Sevgilimin hediyesi hakkında

kolyeyi değiştirme bahanesiyle ( ucunda bı sıkıntı var gibi) değiştireceğim ama promosyon yazıyor sıkıntı çıkmaz dimi ayağına sor bi

benimde erkek arkadaşım so chich ten kolye aldı garantisi vardı promosyon yazmıyordu, orada bi sıkıntı var hediyeyi beleşe getirmiş bence ama öyle olsa o yazıyı atardı ordan

ya da açık açık sor valla bu ne ayak diye

Ben konu sahibini anladım aslında
Yani çocuk gerçeği söyleyip verse sorun olmaz
Ama hediye almış gibi vermesi asıl sorun
Misal ben birine hediye alsam ve yanında kolye verseler kolyeyi de hediye aldığım kişiye veririm
Bir yerine iki hediye işte ne güzel
Ta istanbul'dan kargolatması tuhaf bana göre de
Ev görmeye borcam hediye getirseler ve altında promosyondur satılamaz yazsa ona bile bozulur insan 🥴
Bi bakkalda denk gelmiştim 12li nescafe 3ü 1arada paketini açmış adam üstünde kocaman tekli satılamaz yazıyor vay çakal diyosun yani 😀
Bence konu sahibi de ki çocuğa "bu kolyenin zincirinin bi kısmında karartı var bi atasay bayisine gidip danışayım" bak bakalım panikleyecek mi 😬

bir keresinde bilindik bir markadan kayınpederime babalar günü için güzel bir gömlek almıştık eşimle. fakat gömlek açık renk kullanımı zor olur diye değiştirmek istemiş gittiğinde promosyonlu ürün olduğu söylenmiş.
oysaki biz gayet normal satış fiyatı ile almıştık.

demem o ki sizin aradığınız cevap burada değil. uygun bir dille erkek arkadaşınıza sorun verdiği cevaba göre öfkelenip öfkelenmeyeceğinize karar verirsiniz

Bilmiyorum böyle bi ürün hediye verilmez gibi geldi bana. Ona bi markadan bedava gelen kolyeyi mi getirmiş garip hissettim az da olsa kendi ödeyip küçük bişey alsaydı daha değerli olurdu biraz o kartı görünce üzüldüm. Bide o markadan kargo gelmemiş istanbuldaki arkadaşı kargoyla yollamış buna ne alakaysa bişeyler dönüyo ama anlamadım biraz kırıldım ne olduğunu tam anlayamasamda
Arkadasi sevgilisine bir hediye almis. Yanında bir promosyon ürün verilmis. Onu da erkek arkadaşınız kendi almis gibi size vermis diye anladim. Kontrol etseymis iyiymis.

Önemli mi sizin için? Hediye sonuçta,alınca karda,almayınca zararda değilsiniz. Beğenmediyseniz atın çöpe. Karşı tarafa da bir şey demeyin,çok kaba hareketler. Ayrıca alt tarafı 1 aylık adammış,size hediye almış olması garip zaten.

Önemli mi sizin için? Hediye sonuçta,alınca karda,almayınca zararda değilsiniz. Beğenmediyseniz atın çöpe. Karşı tarafa da bir şey demeyin,çok kaba hareketler. Ayrıca alt tarafı 1 aylık adammış,size hediye almış olması garip zaten.
Adamın düşünüp hediye alması bile kötü oldu iyi mi 🤦🏼‍♀️ Daha bir aylıksın bana nasıl hediye alırsın diye ayrılıyorum hemen. Hey allahım gerçekten ne insanlar var aramızda bi konu vardı üstelik bu şehirden bir süreliğine uzaklaşıyorum o amaçla aldı bilip bilmeden yargılamayı ne çok seviyorsunuz ya

Adamın düşünüp hediye alması bile kötü oldu iyi mi 🤦🏼‍♀️ Daha bir aylıksın bana nasıl hediye alırsın diye ayrılıyorum hemen. Hey allahım gerçekten ne insanlar var aramızda bi konu vardı üstelik bu şehirden bir süreliğine uzaklaşıyorum o amaçla aldı bilip bilmeden yargılamayı ne çok seviyorsunuz ya
Konu açtıysanız yorumlar gelecek. Siz buna yargılamak diyebilirsiniz tabi en doğal hakkınız. Sizi yolda çevirip de elinizdeki kutuda promosyon yazıyor mu diye sormadım. Siz anlattınız,yorumu aldınız bu kadar basit.

Yalnız adam hediyeyi açıp bakmamış bile, promosyon kağıdını görürdü yoksa diye düşünüyorum .acaba arkadaşı buna başkasına vermesi için gönderdi de Buda size mi verdi? Ay bilemedim ama bende alınırdım ya başkasına alınanın yanındaki promosyonu bana vermesine .bilemedim .

Erkek arkadaşım bana kolye almış ünlü bi markadan kutusuyla verdi süngerini kaldırınca kart buldum garanti belgesiydi altında da promosyon ürünüdür yazıyor nedir tam olarak bu promosyon ürün bilen varsa aydınlatabilir mi lütfen
Dertsiz ilişkinize dert mi sokmak istiyorsunuz. Eşimin tüm hediyeleri promosyon ürünü olabilir böyle şeylerin bağı sorulmamali taraftarıyım ben. Siz genele odaklanin nasil biri, kişiliği nasil, bazı insanlar herseyin bedavasına kaçar onlardan değilse, cimri değilse, nazikse, saygiliysa diğer şeylerin çokta bir değeri olmamali diye düşünüyorum.

X