Sevgilimin ilgisizliği

Pamersa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2021
235
693
26
Merhaba kizlar. 4 aylik bir iliskim var. Sosyal medya uzerinden tanisip 2 ay uzak mesafe iliskisi yasadik. Sonrasinda gorustuk ve 2 ayimiz da ayni evin icinde gecti. Tekrar mesafeler araya girene kadar her sey guzeldi. Gitmeden ailesiyle tanistim. Bayramda tatil de ayarladi. Benimle bir gelecek dusundugunden emindim ama son hareketleri soru isareti yaratiyor kafamda. Suan final haftasinda o yuzden uzerinde durmamaya calisiyorum ama artik cok ilgisiz davranmaya basladi. Dun iyi geceler mesaji bile yazmamis bunu ilk defa yapiyor. Boyle anlatinca belki onemsiz geliyor ama nasil desem.. Dun mesela mesajlasirken eve gecince yazarim dedim. Nerde oldugumu bile sormadi. Tuhaf degil mi bunlar ? Ben mi abartiyorum. Hic yapmadigi seyler bunlar. Ilk tanistigimiz donem vize haftasina denk gelmisti bu kadar ortadan kaybolmuyordu. Gun içinde hiç konuşmadığımız oluyor. Lutfen bana bir tavsiye verin. Bu ilgisizlik konusunu daha hic açmadım.

Merhaba kizlar. 4 aylik bir iliskim var. Sosyal medya uzerinden tanisip 2 ay uzak mesafe iliskisi yasadik. Sonrasinda gorustuk ve 2 ayimiz da ayni evin icinde gecti. Tekrar mesafeler araya girene kadar her sey guzeldi. Gitmeden ailesiyle tanistim. Bayramda tatil de ayarladi. Benimle bir gelecek dusundugunden emindim ama son hareketleri soru isareti yaratiyor kafamda. Suan final haftasinda o yuzden uzerinde durmamaya calisiyorum ama artik cok ilgisiz davranmaya basladi. Dun iyi geceler mesaji bile yazmamis bunu ilk defa yapiyor. Boyle anlatinca belki onemsiz geliyor ama nasil desem.. Dun mesela mesajlasirken eve gecince yazarim dedim. Nerde oldugumu bile sormadi. Tuhaf degil mi bunlar ? Ben mi abartiyorum. Hic yapmadigi seyler bunlar. Ilk tanistigimiz donem vize haftasina denk gelmisti bu kadar ortadan kayboluyordu. Lutfen bana bir tavsiye verin. Bu ilgisizlik konusunu daha hic açmadım.
4 aylık ilişkide 2 ay sadece yan yana olmuşsunuz ve ciddi düşünüyorsunuz. Ne kadar hızlı yaşanır olmuş her şey 🙄
Daha birbirinizi bile tanımıyorsunuz ki siz

Merhaba kizlar. 4 aylik bir iliskim var. Sosyal medya uzerinden tanisip 2 ay uzak mesafe iliskisi yasadik. Sonrasinda gorustuk ve 2 ayimiz da ayni evin icinde gecti. Tekrar mesafeler araya girene kadar her sey guzeldi. Gitmeden ailesiyle tanistim. Bayramda tatil de ayarladi. Benimle bir gelecek dusundugunden emindim ama son hareketleri soru isareti yaratiyor kafamda. Suan final haftasinda o yuzden uzerinde durmamaya calisiyorum ama artik cok ilgisiz davranmaya basladi. Dun iyi geceler mesaji bile yazmamis bunu ilk defa yapiyor. Boyle anlatinca belki onemsiz geliyor ama nasil desem.. Dun mesela mesajlasirken eve gecince yazarim dedim. Nerde oldugumu bile sormadi. Tuhaf degil mi bunlar ? Ben mi abartiyorum. Hic yapmadigi seyler bunlar. Ilk tanistigimiz donem vize haftasina denk gelmisti bu kadar ortadan kaybolmuyordu. Gun içinde hiç konuşmadığımız oluyor. Lutfen bana bir tavsiye verin. Bu ilgisizlik konusunu daha hic açmadım.
4 aylık ilişki ve jet hızıyla giden bir durum ne kadar hızlı bir durum sizi kovalayan ne? ne kadar hızlı baslarsa o kadar hizda bitmesin bide bu var

Peki ne yapmaliyim ? Ben de uzak durayim o zaman

Tesekkur ederim. Umarim ben cok kuruntu yapiyorumdur
Uzak durmaya veya bunaltmaya gerek yok bence. Sınav haftası en fazla bir iki hafta sürecek bir şeydir muhtemelen. Bu süreçte normal davranın, çok mu yoğunsun gibisinden belki sorabilirsiniz laf arasında. Siz normal davranın, sınav bittikten sonra duruma göre bakarsınız, hâlâ aynı tavrı sergiliyorsa o zaman kuruntu yapmakta haklısınız.

Lutfen bana bir tavsiye verin.
Hissettigin ne ise o gercektir kalbin bahane arar yok vizeydi yok irt yok tirtti diyerekten.
İlgisinin kaydigi baska bir durum olusmustur.
Uzerine gitsen hepten itici güc olusturur zaten sal gitsin yazmazsa yazma aramazsa arama üzerinde durma kısacasi görmek icin olan biteni " yan ama tütme"🤷🏻‍♀️

Az sabırla netlestirirsin olayi acıtsa da gercekleri görmek icin bu lazim.

Ben şu sosyal medyadan birkaç ay önce tanıştığı erkeklere bu kadar bağlanan genç hanım arkadaşlara anlam veremiyorum ya 🤦🏻‍♀️ Bu şekilde bir sürü başlık açıldı. Sosyal medyadan kız kovalayan erkekler günde kaç tane kıza yazıyor. Hele de ilişki yaşamayı başardıysa bunu düşürdüysem başkalarını da düşürürüm diye düşünüyolar. Bunu senin sevgilin için değil genel söylüyorum.

Uzak durmaya veya bunaltmaya gerek yok bence. Sınav haftası en fazla bir iki hafta sürecek bir şeydir muhtemelen. Bu süreçte normal davranın, çok mu yoğunsun gibisinden belki sorabilirsiniz laf arasında. Siz normal davranın, sınav bittikten sonra duruma göre bakarsınız, hâlâ aynı tavrı sergiliyorsa o zaman kuruntu yapmakta haklısınız.
Evet ben de oyle dusunuyorum. Sinavlari 20sinden sonra bitiyor. Hareketleri devam ederse ciddi sekilde konusmam gerek

Ben şu sosyal medyadan birkaç ay önce tanıştığı erkeklere bu kadar bağlanan genç hanım arkadaşlara anlam veremiyorum ya 🤦🏻‍♀️ Bu şekilde bir sürü başlık açıldı. Sosyal medyadan kız kovalayan erkekler günde kaç tane kıza yazıyor. Hele de ilişki yaşamayı başardıysa bunu düşürdüysem başkalarını da düşürürüm diye düşünüyolar. Bunu senin sevgilin için değil genel söylüyorum.
Zaten moralim bozuk lütfen farkli seyler sokmayin kafama :KK43:

X