Sevgilimin argo konusma sorunu?

cannkzz

Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2022
86
-58
Merhaba hanımlar umarım herkes iyidir😊 size bir sorunumu anlatacagım 6 aydır konustıgım bir çocuk var evlilik bu yaz düsünüyoruz ailesi biliyor işi gücü güzel çalıskan bir çocuk eli de açık bonkör bana karsı aldatma baska kız hiç sezmedim. Merhametli de bir insan her anlamda insanlaea ve hayvanlaea karsı. Ama gel gelelim sinirlenince bir küfür sorunu var s… a…k… hep bu ikisi neyse buna kaç kez dedim dedi ben sana etmiyorum sinirleniyorum laf arasında diyorum sana özel hiç demiyoruö basına hiç eklemiyorum dedi. Neyse dün yine bir olaya aramızda sinirlendi küfür etti bende yeter artık ettigin küfür dedim bu da tamam yeter mi diyorsun ben sana kaç kez sana demedim diyorum dedi ondan sonra geceden beri sıfır konusma sanırım ayrıldık aslında bende sımarttım her küstügümüzde adım attım artık düsünmüyorum adım atmayı hayırlısı olsun diyorum bir taraftan da sırf küfür için bırakmasam mı diyorum öyle karmasık işte

Yaşlar kaç? Ayrılık gibi olmamış ki bu? O küfür etttiğine degilde kendine ediyorsunuz diye kizdiginizi düsünüyor galiba.Uslubu musaitse bu alıskanlığı düzelmez, simdi siz sessiz kalınki tepkinizi görüp en azindan düsünür anlar "dikkat etmeye"calisir.

Merhaba hanımlar umarım herkes iyidir😊 size bir sorunumu anlatacagım 6 aydır konustıgım bir çocuk var evlilik bu yaz düsünüyoruz ailesi biliyor işi gücü güzel çalıskan bir çocuk eli de açık bonkör bana karsı aldatma baska kız hiç sezmedim. Merhametli de bir insan her anlamda insanlaea ve hayvanlaea karsı. Ama gel gelelim sinirlenince bir küfür sorunu var s… a…k… hep bu ikisi neyse buna kaç kez dedim dedi ben sana etmiyorum sinirleniyorum laf arasında diyorum sana özel hiç demiyoruö basına hiç eklemiyorum dedi. Neyse dün yine bir olaya aramızda sinirlendi küfür etti bende yeter artık ettigin küfür dedim bu da tamam yeter mi diyorsun ben sana kaç kez sana demedim diyorum dedi ondan sonra geceden beri sıfır konusma sanırım ayrıldık aslında bende sımarttım her küstügümüzde adım attım artık düsünmüyorum adım atmayı hayırlısı olsun diyorum bir taraftan da sırf küfür için bırakmasam mı diyorum öyle karmasık işte
Çoğu insan sinirlenince küfür ediyor yanlış tabiki ve seviyesizce

Ağzı bozuk adamla olmaz.
Saygı olmuyor arada çok net.
Sevgililik ve nişanlılık hayatımda hiç duymadım eşimin ağzından küfür.
4 aydır evliyiz, bazen trafikte ya da izlediğimiz film ile ilgili çıkıyor ağzından ki bu 3 defa falan olmuştur maksimum.
Onda da hemen hopp dur bakalım demişimdir.
Normalleşirse çirkin boyutlara varır çünkü.

Sırf küfür için deyip küçümsediğiniz konu, ciddi bir toplum sorunu.
Size etmiyor diye bu durum onu saygılı biri yapmaz.
Barışmayın, başka eli bol ve cömert erkekler de var ağzı bozuk olmayan.

ağzı bozuk erkek pişmanlıktır
size küfür etmese bile sonuçta siz duyuyorsunuz bunu. Duymak bile rahatsız ederken bir de size küfretsin yok daha neler

Arkasında duramayacaksanız trip atmayın. :KK48:

Benimle konuşurken ediyorsa yani bana ediyorsa tabi ki ayrılırım ama trafikte falan sinirlenince ediyorsa bir ölçüp tartarım. Normalde de sinirli mi, öfke kontrolü var mı gibi...

Sinirlenince bende çok küfür ediyorum ya bilemedim ne desem 😂
benim de ağzım bozuluyor :KK70:

ama eşimle takıştığımda falan değil başkalarına söylenirken

eşime hiç ağız bozmadım inşallah da bozmam

konu sahibi sana demedim le olmuyor o işler
şimdi sana demedim vs yapar evlenince direk sana diyorum sanaaaa ya döner o iş

Kız iki saat küfür ne diye düşündüm sonra aklıma geldi 🤣🤣 küfür eden erkekler bana itici gelir

Bence küfür etmek ortamına, muhatabına ve duruma göre değerlendirilmeli. Erkek arkadaşımla maç izlerken hakemlere, oyunculara küfür edebiliriz. Trafikte bizi çıldırtanlara küfür edebiliriz. Ancak asla tartışmada birbirimize küfür etmeyiz. Böyle bir şey söz konusu olamaz.

Bence küfür etmek ortamına, muhatabına ve duruma göre değerlendirilmeli. Erkek arkadaşımla maç izlerken hakemlere, oyunculara küfür edebiliriz. Trafikte bizi çıldırtanlara küfür edebiliriz. Ancak asla tartışmada birbirimize küfür etmeyiz. Böyle bir şey söz konusu olamaz.

Bu alışkanlık haline gelince çocuk olunca ne olacak. Küfürbaz Haydo gibi dolanır etrafta :KK70:

X