Sevgilimin hediyesi hakkında

Arkadaşından geldi bu promosyon kargoyla bunu biliyorum ve eminim neden suyu bulandırmaya çalışıyosunuz anlamış değilim
herkes kendi hayatina gore yorum yapiyor. kendi kocasinin her hareketinin altinda anlam arayan herkese ayni tavsiyeyi veriyor. bence takilmayin. bence o kolyeyi arkadasindan satin aldi daha uygun fiyata. sonuc olarak sizi dusunmus, istemezseniz takmazsiniz ama bu isin pesine dusup yuzune vurmak cok cirkin olur.

belirli miktar üstü alışveriş yapana x hediye veya şunu alana bu hediye durumu. size verilen hediye aldığı birşey yanında verilen hediyeymiş
hediyeyi hediye etmek sünnettir felsefesindeyse belki :)

Arkadaşından geldi bu promosyon kargoyla bunu biliyorum ve eminim neden suyu bulandırmaya çalışıyosunuz anlamış değilim
E bunu bastan neden demedınız konu acarken?Insanın aklına o gelır yanı.Sız sankı hıc haberınız yokmus gıbı,kutuyu actım altında promosyon yazıyo demıssınız?Sankı ılk orda haberınız olmus gıbı.Ne dusunelım?

Çok kırıldım şuan ve değersiz hissettim. Siz olsaydınız bunu dermiydiniz hani bu promosyonmuş kimden aldın nerden geldi bunu bana neden verdin diye
yoook söylenmez öyle.
Evet 1 aylık sevgiliyiz acaba başka bi kolyeyi atasay kutusuna mı koydu dicem ama onda kandırmaca olur. Ben zaten arkadaşım istanbuldan kargoladı dediğinde ordan anlamalıydım gerçekten fiyatı önemli değil ama ne gerek vardı böyle bişeye bende sevinerek arkadaşlarıma falan söylüyorum bunu
belki bana saftirik diyeceksiniz ama belki de arkadaşı ürün alıyordur ve arkadaşının o kolyeyi hediye edeceği kimsesi yoktur erkek arkadaşınız cüzi miktar ödemiştir ona, arkadaşıda size kargolamıştır.

daya yenisiniz tanımıyorsunuz eğer promosyonu size hediye aldım diye gösteren biriyse hareketlerinden davranışlarından devamlılığını mutlaka görürsünüz. bekleyin bence birşey demeden .

Havaalanından bir flortomu karşılamaya gitmiştim, bana minnak şarap vermişti. Ben de sandım ki ülkesinden bana hediye şarap getirdi. Meğer uçuşta dağıtilmış 😂😂
aslında bu yine sizi düşündüğünü gösteriyor bende eşimin seveceğini düşündüğüm birşey ikram edilse dağıtılsa falan ,ona saklarım :)

Bilmiyorum böyle bi ürün hediye verilmez gibi geldi bana. Ona bi markadan bedava gelen kolyeyi mi getirmiş garip hissettim az da olsa kendi ödeyip küçük bişey alsaydı daha değerli olurdu biraz o kartı görünce üzüldüm. Bide o markadan kargo gelmemiş istanbuldaki arkadaşı kargoyla yollamış buna ne alakaysa bişeyler dönüyo ama anlamadım biraz kırıldım ne olduğunu tam anlayamasamda
Ucunu kontrol edip verseydi bari. Bencede haklisiniz promosyon ürününü hediye verilmemeli. Bir çiçek bile alsa kendi seçimiyle ondan iyi.

yoook söylenmez öyle.

belki bana saftirik diyeceksiniz ama belki de arkadaşı ürün alıyordur ve arkadaşının o kolyeyi hediye edeceği kimsesi yoktur erkek arkadaşınız cüzi miktar ödemiştir ona, arkadaşıda size kargolamıştır.

daya yenisiniz tanımıyorsunuz eğer promosyonu size hediye aldım diye gösteren biriyse hareketlerinden davranışlarından devamlılığını mutlaka görürsünüz. bekleyin bence birşey demeden .
Acaba promosyon olduğunu o da bilmiyomu biraz düz düşünen biri böyle detayları hiç bilmez anlamaz bu konuda. Takının promosyonu ne ki bile diyebilir arkadaşı buna parayla verdi demekki

Daha 1 aylık sevgiliymişsiniz neden bu kadar kolyeye anlam yüklediniz ki. Muhtemelen arkadaşı bu promosyon ürününü bedava vermiştir sevgilinize. Teşekkür edip kullanın beğenmediyseniz de takmazsınız olur biter. Yalnızca bundan sonraki davranıslarını iyi gözlemleyin.

Daha 1 aylık sevgiliymişsiniz neden bu kadar kolyeye anlam yüklediniz ki. Muhtemelen arkadaşı bu promosyon ürününü bedava vermiştir sevgilinize. Teşekkür edip kullanın beğenmediyseniz de takmazsınız olur biter. Yalnızca bundan sonraki davranıslarını iyi gözlemleyin.
Davranışlarında bi sorun yok sevdiğinden eminim ilgisi alakası çok iyi güvenilir biri hiçbir sıkıntısı yok o konuda. Fırıldak biri değil yani onun için fazla düşünmemeye çalışıyım

Bilmiyorum böyle bi ürün hediye verilmez gibi geldi bana. Ona bi markadan bedava gelen kolyeyi mi getirmiş garip hissettim az da olsa kendi ödeyip küçük bişey alsaydı daha değerli olurdu biraz o kartı görünce üzüldüm. Bide o markadan kargo gelmemiş istanbuldaki arkadaşı kargoyla yollamış buna ne alakaysa bişeyler dönüyo ama anlamadım biraz kırıldım ne olduğunu tam anlayamasamda
Yeni tanıştıysanız, henüz tanışma evresindeyseniz biraz nahoş bir durum tabii. Ama uzun zamandır beraberseniz bence hediyenin keyfini çıkarın 😉

Eğer altın pırlanta gibi ürünler satan bir mücevher markası ise, bazen alınan pahalı bir esas ürünün yanında hediye edilen ürün olabilir. Eşim pırlanta beştaş aldığında firma hediye olarak düşük kratlı küçük bir pırlanta kolye hediye göndermişti, kampanyaları varmış bu da büyük ihtimal öyle bir şeydir. Ya sevgiliniz başka bir yakınına daha değerli pahalı bir mücevher aldı onunla hediye geldi ya da böyle bir takı alan bir yakınından aldı kolyeyi.
Belki de tektaş almıştır evlenme teklif etmek için. Bunu a yanında vermislerdir.
Fazla romantik olabilirim😀

Para pul hediye çok önemsemem eskiden beri ilişkimde.
Ancak böyle bir şey gelse bozulurdum.

Tahminimce kuyumcudan bir hediye almış yanında promosyon verilmiştir.
E düğün sezonu.

Bu tahminimce göre "Ya şuradan hediye kolye geldi sen takmak ister misin" dese bozulmam ancak böyle kendi düşündüğü bir hediye gibi verince işin rengi değişiyor.

Uzun süreli bir ilişki olsa zaten samimiyetine güvenip sorardım böyle yazıyor diye, yeniyse sormam, fazla anlam yüklemem, ilişkinin gidişatındaki hediyelere bakarım😃 şimdi aklıma geldikçe eşime sevgiliyken soramadıklarımı soruyorum bazen 😄

X