Sevgilimin ilgisizliği

Merhaba kizlar. 4 aylik bir iliskim var. Sosyal medya uzerinden tanisip 2 ay uzak mesafe iliskisi yasadik. Sonrasinda gorustuk ve 2 ayimiz da ayni evin icinde gecti. Tekrar mesafeler araya girene kadar her sey guzeldi. Gitmeden ailesiyle tanistim. Bayramda tatil de ayarladi. Benimle bir gelecek dusundugunden emindim ama son hareketleri soru isareti yaratiyor kafamda. Suan final haftasinda o yuzden uzerinde durmamaya calisiyorum ama artik cok ilgisiz davranmaya basladi. Dun iyi geceler mesaji bile yazmamis bunu ilk defa yapiyor. Boyle anlatinca belki onemsiz geliyor ama nasil desem.. Dun mesela mesajlasirken eve gecince yazarim dedim. Nerde oldugumu bile sormadi. Tuhaf degil mi bunlar ? Ben mi abartiyorum. Hic yapmadigi seyler bunlar. Ilk tanistigimiz donem vize haftasina denk gelmisti bu kadar ortadan kaybolmuyordu. Gun içinde hiç konuşmadığımız oluyor. Lutfen bana bir tavsiye verin. Bu ilgisizlik konusunu daha hic açmadım.
Sende yazma o yazana kadar yazdığı zamanda trip atma heyecan lazım sevgiline belli ki biraz peşinden koştur 😉 bi sorun mu var dediğinde de yok cağğnım ne alaka dersnnn rahat ol yani

çok hızlı ilerlemişsiniz 4 aylık bir ilişki ve 2 ayı aynı evde nasıl güvendiniz?, dikkatli olun sınav yüzünden stres yapıyor olabilir

Kucuk gibi duruyor ama bana normal gelmiyor boyle şeyler.🙄
Biri filan ölmediyse o an hicbir şey "iyi geceler" yazmaya engel değil. 2 saniyelik şey düşünene...

Bence siz de salın adamı, yazmayin.

Saldım valla. O yazmadan yazmak yok

Umarim sevgilinin gecerli bir nedeni vardir ve duzelir ama ben kendi tecrubelerimden dolayi boyle seylere iyi niyetli bakamiyorum.

Ergenken bir sevgilim vardi ayni boyle yapmaya baslamişti. Bahaneside cok stressliymiş okul, aile sorunlari varmiş. Ben de kucugum tabi ozamanlar ilk sevgilimdi kendisi haliyle inanmiştim. Meger başka kizi tavlamaya ugrasiyormuş o aralar, sonra da onunla sevgili olmuş ben bunu elalemden duymustum daha ayakta uyuyacakmisim ustelik ayni sehirdeydik. 😬

O kişiden sonra başka sevgililerim de oldu gordum ki aşik olan adamlar cidden yazmadan duramiyorlardi.
Eşimle de 7 sene olacak evliligimiz, işi çoook yogun oldugu gunler tuvalete gidince yazar veya arar bazi gunler. Gun icinde yazişmasakta "aklimdasin" demek icin sevimli gif veya emojiler gondeririz karsilikli ki evliyiz yani aksam eve gelecek yapmasa da olur beklentim yok ama isteyince oluyor. Gerisi bahane ben bunu bilirim.

Evet 10 gun daha sesimi cikartmayacagim sinavlari bitene kadar en azindan
karışmak gibi olmasın da
gerçekten netten 2 ay görüştüğünüz insanla aynı evde beraber yaşama cesaretini nasıl buldunuz?
ben olsam çekinirim açıkçası hırlı mı hırsız mı sapık mı?
beraber yaşamaya da ışık hızıyla geçmişsiniz
yanlış anlamayın ama bu nasılsa cepte diye düşünüyordur

karışmak gibi olmasın da
gerçekten netten 2 ay görüştüğünüz insanla aynı evde beraber yaşama cesaretini nasıl buldunuz?
ben olsam çekinirim açıkçası hırlı mı hırsız mı sapık mı?
beraber yaşamaya da ışık hızıyla geçmişsiniz
yanlış anlamayın ama bu nasılsa cepte diye düşünüyordur
Kesinlikle katılıyorum. Bizim ülke erkeği genel olarak bir kadını kolayca elde edince maalesef ki o kadına saygı duymuyor ve özgüveni artıp başka avların peşine düşüyor

X