Sevgilimin hediyesi hakkında

Erkek arkadaşım bana kolye almış ünlü bi markadan kutusuyla verdi süngerini kaldırınca kart buldum garanti belgesiydi altında da promosyon ürünüdür yazıyor nedir tam olarak bu promosyon ürün bilen varsa aydınlatabilir mi lütfen
Flo ayakkabı alana hürrem kolyesi veriyordu bi ara atasayın. O mu acaba 🙄

Kolyenin fotosunu çekip Google görsellerde ya da pinterestte arattırırsan karşına adı sanı markası fiyatı vs her şey çıkar konu sahibi.

Slm bence o markaya gidip kolyeyi gösterin bana hediye geldi karşılığında bir şey yapmak istiyorum ürün hakkında bilgilendirebilir misiniz buradada promosyon kartı var emin olamadım gibilerinden yardımcı olurlar diye düşünüyorum

Bilmiyorum böyle bi ürün hediye verilmez gibi geldi bana. Ona bi markadan bedava gelen kolyeyi mi getirmiş garip hissettim az da olsa kendi ödeyip küçük bişey alsaydı daha değerli olurdu biraz o kartı görünce üzüldüm. Bide o markadan kargo gelmemiş istanbuldaki arkadaşı kargoyla yollamış buna ne alakaysa bişeyler dönüyo ama anlamadım biraz kırıldım ne olduğunu tam anlayamasamda
Anneler gününde ayakkabı firması belirlediği limitin üzerinde alışverişe pırlantası gözükmeyen kolye hediye ederdi öyle birşey mi?
Sevgiliniz hediyesini begenmediyseniz kutusu ile kaldırın dursun

Arkadaşı bir markadan bir ürün almıştır, yanında da böyle bir kampanya vardır. Sevgilin de parasını verip o kampanyadan yararlanıp arkadaşının aldıpı ürüne ek olan kolyeyi de aldırmış onu sana vermiştir.
Bu kadar kolay değersiz hissedip soğuyacaksan ayrıl zaten. Yazık adama.
Ya da bu kadar derdoya bağlayacaksan sevgilin değil mi yaz sor şaka yollu, içinden böyle bir kart çıktı promosyonu nerden buldun ehe ehe diye

Atasay dan alınmış bir kolye ve arkadaşı istanbuldan buna kargolamış neden direkt markadan gelmedi ki kargo değişik değil mi ve çok saçma gerçekten kırıldım şuan
Belki arkadaşı birine hediye almıştır yanında da bu hediye gelmiştir o da sevgiline vermiştir size vermesi için. Kendi aldığı bir şeye promosyon olsa iyi ama arkadaş vs biraz garip bir durum bir de dikkatsiz heralde sevgiliniz, kargo bilgilerinin falan yazdığı paket sizde ne alaka

Erkek arkadaşım bana kolye almış ünlü bi markadan kutusuyla verdi süngerini kaldırınca kart buldum garanti belgesiydi altında da promosyon ürünüdür yazıyor nedir tam olarak bu promosyon ürün bilen varsa aydınlatabilir mi lütfen
İstanbuldaki arkadaşı atasaydan bir ürün aldıysa yanında size verilen ürün verilmiş olabilir. İnsanlar ellerinde bedava gelmiş olsa bile ürünleri satıp para kazanabiliyor. Belkide sevgiliniz o ürünü arkadaşından satın aldı. Sevgilinize sorabilirsiniz promosyon ürün yazıyor diye bunda kötü birşey yok bence.

Biz de Atasaydan altın yüzük siparişi vermiştik, yanında hediye gümüş kolye ile gelmişti ama promosyon falan yazmıyordu onda. Bence de arkadaşı oradan bir şey sipariş etti, promosyonunu sevgilinize verdi.

ben de garipserdim evet ama bunu boyle bana promosyon urun almissin vs diye yuzune vurmazdim. olabilir herkes ayni incelikte dusunemeyebilir. bir de arkadasi gonderdi diyorsunuz yani sevgiliniz birine bir sey alip yanindaki promosyonu size gondermis degil. o yuzden kurcalamanizi gerektirecek bir sey yok.

magazaya gidip sormak, adama mesaj atmak falan bence asiri kaba hareketler.

Hayır çift kat zincirli altta papatya gibi bi çiçek var zinciri bronz rengi. Asla bulamadım başka sitelere bile baktım öyle bi kolyeyi bulamadım baya eskiden gelen bi promosyon olabilir bu kadar mı değersizim yani pahalı hedye isteyen yokta beni düşünüp ucuz bişey alsaydı bari ya da hiç almasaydı
1 aylık bir ilişkide ne kadar değerli olabilirsin ki? beklentin gerçekçi değil kusura bakma. değer zaman geçirdikçe, aradaki bağ kuvvetlendikçe artar.

sevgilin akıllı bir adam değil bu çok net, promosyon yazan kartı içinden alması gerekirdi. hiç o hediyeyi vermese daha mantıklıymış, bu kadar yeni bir ilişkide taraflar öyle ünlü markalardan bilmem nelerden hediye işine girince şov yapıyor, maddiyatla, markayla etkilemeye çalışıyor gibi hissediyorum ben.

Ben kendime pırlanta yüzük almıştım promosyon hediyesi olarak pırlanta sonsuzluk kolyesi hediye edilmişti muhtemelen bu tarz bir hediyedir

Çok kırıldım şuan ve değersiz hissettim. Siz olsaydınız bunu dermiydiniz hani bu promosyonmuş kimden aldın nerden geldi bunu bana neden verdin diye
Ben demezdim. Ne var yani bir şekilde eline geçmiş vermiş. Alt tarafı hediye.
Ayrıca kolye güzel mi? Güzel
Kaç para olduğunun ne önemi var ki 😅
Benim ara ara flörtleştigim bir çocuk var. Onu genelde açıkhava sahnesindeki etkinliklere davet ediyorum. Normalde o sahnede bilet fiyatları 250 liradan başlıyor bin liraya kadar çıkıyor etkinlik fiyatına göre. Ama benim davet ettigim bütün etkinlikler bedava 😂 bazıları promier olduğu için belediye masrafı karşılıyor,numaralı bilet alıyorsun ama ücretsiz. Bazıları böyle etkinliklere çok katıldığım için bir şekilde biletin bana gelmesiyle oluyor. Var yani biletim 😂
Şimdi benim o güzel etkinlige bedava götürmem birini o etkinliği değersiz mi yapıyor?
İstanbul'da bir festival var bugunlerde, yıldız Tilbe'den Sertap erenere çok güzel şarkıcılar geliyor. Örtü serip konser alanında sakin sakin konserini dinliyorsun. Bu da normalde biletli ama bir uygulama kampanya yapmış, oradan ben biletlerimi ücretsiz alıyorum. Yine arada konuştuğum birini de davet ettim, çok eğlendi falan mesela.
Yani ha ben o bilete para vermişim, ha kampanya kovalamış promosyondan almışım
Önemli olan cebimden ne kadar para çıktığı mi,düşünüp davet etmem mi 😂😂
Benim davetlerimden birinde biri (ki bu kişi sevgilim de olabilir) promosyon bilet olduğuna üzüldüğünü belirtse o kişinin etikete bakan ve ozguvensiz biri olduğunu düşünürdüm (ki böyle insanları mümkün mertebe hayatımda tutmuyorum)
Yani benim için bana verilen hediyenin düşünülüp verilmesi önemli
Eğer "kolye cipsten çıkmış gibiydi,çok kötüydü" desen sana hak verirdim ama kolyeyi de begenmissin.
Ayrıca niye değersiz hissediyorsun ki? Senin değerini adamın sana aldığı hediyenin fişi mi belirliyor??
Bu arada yazmadan empati yapmak için düşündüm benim başıma geldi mi diye,hatırladım.
Havaalanından bir flortomu karşılamaya gitmiştim, bana minnak şarap vermişti. Ben de sandım ki ülkesinden bana hediye şarap getirdi. Meğer uçuşta dağıtilmış 😂😂
Ama bozulmadim, çok da tatlı bir şeydi dolabıma koydum,birkaç hafta sonra tek başıma hamakla çıktığım bir gün içtim. Yani sonuçta havayolu da verse kenara koymuş bana vermek icin. Neden sinirleneyim ki😅

Gaza getirmek ıstemem ama :)Bazı markalrda mesela 10 bınlık takı aldın,bıleklık hedıye vs gıbı seyler var.Reklamlarda gorursunuz.Ben o asıl hedıyeyı kıme aldın dıye sorardım sanıırım:)

Ama bozulmadim, çok da tatlı bir şeydi dolabıma koydum,birkaç hafta sonra tek başıma hamakla çıktığım bir gün içtim. Yani sonuçta havayolu da verse kenara koymuş bana vermek icin. Neden sinirleneyim ki😅
Bence bu cok tatlı bısey.Benım esım de ısyerınde cıkan sevdiğim seylerı yemez bana getırır:)Paketlı oluyor salatalar ,tatlılar.
Ama burda asıl hedıye kıme alınmıs o onemlı:)

Atasay dan alınmış bir kolye ve arkadaşı istanbuldan buna kargolamış neden direkt markadan gelmedi ki kargo değişik değil mi ve çok saçma gerçekten kırıldım şuan
Arkadaşı bir ürün almış bunu da promosyon yollamış belki düşük bir fiyat ve sevgiline yollamış olay bu kadar basit işte sorsana bu ne böyle diye

Gaza getirmek ıstemem ama :)Bazı markalrda mesela 10 bınlık takı aldın,bıleklık hedıye vs gıbı seyler var.Reklamlarda gorursunuz.Ben o asıl hedıyeyı kıme aldın dıye sorardım sanıırım:)
Arkadaşından geldi bu promosyon kargoyla bunu biliyorum ve eminim neden suyu bulandırmaya çalışıyosunuz anlamış değilim

X