını olamıyorum.

Yaya olarak yol sizinken araçlara kırmızı ışık da yanarken üstelik, gaza basan şoföre de sallıyorsunuz küfürü ya da bir hayvana öldüresiye vuran olursa.

Onlara zaten her türlü 😂
Çoluğun çocuğun yanında etmemde sinirlenince ediyorum vala tutamıyorum kendimi😂

Yazdığımı bir daha oku.

Küfür sözlü şiddettir.
Şiddet gösteren biri merhametli olabilir mi?
Valla ben de küfür ediyorum ama gerçekten merhametliyimdir. Kusa çiçeğe böceğe, yasayan hic bi canliya kiyamam, elimden geleni de yaparim. Bence sikinti kizin yaninda bu kadar uyarılmasına ragmen devam etmesi.

Onlara zaten her türlü 😂
Çoluğun çocuğun yanında etmemde sinirlenince ediyorum vala tutamıyorum kendimi😂
Ben kız küçükken yanında hiç küfür etmedim ettirmedim de ama bir arkadaşım kızıyla kızım onların evindeyken yanında küfür etmiş, çocuklar da hemen kapar böyle şeyleri, ben küfürü unutturmaya çalışırken bir gün olmadık bir yerde ağzından çıktı çok mahçup olmuştum, o yüzden çoluk çocuk yanında etmem🤐

Ben kız küçükken yanında hiç küfür etmedim ettirmedim de ama bir arkadaşım kızıyla kızım onların evindeyken yanında küfür etmiş, çocuklar da hemen kapar böyle şeyleri, ben küfürü unutturmaya çalışırken bir gün olmadık bir yerde ağzından çıktı çok mahçup olmuştum, o yüzden çoluk çocuk yanında etmem🤐
Yok çoluk çocuk hemen kapıyor zaten. Çocuğum yok küçük bir yiğenim var yanındayken hiç küfür etmem,ağzımdan herhangi kötü bir söz,hakaretvari kelime çıkmamasına özen gösteririm. Tabi yiğenimle geçirdiğim vakit sınırlı neticede umarım aynı iradeyi ilerde kendi çocuğum oluncada gösterebilirim. 😂

Yapmayın ama ya her küfür eden merhametsiz mi?

Valla ben de küfür ediyorum ama gerçekten merhametliyimdir. Kusa çiçeğe böceğe, yasayan hic bi canliya kiyamam, elimden geleni de yaparim. Bence sikinti kizin yaninda bu kadar uyarılmasına ragmen devam etmesi.
Küfür var küfür var. Araba kullanırken lap diye önüme dalan mallara ben de küfür ediyorum. Ama bir erkeğin bir kadına küfür etmesiyle aynı şey mi?

Yok çoluk çocuk hemen kapıyor zaten. Çocuğum yok küçük bir yiğenim var yanındayken hiç küfür etmem,ağzımdan herhangi kötü bir söz,hakaretvari kelime çıkmamasına özen gösteririm. Tabi yiğenimle geçirdiğim vakit sınırlı neticede umarım aynı iradeyi ilerde kendi çocuğum oluncada gösterebilirim. 😂
Gösterirsiniz bence çünkü bazı insanların her ne kadar küçükler diye hoşlarına gitse de çocukların küfür etmesi hoş olmuyor, ben hak edene küfür ederim parke taşıyla odunla bile dalarım ama kızımı küfürden uzak tuttum, mesela sigara gibi kötü bir alışkanlığım da var ama kızımı ondan da uzak tuttum 27 yaşına geldi sigara nedir hiç tecrübe etmedi, ağzında sigaralı bir küfürbaz da olsanız isterseniz iyi bir birey yetiştirebiliyorsunuz🫣

X