Sevgilimin beni düşündüren davranışları

Evli olduğunda kendisi dışarıda arkadaşları ile yiyip içerken siz onun annesi ile ailenin erkekleri akşam yemeğinden sonra çayın yanında yesinler diye kek yapıyor olacaksınız..kahveler içildikten sonra sizi alıp evinize geçecek sabah işe giderken de geri bırakacak..çalışıyor olursanız iş çıkışı gidersiniz anneciğine..böylece son derece ekonomik bir evlilik hayatınız olacak.Onun hayatında ise değişen hiçbirşey olmayacak.Bu yüzden de evlenip "yuvasını kurmak" istiyor.Çünkü dışarıda kız arkadaşına kahve ısmarlamak çok masraflı bir olay 🤷‍♀️

Yuhh, altı aydır tanıdığı insanın yanında da böyle konuşulmaz.
Bir bardak kahve Max 50 lira starbucksda onun lafını yapacaksa uzak olsun benden, cimri insana tahammülüm yok asla

Erkek arkadaşınızın bunu istemesinde ve konusunu acmasinda yanlış bir şey göremedim. Beklentisini söylemiş 6 ay bunun için yeterli bir süre. Kalkipta hemen nikah yapalım dese o zaman anormal olurdu. Sizin istememenizde gayet normal daha öğrencisiniz. Benim size tek tavsiyem var şimdi 20-22 yaşıma üniversite yıllarına dönebilsem her çiçekten bal alır ,her erkeği tanımaya çalışırdım, biri beni şüpheye mi düşürdü o an ayrılır, daldan dala atlardim

X