Sevgilimin Bana Attığı Kazık(Lütfen yardım edin)

EzgiUnal5

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2015
293
78
31
GÜNCELLEME: "yaa seni artik sevmiyordur, baskasi vardir ya da tabi kariyerini sececek vs vs" diyen ablalarim kendisini her yerden engellememe ragmen beni kac kez aradi, daha demin yine aradi zaten engelledigim icin telefon otomatik mesgule atiyor ben de kafamda bitirdim.

🌿
Eski sevgilimle bundan 7-8 ay once tanistik. Kanser tedavisi atlattigim ve 1.5 yil oldugu icin hayatima erkek arkadas almak istemiyordum. Kendisine de geçirdiğim tedaviyi anlattım. Buna rağmen peşimden çok koştu. Zamanla onu tanıdıkça ısındım, karsimdaki insan cok naif saygili ve masum geliyordu bana. Diger erkeklerden farkliydi sanki. Misal sacim daha hizli uzasin diye uzuldugum icin yurtdisindan organik yaglar getirmeler, organik tatlilar getirmeler. Cok ince dusunuyordu. Kendisi tip okuyordu yasi 26, benimse 24. Eski sevgilisi onu nedensizce bir anda terkedip gitmis aci cekmis baska da sevgilisi olmamis. Zaten utangacti da. Ona ben cesaret verdim, elimi tutmasi olsun opmesi olsun. Ilk kez boyle duygular hissediyorum dedi bana. Trafikte donup yuzumu izlemeler elimi opmeler. Kucagına alıp sıkı sıkı sarılmalar. Tshirtümü isteyip gece kokumu içine çekip uyumalar, benimle telefonda konuşurken fotoğrafımı açıp dakikalarca öpmeler. Meger hepsi sanirim yalanmis. Bundan 3 ay once bana gelip tip okudugu icin tusa hazirlandigini ailesi de yurtdisinda oldugu icin eger turkiyede istedigi bransi kazanamazsa yurtdisina gitme ihtimali oldugunu soyledi. Yalnız bunun en kötü senaryo olduğundan bahsetti. Ayrılalım da demedi. Bu süreçte çok az konuşucaz sana çoğu zaman vakit ayıramıycam çünkü TR'de kalmak için ders kasmam lazım, bu süreçte sineye çeker misin dedi. Ben de kabul ettim, yanında oldum. Kendini denemek için mezun olmadan önce tus'a da girdi, istediği puanı da yaptı. Şuanda hala daha şubat tus'una çalışıyor. Henüz yeni mezun oldu çünkü. Ama buna rağmen çok fazla gel gitleri vardi. Ailesi amerika'da çalış diyordu. Ama bana biz oylesine takiliyoruz demedi. Hep senle ciddi dusundugum icin bir plan yapmaya calisiyorum dedi. Kac kez bitme noktasina geldi karsimda agladi. Karakterim bu olmamasina ragmen sineye cektim, zor zamanlar idare et dedim ve ettim. Ama ona yetmedi. Cok bencildi ve tek derdi kariyerdi. Yazliga gitti gitmeden beni her hafta en az 2 kez görmeye gelen insan, gelip gormedi aramiz zaten ondan dolayı catirdadi, sonra geldi bulustuk once annesi yurtdisina gidecegi icin emrivakiyle esyalarini alalim dedi ben de daha once hic gorusmedigim icin rahatsiz oldum ve kabul etmedim. Cok israr etti ama tanismadim. Arabayi kenara cekip esyalari gidip aldi. Sonra bu gel gitler yüzünden kafası boş olmadığı için mecburiyetten ayrılmak zorunda olduğumuzu, bu ilişkide bana zarar verdiğini, hakettiğim değeri gösteremediğini ama beni kaybetmek istemedigini annesinden babasindan bile sakladigi cogu seyi benle paylastigini aramizda cok farkli bir bag olustugunu ve bunun evlenip, aile kurmaktan bile cok daha degerli oldugunu soyledi. Her şeyin gideceğini bu duyguların baki kalacağını söyledi. Daha şubat tus'una çok olmasına rağmen full ders çalışacağını ve hak ettiğim değeri gösteremeyeceğini söyledi. Ben de salak gibi kabul ettim. Peki dedim. Ama bunu cidden mecburiyetten yapti sandim. Donerken bile yolda surekli yuzumu oksayip seviyodu. Bu konusmadan sonra bidaha gorusmedik ama mesajlasiyorduk. 2 gun once son mesajimi gorup cevap vermedi. Ama whatsappta cevrimiciydi. Ben de onu her yerden engelledim sinirden cunku artik aylarin birikimi vardi ve kaldiramiyordum. Sonra neden engelledin dedi tartistik. Saatlerce tele bakmadigini hep ders calistigini bir ara sinavla ilgili bi arkadasiyla konustugunu soyledi. Biz arkadas degil miyiz neden boyle inceliyorsun dedi. Senin icin bu kadar basit mi hemen bitirmek dedim. Ben bitirmedim ama asil sevginin yok olmamasi icin boyle olmasi lazim dedi. Ben de sen bencilsin hep kendi gelecegin kendi hayatin bir kez benim duygularimi onemsemedin dedim. Ben bencil olsam sana amerika durumunu demem gunu gelince turkiyeyi kazanamazsam giderdim dedi. O zaman neden hayatima girdin dedim. Kac kez ayrilma asamasina geldik agladin birakmadin dedim. Bizim bir gelecegimiz olsa senle o konusmalari yapar miydim dedi bana. Sok oldum. Dune kadar kendisi senin gibi belkide kimseyi sevemem diyordu. Sen benim için farklısın beni insanlığa inandırdın diyordu. Ya insan sunu hastalik gecirmis birini gec dusmanina yapmaz. Ona cok fedakarlik yaptim kendimden odun verdim. Dun aradi vedalasalim dedim kabul etmedi arkadas olarak kalmamiz icin cok israr etti eger bana boyle lanet okuyup gidersen kaybeden ben olurum ben sana gercekten cok deger veriyorum dedi. O an gecistirdim ama gece ani kararla tekrar her yerden engelledim acmayi da dusunmuyorum. Tip olarak yanima yakismayan bir tipti herkes hayret ediyordu karakterini kalbini sevdik ama o da fos cikti. Ben çok eğlenceli ve her şeye rağmen gülebilen biri olduğum için ona neşe veriyordum sanırım. O yüzden hayatından tamamen çıkarmak yemedi. Bu arada oglak burcuydu..

Son düzenleme:
Hastalığınız için büyük geçmiş olsun,Allahım acil şifalar versin inşallah.
Ancak sağlam bir ilişki olmadığı belliyken adamın yaptıklarına neden şaşırdınız ki?
Başlarda kendiniz demişsiniz zaten adamın gel gitlerini,bencilliğini vs.

Hastalığınız için büyük geçmiş olsun,Allahım acil şifalar versin inşallah.
Ancak sağlam bir ilişki olmadığı belliyken adamın yaptıklarına neden şaşırdınız ki?
Başlarda kendiniz demişsiniz zaten adamın gel gitlerini,bencilliğini vs.

Amin cok tesekkur ederim. Bana davranislari cok ictendi ben bu durumda psikolojisinin bozuk oldugunu dusundugumden hep yaninda olmaya calistim

Şimdi öncelikle hersey yalanmış hep oynamış piskolojisinden bir kurtul
Sen güçlü bir kızsın
İkinizde hayatın çok başındasınız
Tabiki seni sevdi hoşlandı kimse bu kadar oynayamaz bir yandan duygusal bir çocuk bu
Ama öte yandan kariyerini çok önemsiyor .bu durumda bir karar vermesi gerekiyor çünkü sen evlilik düşünüyorsun büyük ihtimalle.bunu yansıtıyorsun oda bunun çok erken olduğunu düşünüyor kendince haklı 26 yaşında tıp okuyan biri
Şöyle düşün evet seviyor seni sevmiş ya da ama okadarmış .hayatınu birleştirecek kadar gözü kararmamış yada mantıklı bir karar almış
Oğlak burcu işkolik ve kariyer insanıdır .bende oğlağım ama öte yandan da duygusaldır .o yüzden yoruluruz hayattan zaten
Kısacası birbirinize uygun insanlar değilmişsiniz
Yani üzüleceksin küseceksin özleyeceksin tabi bu duyguları yaşayacaksın ama lütfen hayatı kendine zindan etme
O bensiz yaşıyorsa ben onsuz yaşarım diye düşün
Bırak o sevgisini kaybettiğine üzülsün bundan sonra belki senin gibi biri çıkmayacak karşısına bi daha .pişmanlık yaşayacak hayat boyu
Kararlı dur şakın arama yazma

Kazık atmamış, iyilik yapmış. Zamanını calmadıgını için teşekkür et ve yeni aşklara yelken aç 😘

inanın kazık attı. bunu en başta da yapabilirdi. her seferinde ciddi düşündüğünü söyledi. kendimden taviz verdim, aylarca yanında oldum. çok üzgünüm çok. kimseye iyilik yapmamak lazım

Şimdi öncelikle hersey yalanmış hep oynamış piskolojisinden bir kurtul
Sen güçlü bir kızsın
İkinizde hayatın çok başındasınız
Tabiki seni sevdi hoşlandı kimse bu kadar oynayamaz bir yandan duygusal bir çocuk bu
Ama öte yandan kariyerini çok önemsiyor .bu durumda bir karar vermesi gerekiyor çünkü sen evlilik düşünüyorsun büyük ihtimalle.bunu yansıtıyorsun oda bunun çok erken olduğunu düşünüyor kendince haklı 26 yaşında tıp okuyan biri
Şöyle düşün evet seviyor seni sevmiş ya da ama okadarmış .hayatınu birleştirecek kadar gözü kararmamış yada mantıklı bir karar almış
Oğlak burcu işkolik ve kariyer insanıdır .bende oğlağım ama öte yandan da duygusaldır .o yüzden yoruluruz hayattan zaten
Kısacası birbirinize uygun insanlar değilmişsiniz
Yani üzüleceksin küseceksin özleyeceksin tabi bu duyguları yaşayacaksın ama lütfen hayatı kendine zindan etme
O bensiz yaşıyorsa ben onsuz yaşarım diye düşün
Bırak o sevgisini kaybettiğine üzülsün bundan sonra belki senin gibi biri çıkmayacak karşısına bi daha .pişmanlık yaşayacak hayat boyu
Kararlı dur şakın arama yazma

inanın evlilik düşünmüyorum... her zaman ona evliliği çok gereksiz gördüğümden bahsettim. ben kova burcuyum, pek evlilik insanı değilim. bana kendisi beni çok başka sevdiğini ve ciddi düşündüğünü söylüyordu. ben önceki ilişkilerimde de tek kalemde silen bir insan olduğum için, ikinci şansım yoktur. ama onu diğer erkeklerden farklı gördüm içimi açtım o da bana öyle. kendimi biraz enayi gibi hissediyorum

ciddi düşünüyorum diyen erkekten korkacaksın ben onu öğrendim
bana çok ciddi dusunuyorum diyen erkek geldi ama hepsi fos çıktı bir tek eşim bunu soylemedi
taki evlenebilecek insanlar oldugumuzu anlayana kadar
daha iliskinin birinci haftasindan ciddi dusunuyorum diyen insanlar var ve bu bana çok basit bayağı bir yalan gibi geliyor
iliskinizdede belki anlatamadiniz mi bilemiyorum aşırı bir bağlilik goremedim

hastalığınızı yenmeniz çok güzel bişey öncelikle o konuda sevincimi dile getiriyim.
yaşadığınız durum iç açıcı değil evet ama siz kanseri yenmiş insansınız böyle okyanusta su damlası bile etmeyecek olaylar sizi etkilememeli.
ve hiçbir kadın bu kadar gel gitleri olan, kendini ikinci plana atan erkeği defalarca affetmez.. bana sanki beyfendinin mesleğinin vermiş olduğu ağırlıktan dolayı bu kadar sabrettiniz gibi geliyor.

Arabayi kenara cekip esyalari gidip aldi. Sonra yapamadigini soyledi ama beni kaybetmek istemedigini annesinden babasindan bile sakladigi cogu seyi benle paylastigini aramizda cok farkli bir bag olustugunu ve bunun cok degerli oldugunu soyledi. Ben de salak gibi kabul ettim. Peki dedim. Ama bunu cidden mecburiyetten yapti sandim.
Neyi mecburiyetten yaptım dedi siz neyi kabul ettiniz anlayamadım.

ciddi düşünüyorum diyen erkekten korkacaksın ben onu öğrendim
bana çok ciddi dusunuyorum diyen erkek geldi ama hepsi fos çıktı bir tek eşim bunu soylemedi
taki evlenebilecek insanlar oldugumuzu anlayana kadar
daha iliskinin birinci haftasindan ciddi dusunuyorum diyen insanlar var ve bu bana çok basit bayağı bir yalan gibi geliyor
iliskinizdede belki anlatamadiniz mi bilemiyorum aşırı bir bağlilik goremedim
evet belki yansıtamadım ama çok bağ vardı yoksa zaten bu yapılanları sineye çekemezdim. tabi onun bağı yalanmış sanırım bunu anladım

inanın evlilik düşünmüyorum... her zaman ona evliliği çok gereksiz gördüğümden bahsettim. ben kova burcuyum, pek evlilik insanı değilim. bana kendisi beni çok başka sevdiğini ve ciddi düşündüğünü söylüyordu. ben önceki ilişkilerimde de tek kalemde silen bir insan olduğum için, ikinci şansım yoktur. ama onu diğer erkeklerden farklı gördüm içimi açtım o da bana öyle. kendimi biraz enayi gibi hissediyorum
Hepimiz enayiyiz o zaman:)
Hepimiz bunları yaşadık yaşıyoruz maalesef
Gönül ister ki ömür boyu sürsün ilişkiler ama kopuyor bir şekilde
Bu hikaye bu kadarmış de kendine .
Sana bunları söyleyen insan için üzülme ne olur

hastalığınızı yenmeniz çok güzel bişey öncelikle o konuda sevincimi dile getiriyim.
yaşadığınız durum iç açıcı değil evet ama siz kanseri yenmiş insansınız böyle okyanusta su damlası bile etmeyecek olaylar sizi etkilememeli.
ve hiçbir kadın bu kadar gel gitleri olan, kendini ikinci plana atan erkeği defalarca affetmez.. bana sanki beyfendinin mesleğinin vermiş olduğu ağırlıktan dolayı bu kadar sabrettiniz gibi geliyor.
çok tatlısınız çok teşekkür ederim. inanın ben erkek delisi biri değilim. bana koyan hastalık geçirdiğimi bile bile bunları yapmış olması. ben ona en başta hastalığımı söyledim. insan bile isteye niye birinin hayatına girer de üzer ki?

Hepimiz enayiyiz o zaman:)
Hepimiz bunları yaşadık yaşıyoruz maalesef
Gönül ister ki ömür boyu sürsün ilişkiler ama kopuyor bir şekilde
Bu hikaye bu kadarmış de kendine .
Sana bunları söyleyen insan için üzülme ne olur

inanın daha düne kadar kendisi seninle ciddi düşünüyorum derken dün bana gelecek planı yaptın seni durdurdum dedi. hasta mıdır nedir. ben hiçbir şekilde gelecek planı kurmadım evlilik kafasında asla olmayan biriyim. hep bu planı kuran kendisiydi ama suçu bana attı

X